powerflex zkušenosti

Vše o pneu, kolech

Moderátoři: SQMadmin, GIONARDI

Re: powerflex zkušenosti

Příspěvekod hoffko » 15 říj 2011, 20:46

Já mám powerflex na 156 předek H+D ramena a po dvou letech cca 25tis.km,vržou taky. Změna je v tom,že vržou opačně,to znaméná pouze když je SUCHO/TEPLO. Jediná pomoc je přád mazat,mazat,mazat kvalitním prostředkem,u mne každých cca 4měs. hlavně v létě

Nehledě na to,že sundat staré sbloky z jetého spod.ramena,je pakárna ,tak opravdu hrozí poškození jetého čepu.
Potkalo mě to taky .A mít na výběr přehodit jetý powerflex(dem/mon je jednoduchá_nemusí se lisovat),ale zase vylisovat z nového ramena nové sbloky a tím je odepsat. Nebo nejlíp,přehodit celé nové rameno,protože ty POWER FLEX stojí opravdu za hovn ,s porovnaní za randální cenu.

Závěrem,servis si to nechá kvalitně zaplatit,protože to je opravdu pakárna(nevím jak to je se zárukou).
A udělej si sám,posud sám :o
hoffko
1,4 IE
 
Příspěvky: 2
Registrován: 15 říj 2011, 19:39

Re: powerflex zkušenosti

Příspěvekod Chevron » 19 říj 2011, 11:17

hoffko píše:Já mám powerflex na 156 předek H+D ramena a po dvou letech cca 25tis.km,vržou taky. Změna je v tom,že vržou opačně,to znaméná pouze když je SUCHO/TEPLO. Jediná pomoc je přád mazat,mazat,mazat kvalitním prostředkem,u mne každých cca 4měs. hlavně v létě

Nehledě na to,že sundat staré sbloky z jetého spod.ramena,je pakárna ,tak opravdu hrozí poškození jetého čepu.
Potkalo mě to taky .A mít na výběr přehodit jetý powerflex(dem/mon je jednoduchá_nemusí se lisovat),ale zase vylisovat z nového ramena nové sbloky a tím je odepsat. Nebo nejlíp,přehodit celé nové rameno,protože ty POWER FLEX stojí opravdu za hovn ,s porovnaní za randální cenu.

Závěrem,servis si to nechá kvalitně zaplatit,protože to je opravdu pakárna(nevím jak to je se zárukou).
A udělej si sám,posud sám :o


Na prvni prispevek docela vostry :)

1) obyc gumove by byly po dvou letech a 25k uz davno mrtve.
2) mazat je asi potreba nikdo nerikal ze neni..i k novym se dodava vazelina na mazani.
3) kazdy ma na vyber co si na auto da :) ... ale tvrdit ze powerflex stoji za hovno no nevim..proc je to teda svetove nejprodavanejsi nahrada gumovych silentbloku.
4) zaruka je dozivotni...pokud nekomu odejde nebo se jakkoli zmeni vlastnosti k horsimu vlivem starnuti nebo pozkozeni silentbloku tak se automaticky zasila zdarma novy silentblok....myslim ze tohle jen tak nekdo nenabizi ;)

:kytka:
Web: http://www.chevron-racing.com
Email: info@chevron-racing.com
Facebook: http://www.facebook.com/ChevronRacingCom


Tuning a performance úpravy italských automobilů a motocyklů.
Uživatelský avatar
Chevron
Site Admin
 
Příspěvky: 744
Registrován: 12 úno 2007, 17:59
Bydliště: Brno

Re: powerflex zkušenosti

Příspěvekod hoffko » 03 úno 2012, 02:15

V minulosti,častou výměnou sylentbloků,je tet měním pouze proto,že vržou,jinak jim nic za tak krátkou dobu není. A je jedno ,jestli jsou Delphi,mog.....,nebo powerflex.
Dle zkušenosti,je absolůtně jedno,jestli jsou použity poverflexy,nebo klasika. Možná u jiné značky auta budou fungovat déle,ale u Alfy 156SW určitě né. Najprodávanější jsou možná pro účely krátkodobého extrem.zatížení,ale u seriové Alfy,vržou stejně(nebavím se o kontaktu se silnicí,protože to ktomu mat.patří)
No a jak píšeš o dodávané vazelíně k těm powerflex.tak na to musel výrobce přijít v poslední době(asi četl recenze,jak fajný mají matroš)protože když jsme je kupovali my,tak nic takého v sadě nebylo.Ani v doporučení. :o
Jinak,doživotná záruka,se vztahuje taky na vrzání sylentbloků?Nebo mi řekneš,že závada je ve špatné kvalitě použitých ramen?
Závěrem.Já je nedoporučuji pouze pro kolegy,kde vadí vrzaní a myslí si,že powerflexy nevržou,protože jde o docel kvalitní finance,vč.servis_práce. :prayer:
hoffko
1,4 IE
 
Příspěvky: 2
Registrován: 15 říj 2011, 19:39

Předchozí

Zpět na Pneumatiky, kola (Tires, wheels)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron