OKOLO OSTRAVY

Zde pište vše o srazech Squadry a alfistů celkově

Moderátoři: SQMadmin, GIONARDI, crashta

Příspěvekod jerremiash » 04 kvě 2008, 22:52

Čím víc srazů. tím lépe. Nikdy žádný termín nepasuje všem, proto je více šancí se sejít, pokecat a zapařit. Je jedno, jak dlouho dopředu je sraz nahlášen, kdo ho pořádá i to, jak je to daleko. Já na srazy moc nechodím, ale je to hlavně tím, že moje aktivity kolem alfy jsou i mimo účasti na srazech dost časově náročné a prostě už na akce nezbývá čas. Až budu mít pojízdnou aspoň jednu Alfu, přijedu. A klidně i každý víkend, pokud bude čas nebo alespoň na chvíli na pokec. Hlavně se nehádejme, proto přece tady nejsme, ne?

Doufám, že se brzy potkáme a zapijem to:D
...jsem z5...
jerremiash
2,0 T
 
Příspěvky: 1187
Registrován: 12 úno 2007, 08:40

Příspěvekod Ylo » 05 kvě 2008, 06:09

jerremiash píše:Čím víc srazů. tím lépe. Nikdy žádný termín nepasuje všem, proto je více šancí se sejít, pokecat a zapařit. Je jedno, jak dlouho dopředu je sraz nahlášen, kdo ho pořádá i to, jak je to daleko. Já na srazy moc nechodím, ale je to hlavně tím, že moje aktivity kolem alfy jsou i mimo účasti na srazech dost časově náročné a prostě už na akce nezbývá čas. Až budu mít pojízdnou aspoň jednu Alfu, přijedu. A klidně i každý víkend, pokud bude čas nebo alespoň na chvíli na pokec. Hlavně se nehádejme, proto přece tady nejsme, ne?

Doufám, že se brzy potkáme a zapijem to:D


To víš , že jo a pořádně.
Ylo AR 156 1,8 TS
Uživatelský avatar
Ylo
2,0 TS
 
Příspěvky: 318
Registrován: 31 říj 2007, 12:34
Bydliště: Karviná

Re: ???

Příspěvekod Ylo » 05 kvě 2008, 06:17

Raduza+Monča píše:
Ylo píše:Ať si každý myslí co chce. Tuto akci jsem Vám dal na vědomí dosti dopředu.
Monika stále opakuje :"všechno necháte na mně, nikdo mi nepomůže". Každý má jistě paměť dobrou. Jen jsem zorganizoval NEŽ NAVALÍ SNĚG už měla problém.
Nyní se situace opakovala. Jen jsem to zde pověsil už ji to začalo vrtat hlavou.
Kazit práci někoho jiného dokáže každý .....
S jednou vecí souhlasím. Zorganizovat srazík stojí opravdu hodně úsilí a času.
Dneska jsem byl dohodnout počet míst v baru. Přivítám, když mi zde každý kdo chce přijet
sem něco písne. Protože bych nechtěl vysvětlovat šéfovi baru proč nás přijelo tolik, kolik nás přijelo. Snažte se to stihnout do konce týdne. tedy do neděle 11.05.08


Nevím nebo si tedy nepamatuji ,že bych měla nějaký problém ohledně NEŽ NAVALI SNĚG,
A ,ŽE TATO SITUACE SE OPAKUJE, mě nic nevrtá hlavou a nikomu práci nechci kazit, jen prostě není jiný volný termín v červnu, objeli jsme těch kempů dost a pokud se vám to nelíbí klidně si ty srazy dělejte sami,více méně mi :butthead: a přece nebudu dělat sraz v červenci a srpnu ,kdy tady nikdo není .

... asi máš jenom krátkou pamět Ty sama. Když se podíváš na první stránku, tak si to tam přešteš. GIO Ti odpovídal, že ještě nosí péřovku a né plavky...
Jinak souhlasím s Jerem. Nejsme tu na to, abychom se hádali. A když tedy, Moniko, nebyl volný termín na koupáku, tak by byl v žáří. Co nebo kdo Ti ukládá dělat sraz každý týden.
Ylo AR 156 1,8 TS
Uživatelský avatar
Ylo
2,0 TS
 
Příspěvky: 318
Registrován: 31 říj 2007, 12:34
Bydliště: Karviná

???

Příspěvekod Ylo » 05 kvě 2008, 06:21

... s tím emotikonem jsi to, trochu, Moniko, přehnala.
Ylo AR 156 1,8 TS
Uživatelský avatar
Ylo
2,0 TS
 
Příspěvky: 318
Registrován: 31 říj 2007, 12:34
Bydliště: Karviná

Tel. číslo na Hotelový dům Hlubina.

Příspěvekod Ylo » 05 kvě 2008, 06:28

596 792 111

Když si dáte do vyhledávače jeho jméno Web Vám ukáže i pokoje.
Ylo AR 156 1,8 TS
Uživatelský avatar
Ylo
2,0 TS
 
Příspěvky: 318
Registrován: 31 říj 2007, 12:34
Bydliště: Karviná

Příspěvekod GIONARDI » 05 kvě 2008, 07:55

Tak budeme se věnovat tématu - pro který tento Topic* vznikl....

Diky Ylo - mrknu . :D 8) je to daleko od toho baru co tam budem večer? - dá se tam bezpečně zaparkovat? - Ten hotel totiž nemá stránky - je tam jen upoutavka na hotely-cz*
tak se raději ptám - to viš Ostrava - ať nemusim dom vlakem :P
Fajne je byt alfista
T: sei zero otto quattro otto zero quattro tre zero
Uživatelský avatar
GIONARDI
elegan* z Vrbna
 
Příspěvky: 5602
Registrován: 22 dub 2007, 08:57
Bydliště: Vrbno

Příspěvekod Ylo » 05 kvě 2008, 12:14

GIONARDI píše:Tak budeme se věnovat tématu - pro který tento Topic* vznikl....

Diky Ylo - mrknu . :D 8) je to daleko od toho baru co tam budem večer? - dá se tam bezpečně zaparkovat? - Ten hotel totiž nemá stránky - je tam jen upoutavka na hotely-cz*
tak se raději ptám - to viš Ostrava - ať nemusim dom vlakem :P


U hoteláku parkoviště je.
Pěšky je to asi 1km. Večerní procházka prospěje každému a kdo si myslí že né. Dá se objednat TAXI. Plán mám takový, že cíl je před barem. Po vyhlášení výsledků by se odvezla auta k hotelu a každý by si vzal klíč od pokoje. Protože zarezervovaný pokoj se musí do 19hod. obsadit. To znamená, že řidiči by odjeli převzít kliče a spolujezdci pokračovali v zábavě. Zpět z hotelu stačí jednou auto pro čtyři řidiče. To zařídím.
Ylo AR 156 1,8 TS
Uživatelský avatar
Ylo
2,0 TS
 
Příspěvky: 318
Registrován: 31 říj 2007, 12:34
Bydliště: Karviná

GIO

Příspěvekod Ylo » 05 kvě 2008, 12:19

Když napíšeš do vyhledávače: Hotelový dům Hlubina.
Vyjede Ti nabídka a je to hned první možnost. Dál už to znáš. Ylo.
Ylo AR 156 1,8 TS
Uživatelský avatar
Ylo
2,0 TS
 
Příspěvky: 318
Registrován: 31 říj 2007, 12:34
Bydliště: Karviná

Příspěvekod Raduza+Monča » 05 kvě 2008, 15:50

já nocovat nebudu mám ten hotel ta rohem a někteří tam mají dokonce i kancelář 8)
AR 166-2.4JTD + chip od sarkana 1998 -ex, VW Passat 1,9 TDI,2004, škoda octávia 2,0 LPG-ex, AR 166 3.0 V6
sedmsedm46953dvanáct
Uživatelský avatar
Raduza+Monča
Moderátor
 
Příspěvky: 977
Registrován: 12 úno 2007, 10:47
Bydliště: Praha

Příspěvekod Kocour666 » 05 kvě 2008, 18:04

No my taky nocleh nepotřebujem máme to sice za čtyřmi rohy ,ale podel vody trefíme. :finga:
Alfa Romeo 156 2.0TS
Alfa Romeo 159 2.4 JTDm
Obrázek
Uživatelský avatar
Kocour666
2.0 V6 TB
 
Příspěvky: 565
Registrován: 12 úno 2007, 19:01
Bydliště: Ostrava - Svinov

???

Příspěvekod Ylo » 05 kvě 2008, 19:58

Kocour666 píše:No my taky nocleh nepotřebujem máme to sice za čtyřmi rohy ,ale podel vody trefíme. :finga:


U Ostraváků se to nechá předpoklídat, že si nebudou objednávat nocleh v hoteláku v OV.
Ylo AR 156 1,8 TS
Uživatelský avatar
Ylo
2,0 TS
 
Příspěvky: 318
Registrován: 31 říj 2007, 12:34
Bydliště: Karviná

Re: ???

Příspěvekod Pchavli » 05 kvě 2008, 22:33

Ylo píše:
Kocour666 píše:No my taky nocleh nepotřebujem máme to sice za čtyřmi rohy ,ale podel vody trefíme. :finga:


U Ostraváků se to nechá předpoklídat, že si nebudou objednávat nocleh v hoteláku v OV.


U Ostráváků se dá předpokládat, že se tomu místu v nočních hodinách obloukem vyhnou. :!: :roll:
Millerka do perka :drinkers:
Pchavli
Support
 
Příspěvky: 3013
Registrován: 08 črc 2007, 20:58
Bydliště: okres OP, Moravskoslezský kraj, CZ, EU

Re: ???

Příspěvekod Ylo » 06 kvě 2008, 07:37

pavli píše:
Ylo píše:
Kocour666 píše:No my taky nocleh nepotřebujem máme to sice za čtyřmi rohy ,ale podel vody trefíme. :finga:


U Ostraváků se to nechá předpoklídat, že si nebudou objednávat nocleh v hoteláku v OV.


U Ostráváků se dá předpokládat, že se tomu místu v nočních hodinách obloukem vyhnou. :!: :roll:


Máš s tím místem nějakou špatnou zkušenost, Pavli ???
Ylo AR 156 1,8 TS
Uživatelský avatar
Ylo
2,0 TS
 
Příspěvky: 318
Registrován: 31 říj 2007, 12:34
Bydliště: Karviná

Příspěvekod Raduza+Monča » 06 kvě 2008, 08:41

GIONARDI píše:Tak budeme se věnovat tématu - pro který tento Topic* vznikl....

Diky Ylo - mrknu . :D 8) je to daleko od toho baru co tam budem večer? - dá se tam bezpečně zaparkovat? - Ten hotel totiž nemá stránky - je tam jen upoutavka na hotely-cz*
tak se raději ptám - to viš Ostrava - ať nemusim dom vlakem :P


raději si zajisti lístek i na vlak ,nebo ti můžu půjčit naší garáž na noc :mrgreen:
AR 166-2.4JTD + chip od sarkana 1998 -ex, VW Passat 1,9 TDI,2004, škoda octávia 2,0 LPG-ex, AR 166 3.0 V6
sedmsedm46953dvanáct
Uživatelský avatar
Raduza+Monča
Moderátor
 
Příspěvky: 977
Registrován: 12 úno 2007, 10:47
Bydliště: Praha

Re: ???

Příspěvekod Raduza+Monča » 06 kvě 2008, 08:44

Ylo píše:
Raduza+Monča píše:
Ylo píše:Ať si každý myslí co chce. Tuto akci jsem Vám dal na vědomí dosti dopředu.
Monika stále opakuje :"všechno necháte na mně, nikdo mi nepomůže". Každý má jistě paměť dobrou. Jen jsem zorganizoval NEŽ NAVALÍ SNĚG už měla problém.
Nyní se situace opakovala. Jen jsem to zde pověsil už ji to začalo vrtat hlavou.
Kazit práci někoho jiného dokáže každý .....
S jednou vecí souhlasím. Zorganizovat srazík stojí opravdu hodně úsilí a času.
Dneska jsem byl dohodnout počet míst v baru. Přivítám, když mi zde každý kdo chce přijet
sem něco písne. Protože bych nechtěl vysvětlovat šéfovi baru proč nás přijelo tolik, kolik nás přijelo. Snažte se to stihnout do konce týdne. tedy do neděle 11.05.08


Nevím nebo si tedy nepamatuji ,že bych měla nějaký problém ohledně NEŽ NAVALI SNĚG,
A ,ŽE TATO SITUACE SE OPAKUJE, mě nic nevrtá hlavou a nikomu práci nechci kazit, jen prostě není jiný volný termín v červnu, objeli jsme těch kempů dost a pokud se vám to nelíbí klidně si ty srazy dělejte sami,více méně mi :butthead: a přece nebudu dělat sraz v červenci a srpnu ,kdy tady nikdo není .

... asi máš jenom krátkou pamět Ty sama. Když se podíváš na první stránku, tak si to tam přešteš. GIO Ti odpovídal, že ještě nosí péřovku a né plavky...
Jinak souhlasím s Jerem. Nejsme tu na to, abychom se hádali. A když tedy, Moniko, nebyl volný termín na koupáku, tak by byl v žáří. Co nebo kdo Ti ukládá dělat sraz každý týden.


Co nebo kdo mi ukládá dělat srazy každý týden????????????? Toť otázka prostě to chci dělat ,až mě top přestane bavit ,povím ti to .
AR 166-2.4JTD + chip od sarkana 1998 -ex, VW Passat 1,9 TDI,2004, škoda octávia 2,0 LPG-ex, AR 166 3.0 V6
sedmsedm46953dvanáct
Uživatelský avatar
Raduza+Monča
Moderátor
 
Příspěvky: 977
Registrován: 12 úno 2007, 10:47
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Srazy, párty, luky (Meetings)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků