Výměna repro (sundání tapeců)

Vše o Alfě 147 - údržba, problémy

Moderátoři: SQMadmin, GIONARDI

Výměna repro (sundání tapeců)

Příspěvekod Tom147 » 29 bře 2008, 15:49

Právě jsem si koupil ojetou Alfu 147 2.0 TS, všechno super, jen mě něco rezonuje v pravém předním repráku. Tak se chci na něj a pod něj podívat, jestli tam neplandá třeba nějaký drátek. Zkoušel jsem sundat mřížku repráku, ale vypadá to že to nejde. Nevíte jak se k němu dostat? Jestli sundat tapec a jak to provést co nejšetrněji? Nechci to rozvrtat aby mi pak vrzal i ten tapecíruk :-)

Díky za rady
Uživatelský avatar
Tom147
1,5 twin carb
 
Příspěvky: 36
Registrován: 29 bře 2008, 00:54
Bydliště: Zlín

Re: Výměna repro (sundání tapeců)

Příspěvekod chamry » 29 bře 2008, 17:23

Tom147 píše:Právě jsem si koupil ojetou Alfu 147 2.0 TS, všechno super, jen mě něco rezonuje v pravém předním repráku. Tak se chci na něj a pod něj podívat, jestli tam neplandá třeba nějaký drátek. Zkoušel jsem sundat mřížku repráku, ale vypadá to že to nejde. Nevíte jak se k němu dostat? Jestli sundat tapec a jak to provést co nejšetrněji? Nechci to rozvrtat aby mi pak vrzal i ten tapecíruk :-)

Díky za rady

Nevim jak na 147 ale na 156 ta mrizka jde sundat ale drzi dobre a musis vedet s ktere strany na ni.
Alfa Spider 2.0TS
Alfa 159 2.4JTDm 147KW
Uživatelský avatar
chamry
1,9 JTD
 
Příspěvky: 240
Registrován: 11 črc 2007, 15:19
Bydliště: Frydek-Mistek

Re: Výměna repro (sundání tapeců)

Příspěvekod Tom147 » 29 bře 2008, 21:37

chamry píše:
Tom147 píše:Právě jsem si koupil ojetou Alfu 147 2.0 TS, všechno super, jen mě něco rezonuje v pravém předním repráku. Tak se chci na něj a pod něj podívat, jestli tam neplandá třeba nějaký drátek. Zkoušel jsem sundat mřížku repráku, ale vypadá to že to nejde. Nevíte jak se k němu dostat? Jestli sundat tapec a jak to provést co nejšetrněji? Nechci to rozvrtat aby mi pak vrzal i ten tapecíruk :-)

Díky za rady

Nevim jak na 147 ale na 156 ta mrizka jde sundat ale drzi dobre a musis vedet s ktere strany na ni.


No já to zkoušel, podebral jsem ho a odchlípával od tapecu, ale ani za boha žádný náznak toho že by tam měl být nacvaktuný. A ještě k tomu to vypadá že mřížky jsou plastové, tak jsem ji nechtěl zlomit :-)

Ale jinak s Alfou maximální spokojenost :-)
Alfa Romeo 147 2.0 TS Distinctive, barva Nero, 18" kola Quadrifoglio Verde, Connect Nav+, kůže
Moje recenze s fotkama aneb jak jsem se stal Alfistou na: http://moje.auto.cz/Tom147/alficka.html
Uživatelský avatar
Tom147
1,5 twin carb
 
Příspěvky: 36
Registrován: 29 bře 2008, 00:54
Bydliště: Zlín

Příspěvekod GIONARDI » 30 bře 2008, 09:15

:o na 147 to nejde jako na 156 . - reptak je chyceny na železe - musiš odklopit cely tapecirung dveří - ta mřížka je tam natavená - nejde sundat (tak je to alespoň na GT
Fajne je byt alfista
T: sei zero otto quattro otto zero quattro tre zero
Uživatelský avatar
GIONARDI
elegan* z Vrbna
 
Příspěvky: 5602
Registrován: 22 dub 2007, 08:57
Bydliště: Vrbno

repro

Příspěvekod pandiesel » 01 lis 2008, 19:39

Musíš fakt sundat celý tapec dolů a je to hnusná práce. Já jsem si daval Boose a tak jsem i sháněl druhý tapec protože me nervy byly slabší než ten tapec...ale jde to:-)
Uživatelský avatar
pandiesel
1.7 TS
 
Příspěvky: 83
Registrován: 07 říj 2008, 08:21
Bydliště: Zlín

Re: Výměna repro (sundání tapeců)

Příspěvekod neros » 01 lis 2008, 20:44

Tom147 píše:Právě jsem si koupil ojetou Alfu 147 2.0 TS, všechno super, jen mě něco rezonuje v pravém předním repráku. Tak se chci na něj a pod něj podívat, jestli tam neplandá třeba nějaký drátek. Zkoušel jsem sundat mřížku repráku, ale vypadá to že to nejde. Nevíte jak se k němu dostat? Jestli sundat tapec a jak to provést co nejšetrněji? Nechci to rozvrtat aby mi pak vrzal i ten tapecíruk :-)

Díky za rady



Ahoj, mrkni tady na kolegy (od Coyota), melo by Ti to pomoct...


http://www.cuoresportivo.net/index.php? ... n%ED-AR147
AR 147 1,9JTD 16V
Uživatelský avatar
neros
1,4 IE
 
Příspěvky: 11
Registrován: 27 říj 2008, 19:34
Bydliště: Ostrava


Zpět na Alfa 147 (937)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron