Ukonceni sezony 2010!!!

Zde pište vše o srazech Squadry a alfistů celkově

Moderátoři: SQMadmin, GIONARDI, crashta

Re: Ukonceni sezony 2010!!!

Příspěvekod MobbDeep » 06 pro 2010, 18:16

Pry od velkeho a jedinecneho poradatele jo? Ses po***l ne? :mrgreen: Sem zku***l co se jen dalo a jako tresnicka na dortu misto Alfy jeste prijedu Fordem. Mno jeste, ze byly ty drifty, bo bych asi jinak utekl z Futura s tou ostudou :finga:
Alfina 156 2.0 TS :-( Ex
Uživatelský avatar
MobbDeep
2,0 T
 
Příspěvky: 1042
Registrován: 06 říj 2010, 16:48
Bydliště: Ostrava - Poruba

Re: Ukonceni sezony 2010!!!

Příspěvekod pepan » 06 pro 2010, 18:28

fotky sou dost jakoze dobry 8) 8) , akorat ja debil mel sem vice fotit v tech garazich....... :-? :-?
Alfa 156 SELESPEED
Uživatelský avatar
pepan
1,8 TS
 
Příspěvky: 200
Registrován: 06 říj 2007, 14:12
Bydliště: Krmelín

Re: Ukonceni sezony 2010!!!

Příspěvekod pepan » 06 pro 2010, 18:36

MobbDeep píše:Pry od velkeho a jedinecneho poradatele jo? Ses po***l ne? :mrgreen: Sem zku***l co se jen dalo a jako tresnicka na dortu misto Alfy jeste prijedu Fordem. Mno jeste, ze byly ty drifty, bo bych asi jinak utekl z Futura s tou ostudou :finga:

co mas.......dobry to bylo,nechal si tomu volny prubeh,u me mas za organizaci za 1, a stejne co jineho si chtel delat v takovem pocasi...........jina s tim ffffffffffff.......fffffffffff.........jo Fordem, NO, aspon ze si mu na chvilu nasteloval ten znak Alfy.........ale priste uz snad prijedes original Alfou 8) 8) 8) 8) 8)
Alfa 156 SELESPEED
Uživatelský avatar
pepan
1,8 TS
 
Příspěvky: 200
Registrován: 06 říj 2007, 14:12
Bydliště: Krmelín

Re: Ukonceni sezony 2010!!!

Příspěvekod Shandor » 06 pro 2010, 18:47

MobbDeep píše:Pry od velkeho a jedinecneho poradatele jo? Ses po***l ne? :mrgreen: Sem zku***l co se jen dalo a jako tresnicka na dortu misto Alfy jeste prijedu Fordem. Mno jeste, ze byly ty drifty, bo bych asi jinak utekl z Futura s tou ostudou :finga:


Velké mínus máš jen za to že jsi na driftchallenge nedriftoval!
a z toho tě nevytáhne ani Pan Tau, natož Pavli který taky dorazil narozdíl od kouzelníka!
Shandor
2,4 JTD
 
Příspěvky: 991
Registrován: 16 bře 2007, 19:44

Re: Ukonceni sezony 2010!!!

Příspěvekod MobbDeep » 06 pro 2010, 19:31

pepan píše:
MobbDeep píše:Pry od velkeho a jedinecneho poradatele jo? Ses po***l ne? :mrgreen: Sem zku***l co se jen dalo a jako tresnicka na dortu misto Alfy jeste prijedu Fordem. Mno jeste, ze byly ty drifty, bo bych asi jinak utekl z Futura s tou ostudou :finga:

co mas.......dobry to bylo,nechal si tomu volny prubeh,u me mas za organizaci za 1, a stejne co jineho si chtel delat v takovem pocasi...........jina s tim ffffffffffff.......fffffffffff.........jo Fordem, NO, aspon ze si mu na chvilu nasteloval ten znak Alfy.........ale priste uz snad prijedes original Alfou 8) 8) 8) 8) 8)

Jojo, aspon ze tam byl ten znak :D Ale tak dobre, beru zpet, mozna sem to tak nedodupal, ale schiza byla jak cyp :D Diky moc vsem za prizen a hlavne za to, ze dorazily. Ted si dam trochu oddych od poradani srazu, nebo aspon do 25.12. do drift challenge on VSB. Toho se asi ujmu ja, pokud to nevezme do vlastnich rukou ice cool. Ale priste uz dorazim vlastni alfinou, to si teda pis! :wink:
Alfina 156 2.0 TS :-( Ex
Uživatelský avatar
MobbDeep
2,0 T
 
Příspěvky: 1042
Registrován: 06 říj 2010, 16:48
Bydliště: Ostrava - Poruba

Re: Ukonceni sezony 2010!!!

Příspěvekod MobbDeep » 06 pro 2010, 19:34

Shandor píše:
MobbDeep píše:Pry od velkeho a jedinecneho poradatele jo? Ses po***l ne? :mrgreen: Sem zku***l co se jen dalo a jako tresnicka na dortu misto Alfy jeste prijedu Fordem. Mno jeste, ze byly ty drifty, bo bych asi jinak utekl z Futura s tou ostudou :finga:


Velké mínus máš jen za to že jsi na driftchallenge nedriftoval!
a z toho tě nevytáhne ani Pan Tau, natož Pavli který taky dorazil narozdíl od kouzelníka!

Mno mam minus, beru na vedomi, ale s tim Fordem se nedalo driftovat nijak, jelikoz je to tatikove auto a jelikoz na tom byly letni gumy, s kteryma sem se tak tak pohl kajsik :D Ale s Alfou vam predvedu nejaky ten drift. Musim to nejdriv natrenovat trosku :P :P A jaky to kouzelnik mel doraziti? :D :P :rock:
Alfina 156 2.0 TS :-( Ex
Uživatelský avatar
MobbDeep
2,0 T
 
Příspěvky: 1042
Registrován: 06 říj 2010, 16:48
Bydliště: Ostrava - Poruba

Re: Ukonceni sezony 2010!!!

Příspěvekod MobbDeep » 06 pro 2010, 19:40

Jo a malem bych zapomnel. Porusil jsem autorske prave od Pepana, jelikoz jsem Shandorovi poslal fotky jak moje, tak i Pepanove, cili se to smichalo a ted je to vydane pod mym nickem. Ale ne vsechny jsou moje. Ted uz ale nedokazu urcit, kere to sou. Cili se chci omluvit Pepanovi za vznikle problemy s priznanim fotek a uslou ujmu nahradit pivkem :wink: :mrgreen: :finga: . Az ted, sem si toho vsiml. :mrgreen:
Alfina 156 2.0 TS :-( Ex
Uživatelský avatar
MobbDeep
2,0 T
 
Příspěvky: 1042
Registrován: 06 říj 2010, 16:48
Bydliště: Ostrava - Poruba

Re: Ukonceni sezony 2010!!!

Příspěvekod pepan » 06 pro 2010, 19:58

MobbDeep píše:Jo a malem bych zapomnel. Porusil jsem autorske prave od Pepana, jelikoz jsem Shandorovi poslal fotky jak moje, tak i Pepanove, cili se to smichalo a ted je to vydane pod mym nickem. Ale ne vsechny jsou moje. Ted uz ale nedokazu urcit, kere to sou. Cili se chci omluvit Pepanovi za vznikle problemy s priznanim fotek a uslou ujmu nahradit pivkem :wink: :mrgreen: :finga: . Az ted, sem si toho vsiml. :mrgreen:

v pohode.......ja bych byl stejne shnily to tu dat, tak to aspon udelal nekdo jiny............. :D :D :D :D :D :D
Alfa 156 SELESPEED
Uživatelský avatar
pepan
1,8 TS
 
Příspěvky: 200
Registrován: 06 říj 2007, 14:12
Bydliště: Krmelín

Re: Ukonceni sezony 2010!!!

Příspěvekod MobbDeep » 06 pro 2010, 20:19

:prayer: :mrgreen:
Alfina 156 2.0 TS :-( Ex
Uživatelský avatar
MobbDeep
2,0 T
 
Příspěvky: 1042
Registrován: 06 říj 2010, 16:48
Bydliště: Ostrava - Poruba

Příspěvekod Slíma » 07 pro 2010, 00:04

jednu vec nechapu
proc mam citovat prispevek, kdyz pisu odpoved hned pod nej? :roll:
.. infiammare rullo
.. enflammer rouleau
Uživatelský avatar
Slíma
3.2 V6 purple :-)
 
Příspěvky: 5420
Registrován: 15 bře 2008, 01:23
Bydliště: BRNO (převážně)

Re:

Příspěvekod Boomer » 07 pro 2010, 00:07

Slíma píše:jednu vec nechapu
proc mam citovat prispevek, kdyz pisu odpoved hned pod nej? :roll:

už to nehul a jdi spát :finga: ráno moudřejší večera :finga:
Alfu: mám dvě 0916 a 0939
Tel: mám dual J5
Mejl: mám taky - monza@centrum.cz

...bo někdy se holt vyplatí připlatit!
Uživatelský avatar
Boomer
'Ethanol dokonalosti'
 
Příspěvky: 1753
Registrován: 20 bře 2007, 20:51
Bydliště: Jinej Svět

Re: Re:

Příspěvekod Slíma » 07 pro 2010, 00:12

Boomer píše:
Slíma píše:jednu vec nechapu
proc mam citovat prispevek, kdyz pisu odpoved hned pod nej? :roll:

už to nehul a jdi spát :finga: ráno moudřejší večera :finga:


hmmm, pravda
.. infiammare rullo
.. enflammer rouleau
Uživatelský avatar
Slíma
3.2 V6 purple :-)
 
Příspěvky: 5420
Registrován: 15 bře 2008, 01:23
Bydliště: BRNO (převážně)

Re: Re:

Příspěvekod Shandor » 07 pro 2010, 09:56

Slíma píše:
Boomer píše:
Slíma píše:jednu vec nechapu
proc mam citovat prispevek, kdyz pisu odpoved hned pod nej? :roll:

už to nehul a jdi spát :finga: ráno moudřejší večera :finga:


hmmm, pravda


Fakt to nehul, nebo na tebe pošlu čerta co se tu včera v rámci after after party ukázal. Jen mám zakázano to zveřejnit :prayer:
Shandor
2,4 JTD
 
Příspěvky: 991
Registrován: 16 bře 2007, 19:44

Re: Re:

Příspěvekod MobbDeep » 07 pro 2010, 12:04

hmmm, pravda[/quote]

Fakt to nehul, nebo na tebe pošlu čerta co se tu včera v rámci after after party ukázal. Jen mám zakázano to zveřejnit :prayer:[/quote]
Omg :goodman:
Alfina 156 2.0 TS :-( Ex
Uživatelský avatar
MobbDeep
2,0 T
 
Příspěvky: 1042
Registrován: 06 říj 2010, 16:48
Bydliště: Ostrava - Poruba

Předchozí

Zpět na Srazy, párty, luky (Meetings)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků