Jaká Alu na 147

Vše o Alfě 147 - údržba, problémy

Moderátoři: SQMadmin, GIONARDI

Příspěvekod chamry » 17 dub 2008, 21:43

18 das v klidu akorat musi jit profil dolu nejlepe 225/35 :D
Alfa Spider 2.0TS
Alfa 159 2.4JTDm 147KW
Uživatelský avatar
chamry
1,9 JTD
 
Příspěvky: 240
Registrován: 11 črc 2007, 15:19
Bydliště: Frydek-Mistek

Příspěvekod mikkian » 18 dub 2008, 07:34

chamry píše:18 das v klidu akorat musi jit profil dolu nejlepe 225/35 :D
8)
Uživatelský avatar
mikkian
1,5 twin carb
 
Příspěvky: 39
Registrován: 22 črc 2007, 04:20
Bydliště: Boskovice

já mám

Příspěvekod PavelB » 18 dub 2008, 09:29

Já mám na GTčku 18" s pneu 225/40 a úplně v pohodě. Dírám jsem se vyhybal i na 17", ale na kvalitním asfaltu je rodíl hodně znát a auto jede mnohem líp a mnohem líp sedí. Myslím, že i na 147 by šli v pohodě dát 18". Doporučuju ebay.it, koupil jsem tam originál nové 18" z blackline + nové P zero ROSSO, vše s fakturou a zárukou za €1100 vč. dopravy. Obrázek
Alfa Romeo GT 2.0 JTS AUTODELTA Supercharged
PavelB
1,6 TS
 
Příspěvky: 51
Registrován: 05 bře 2008, 10:36

Příspěvekod GIONARDI » 18 dub 2008, 19:34

Parrrada - příští sezonu možná taky dam - letos mam plny sklep - musim tedy dojezdit 17 :D Ještě ti chybí lišty na přední mřížky z blackline - - zrovna jsem je objednaval - pokud bude zajem dam ti čísla Eper i s příslušenstvím. (odkud jsi doplň profil prosim) - no a hlavně ji přivez někde ukazat - je to kocour 8)
Fajne je byt alfista
T: sei zero otto quattro otto zero quattro tre zero
Uživatelský avatar
GIONARDI
elegan* z Vrbna
 
Příspěvky: 5602
Registrován: 22 dub 2007, 08:57
Bydliště: Vrbno

Příspěvekod PavelB » 18 dub 2008, 23:51

GIONARDI píše:Parrrada - příští sezonu možná taky dam - letos mam plny sklep - musim tedy dojezdit 17 :D Ještě ti chybí lišty na přední mřížky z blackline - - zrovna jsem je objednaval - pokud bude zajem dam ti čísla Eper i s příslušenstvím. (odkud jsi doplň profil prosim) - no a hlavně ji přivez někde ukazat - je to kocour 8)



Dík za pochvalu. Na tu lištu bych měl zájem, kkdyž tak mi napiš ty čísla a napiš kolik to asi cca stojí. Teď budu ještě snižovat o 30 mm a koupil jsem duplexní výfuk se 4 kulatými koncovkami. Jinak jsem z Písku a studuju v Praze, rád bych ji někde ukázal, ale obávám se, že na Moravu, Slezko se dostanu až v létě. Btw ta tvoje je taky mazel. Jenom Ti na předek doporučuju koupit nalepovací značku, mám jí tam, vypadá to super a s policajtama jsem nikde neměl žádnje problém. Ta kovová se na čumáček prostě nehodí

EDIT: A ještě, kdyby ses mi moh podívat, jaké číslo maj originální hliníkové pedály...dík A kdyby si měl na prodej zase ty bremba z GTA, tak mi rovno napiš, určitě beru, teď jen dojezdím desky a pak budu kupovat něco silnějšího, zatím uvažuju o D2, ale originál by byl lepší...

Díky moc za pomoc
Alfa Romeo GT 2.0 JTS AUTODELTA Supercharged
PavelB
1,6 TS
 
Příspěvky: 51
Registrován: 05 bře 2008, 10:36

Příspěvekod GIONARDI » 19 dub 2008, 08:00

Taky jsem snižil 30/20 - měl jsem tam už Konio tvrdostně stav. a doladěním jsem eliminoval tvrdost pružin. Nalepovací značku jsem měl vždycky ale od pulky loňskeho roku je novela zakona - když nemaš značku jakou jsi dostal - tedy dne zakona - jsou tam přesně specifikované rozměry atd. když ji třeba ohneš, nebo ji nedaš tam kam potří je za to 10.000,- pokuta 3-6 bodu a na rok řidičák - proto jsem volil plech o co nejmenším rozměru - je to lepší než mít plachtu až ke dveřím - a hlavně to má málo lidí - :D - nejraději bych ji zrušil - ale jsme v CR :twisted:
Fajne je byt alfista
T: sei zero otto quattro otto zero quattro tre zero
Uživatelský avatar
GIONARDI
elegan* z Vrbna
 
Příspěvky: 5602
Registrován: 22 dub 2007, 08:57
Bydliště: Vrbno

Příspěvekod PavelB » 19 dub 2008, 09:31

GIONARDI píše:Taky jsem snižil 30/20 - měl jsem tam už Konio tvrdostně stav. a doladěním jsem eliminoval tvrdost pružin. Nalepovací značku jsem měl vždycky ale od pulky loňskeho roku je novela zakona - když nemaš značku jakou jsi dostal - tedy dne zakona - jsou tam přesně specifikované rozměry atd. když ji třeba ohneš, nebo ji nedaš tam kam potří je za to 10.000,- pokuta 3-6 bodu a na rok řidičák - proto jsem volil plech o co nejmenším rozměru - je to lepší než mít plachtu až ke dveřím - a hlavně to má málo lidí - :D - nejraději bych ji zrušil - ale jsme v CR :twisted:




Jasně, chápu...

moh bys mi prosím napsat ty čísla z eperu na ty lišty? Hned v pondělí bych je objednal...


Díky moc
Alfa Romeo GT 2.0 JTS AUTODELTA Supercharged
PavelB
1,6 TS
 
Příspěvky: 51
Registrován: 05 bře 2008, 10:36

Příspěvekod GIONARDI » 19 dub 2008, 09:37

Ok přesunem se pak do sekce GT - pohledam to :wink:
Fajne je byt alfista
T: sei zero otto quattro otto zero quattro tre zero
Uživatelský avatar
GIONARDI
elegan* z Vrbna
 
Příspěvky: 5602
Registrován: 22 dub 2007, 08:57
Bydliště: Vrbno

Re: já mám

Příspěvekod mikkian » 21 dub 2008, 10:51

PavelB píše:Já mám na GTčku 18" s pneu 225/40 a úplně v pohodě. Dírám jsem se vyhybal i na 17", ale na kvalitním asfaltu je rodíl hodně znát a auto jede mnohem líp a mnohem líp sedí. Myslím, že i na 147 by šli v pohodě dát 18". Doporučuju ebay.it, koupil jsem tam originál nové 18" z blackline + nové P zero ROSSO, vše s fakturou a zárukou za €1100 vč. dopravy. Obrázek



díky za tip :)

jinak moc pěkný auto a kola...to studuješ při práci? Nebo máš nějakého sponzora? Taky by se mi hodil :D a ještě se mi moc teda zalíbila ta tvoje SPz - ty čísla...mazec :P
Uživatelský avatar
mikkian
1,5 twin carb
 
Příspěvky: 39
Registrován: 22 črc 2007, 04:20
Bydliště: Boskovice

Příspěvekod GIONARDI » 21 dub 2008, 14:24

:D montáž - trochu to lítá - kdyby si s tím pohrál - nepoznal by to nikdo :D
Fajne je byt alfista
T: sei zero otto quattro otto zero quattro tre zero
Uživatelský avatar
GIONARDI
elegan* z Vrbna
 
Příspěvky: 5602
Registrován: 22 dub 2007, 08:57
Bydliště: Vrbno

Příspěvekod PavelB » 21 dub 2008, 18:16

GIONARDI píše::D montáž - trochu to lítá - kdyby si s tím pohrál - nepoznal by to nikdo :D


Ty fotky jsem používal i jide, kde jsem nechtěl dávat SPZ, tak místo mazání jsem zozkopíroval dvojku, originálně mám jiný číslo, ale taky pěkný....2C34567


To Gio: Dneska jsem objednal ty lišty, tak snad odrazí co nejdřív, už se těším... Btw nedíval si někdy na možnost dát světla na denní svícení z LED? Nejsem si úplně jistej, jk by to vypadalo na Alfě...
Alfa Romeo GT 2.0 JTS AUTODELTA Supercharged
PavelB
1,6 TS
 
Příspěvky: 51
Registrován: 05 bře 2008, 10:36

Příspěvekod GIONARDI » 21 dub 2008, 18:28

Hmm - na nic rozumneho jsem nenatrefil - tak jezdim po městě na mlhovice - a xenony šetřím - taky vychodisko - bo jsou integrovane a cajti nic nenamitaji :D
Fajne je byt alfista
T: sei zero otto quattro otto zero quattro tre zero
Uživatelský avatar
GIONARDI
elegan* z Vrbna
 
Příspěvky: 5602
Registrován: 22 dub 2007, 08:57
Bydliště: Vrbno

Příspěvekod mikkian » 21 dub 2008, 19:53

GIONARDI píše:Hmm - na nic rozumneho jsem nenatrefil - tak jezdim po městě na mlhovice - a xenony šetřím - taky vychodisko - bo jsou integrovane a cajti nic nenamitaji :D

:mrgreen: u nás takle jezdil kamoš, ale měl mlhovice dole...a pak se divil... :P
Uživatelský avatar
mikkian
1,5 twin carb
 
Příspěvky: 39
Registrován: 22 črc 2007, 04:20
Bydliště: Boskovice

Příspěvekod coyote » 24 dub 2008, 22:17

GIONARDI píše:Hmm - na nic rozumneho jsem nenatrefil - tak jezdim po městě na mlhovice - a xenony šetřím - taky vychodisko - bo jsou integrovane a cajti nic nenamitaji :D


Dělám to úplně stejně. Když je hezky, jezdím na mlhovky... Nehodlám si vypalovat hlavní paraboly. :D
Alfa Romeo 147 1.9 JTD distinctive
Uživatelský avatar
coyote
1,6 TS
 
Příspěvky: 59
Registrován: 17 lis 2007, 14:37
Bydliště: Blízko Kralup

Příspěvekod mikkian » 28 dub 2008, 09:35

coyote píše:
GIONARDI píše:Hmm - na nic rozumneho jsem nenatrefil - tak jezdim po městě na mlhovice - a xenony šetřím - taky vychodisko - bo jsou integrovane a cajti nic nenamitaji :D


Dělám to úplně stejně. Když je hezky, jezdím na mlhovky... Nehodlám si vypalovat hlavní paraboly. :D


ale ty máš mlhovky dole, ne? :D
Uživatelský avatar
mikkian
1,5 twin carb
 
Příspěvky: 39
Registrován: 22 črc 2007, 04:20
Bydliště: Boskovice

PředchozíDalší

Zpět na Alfa 147 (937)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron