Hledá se admin pro SqM

Vše, co se týká webu Squadry, náměty, oznámení (all about web page, informations,news,etc.)

Moderátoři: SQMadmin, GIONARDI

Re: Hledá se admin pro SqM

Příspěvekod rac3r » 30 črc 2010, 21:39

Však já jsem to testoval na jiném foru než na tomhle nejsu idiot.. jenže na tom foru to jelo úplně bez problémů.. a tady ne ale už jsem adminovi poslal aktualizaci a až ji nahraje,tak by to mělo být v pohodě a když ne,tak jse to dá vrátit z5 pokud to nebude fungovat. Myslím že ten 1 nebo 2 dny se to dá přežít...
EX:
Alfa Romeo 155 1.8 TS Sport 93kw
Uživatelský avatar
rac3r
1,7 IE
 
Příspěvky: 65
Registrován: 13 čer 2010, 12:44
Bydliště: Blansko (Ko'sek vod Brna)

Re: Hledá se admin pro SqM

Příspěvekod Zamin » 31 črc 2010, 00:23

To Pavli + další: Starý skin se zdál nevyhovující třeba mně. Až bych se nebál napsat, že to bylo fakt strašný...
AR 33 1.7 I.E. (dříve 33 1.7 16V - jednou se k ní vrátím...)
Uživatelský avatar
Zamin
1,7 twin carb
 
Příspěvky: 102
Registrován: 07 dub 2007, 22:21
Bydliště: Hradec Králové

Re: Hledá se admin pro SqM

Příspěvekod mr.BSE » 31 črc 2010, 18:06

Na starým skinu bylo strašný jen to logo AR vlevo nahoře, bo mělo světlejší červenou, než celej ten horní pruh.


Za sebe řikám, že se mně světlej skin nelíbí, resp. líbí se mně ta hlavička, to jo, ale forum to chce tmavý .
Obrázek

Repres.eu - servis, kde mně opravili immo (jako jediní v ČR)

Obsah je veličina, která vyjadřuje velikost plochy.
Objem je veličina, představuje míru charakterizující danou část prostoru (např. válce motoru).
Uživatelský avatar
mr.BSE
2,5 V6
 
Příspěvky: 1544
Registrován: 23 bře 2009, 11:43
Bydliště: Brno

Re: Hledá se admin pro SqM

Příspěvekod Midloch » 31 črc 2010, 20:00

mr.BSE píše:Na starým skinu bylo strašný jen to logo AR vlevo nahoře, bo mělo světlejší červenou, než celej ten horní pruh.


Za sebe řikám, že se mně světlej skin nelíbí, resp. líbí se mně ta hlavička, to jo, ale forum to chce tmavý .

Jj,hlavička jde,ta barevnost ale není cuore sportivo.
166 JTD MY 00
156 2.4 JTD MY 01.ex
155 1.8 TS widebody MY 96. ex
33 1.7 i.e,MY 93.ex
Uživatelský avatar
Midloch
1,7 IE
 
Příspěvky: 67
Registrován: 03 bře 2010, 15:50
Bydliště: Příbram

Re: Hledá se admin pro SqM

Příspěvekod Pchavli » 31 črc 2010, 22:10

Hlavička je OK, (tyto) kombinace těchto barev, fontů a jejich velikostí mi ve finále způsobuje nepřehledné vnímání celku jako takového. Je to třetí barevné ladění fóra, vím, že na všechny jsme si zvykli, první červenočerné bylo dost únavné pro oči, druhé modré bylo lepší a teď toto?
Millerka do perka :drinkers:
Pchavli
Support
 
Příspěvky: 3013
Registrován: 08 črc 2007, 20:58
Bydliště: okres OP, Moravskoslezský kraj, CZ, EU

Re: Hledá se admin pro SqM

Příspěvekod rac3r » 01 srp 2010, 00:04

Snažil jsem se aby forum Squadra nezusatlo pozadu a aby melo dobrej desig atd. a dělal jesem na to opravdu hodně! hodně... dlouho aby se to líbilo a doufal jsem že se to alespoň někomu líbit bude ale přecenil jsem se a doznal jsem názoru že je lepší se na ti VYSRAT nic nevylepšovat,nikomu se to nelíbí a nikdo nedovede (bohužel) ocenit to že nad tím někdo strávil dost času... jo asi je lepší forum jen tak jednoduchy :( snažil jsem se o to aby se vám to líbilo ale člověk se nezavděčí :( bohužel :( tak to admine změň na ten starej styl a je to.. a bude to tak na vždy,protože nikdo odsud změnu neuznává :( :( je mě to líto fakt jsem myslel že se to někomu bude líbit ale myslet znamená hovno vědět.
EX:
Alfa Romeo 155 1.8 TS Sport 93kw
Uživatelský avatar
rac3r
1,7 IE
 
Příspěvky: 65
Registrován: 13 čer 2010, 12:44
Bydliště: Blansko (Ko'sek vod Brna)

Re: Hledá se admin pro SqM

Příspěvekod Zamin » 01 srp 2010, 09:18

To jsem vážně jedinej, komu se tahle verze líbí výrazně víc než ta původní?
AR 33 1.7 I.E. (dříve 33 1.7 16V - jednou se k ní vrátím...)
Uživatelský avatar
Zamin
1,7 twin carb
 
Příspěvky: 102
Registrován: 07 dub 2007, 22:21
Bydliště: Hradec Králové

Re: Hledá se admin pro SqM

Příspěvekod cuhan » 01 srp 2010, 09:59

Mě se taky líbí víc ta původní,možná proto že jsem si nato zvykl
Toyota Celica 1.8 T20
Smart 0.8Cdi 30kw
Volvo S60 R 2.5T 20V AWD 255 Kw 500Nm+3"downpipe...
Uživatelský avatar
cuhan
2,5 V6
 
Příspěvky: 1589
Registrován: 01 pro 2007, 22:15
Bydliště: Zlaté Hory v Jeseníkách: 604 348 122

Re: Hledá se admin pro SqM

Příspěvekod ice.cool.man » 01 srp 2010, 12:34

A DOOOOOST!!!! kruci fix už mě to začíná lést na nervy, co půl roka nebo co rok měnit kompletně vzhled fora.... z prvního sice bolely oči, ale bylo to jednoduché přehledné a fajné.

Na druhé jsem si zvykl asi po 14 ti dnech a do dneška tam chybí hromada fotek, videí, a všeho možného, což mě taky docela dost sere ale co už.... je to nějak zaběhnuté a člověku se v tom dobře čte pokud je co...

A tady tohle se mi vůůůůůůůůůůůůůůůůůbec nelíbí!!!!

Jen tak mimochodem jeden alfista sem na sqm přestal chodit jen kvůli toho že se upgradovalo forum z verze 1 na verzi 2 a tam se prostě v tom nevyzná. Každý není magor přes internet, pc a kdesi cosi a jde se sem jenom kouknout a může mu to dělat problémy.

Technický návrh - co kdyby se udělaly tři podoby sqm - tak jak si člověk nastaví vzhled prohlížeče a všeho možného... stáhnu si do pc verzi která mi sedí nejvíc a nebo to budu mít prostě nastavené ve svém profilu a po každém přihlášení by se mi zobrazila sqm tak jak mi vyhovuje nejvíc... a bylo by po problémech.

já osobně bych třeba chtěl mít vzhled první verze fora.

někdo druhý a někdo tento

Haugh!
l__/==\°/==\__l čili 75tka a pár dunovek se žlutou střechou
Uživatelský avatar
ice.cool.man
2,5 V6
 
Příspěvky: 1602
Registrován: 27 črc 2007, 23:56
Bydliště: Ostrava Michálkovice

Re: Hledá se admin pro SqM

Příspěvekod Pchavli » 01 srp 2010, 12:49

2racer: Máš SZ.

Mimo to IMHO by každá změna designu měla souviset s otevřením dalších funkcí fora (upgrade phpBB), dále vzhledem k početné komunitě zde by bylo dobré udělat alespoň hlasování o změnách a skinu, dále brát v potaz vyjádření ostatních k navrhovaným úpravám fora, ne nahodit nedoladěnou novou verzi a pak si připadat zhrzený, že se to nikomu nelíbí :evil: Jsou tu dobré nápady, je potřeba to doladit.

Rovněž očekávám vyjádření Lukeeho k celé věci.

Vzkaz všem nepřispívajícím čtenářům sQm: je vás denně nejméně 50 (unique přístupů), co si přečtete novinky ve foru a jdete si po svých. Alespoň zde byste mohli vyjádřit vlastní názor, protože jde i o vaše oči a vaše ctěné pohodlí :wink:
Millerka do perka :drinkers:
Pchavli
Support
 
Příspěvky: 3013
Registrován: 08 črc 2007, 20:58
Bydliště: okres OP, Moravskoslezský kraj, CZ, EU

Re: Hledá se admin pro SqM

Příspěvekod GIONARDI » 01 srp 2010, 13:16

Jsem za jednoduchost - vážím si té práce - jen opravdu je třeba brát v potaz to aby byl veb nezaměnitelný (CS-SQ) - take bych preferoval Nerro Rosso ) - a jednoduche palice* - asi takto: (pokud nevadi ma invence když nejsem webaplikator.. ( no nejdou smajly a nejdou vkladat obrazky tak to davam sem .....

http://gionardi.rajce.idnes.cz/Gionardi_-_Cestino_2/
Přílohy
Grafika1.jpg
Grafika2.jpg
Grafika3.jpg
Fajne je byt alfista
T: sei zero otto quattro otto zero quattro tre zero
Uživatelský avatar
GIONARDI
elegan* z Vrbna
 
Příspěvky: 5602
Registrován: 22 dub 2007, 08:57
Bydliště: Vrbno

Re: Hledá se admin pro SqM

Příspěvekod Hrnec » 01 srp 2010, 13:31

Já bych byl pro tu původní verzi. Už sem se sní naučil a ted sem zas v prdeli.Já si s počitačem moc nerozumím a ted taková změna.
Alfa Romeo GT 1,8TS
Alfa Romeo 155 1.6 16v TS rv. 97
Uživatelský avatar
Hrnec
2,5 V6
 
Příspěvky: 1207
Registrován: 12 úno 2007, 17:34
Bydliště: Ostrava-Výškovice

Re: Hledá se admin pro SqM

Příspěvekod rac3r » 01 srp 2010, 13:34

Kdyby měl Lukee čas a nahrál sem novou verzi co jsem mu poslal,tak by to fungovalo všechno a bylo by to přehlednější,protože jsem to upravil ale je jasný že nemá čas jen na web. Jinak ice.cool.man má pravdu,někdo fak nesedí u PC pořád a může mu to dělat trochu problé to používání a myslím že má dobrej nápad udělat nějakou jednoduchou verzi fora a pak nějakou trochu lepší,je to ale o domluvě a jsem poučen,že je lepší se prvně domluvit.. ten grafickej návrh NERO a ROSSO je hoooodně dobrej.. mělo by se to forum vratit do stare podoby a pak společně (třeba přes hlasování) něco vybrat..
EX:
Alfa Romeo 155 1.8 TS Sport 93kw
Uživatelský avatar
rac3r
1,7 IE
 
Příspěvky: 65
Registrován: 13 čer 2010, 12:44
Bydliště: Blansko (Ko'sek vod Brna)

Re: Hledá se admin pro SqM

Příspěvekod mr.BSE » 01 srp 2010, 17:40

GIUV navrh je paradni.
Jen bych odstranil "Alfisti sobe" :-D

Bohuzel od grafickeho navrhu k samotnymu tematu je dost dlouha cesta :-(
Obrázek

Repres.eu - servis, kde mně opravili immo (jako jediní v ČR)

Obsah je veličina, která vyjadřuje velikost plochy.
Objem je veličina, představuje míru charakterizující danou část prostoru (např. válce motoru).
Uživatelský avatar
mr.BSE
2,5 V6
 
Příspěvky: 1544
Registrován: 23 bře 2009, 11:43
Bydliště: Brno

Re: Hledá se admin pro SqM

Příspěvekod rac3r » 01 srp 2010, 18:05

mr.BSE píše:Bohuzel od grafickeho navrhu k samotnymu tematu je dost dlouha cesta :-(

To máš pravdu,hodně dlouhá :-(
EX:
Alfa Romeo 155 1.8 TS Sport 93kw
Uživatelský avatar
rac3r
1,7 IE
 
Příspěvky: 65
Registrován: 13 čer 2010, 12:44
Bydliště: Blansko (Ko'sek vod Brna)

PředchozíDalší

Zpět na www.squadramoravia.com

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků