Ostrava POZOR !!!

Zde pište vše o srazech Squadry a alfistů celkově

Moderátoři: SQMadmin, GIONARDI, crashta

tak a decká, teď se podržte!!!

Příspěvekod pietro » 24 zář 2007, 19:05

něco podobné se mi stalo teď v Žiline před METREM (v čechách to je MAKRO)
až doma jsem zjistil, že se mi někdo pokoušel dostat do zámku a to tím spůsobem, že přebil dírku těsně pod čudlem na otevírání asi o průměru 8 mm :evil:
jsem si myslel, že mně trefí motyka z nebe, nebo že na mně padne z nebe tank
ty svině, pro tentokrát měli štěstí a to velké štěstí :finga:
až to VY K...Y teď čtete, bacha !!! jsem vyzbrojený - tak se o nic nepokoušejte, pokuď je Vám život milý, ustřelím Vám palici a věřte, bude mi to jedno... :axe: :conc:

decká, co mi teď VY na to
ani né měsíc a dvakrát jsem málem přišel o mého miláčka
jsem před zhroucením........................... :!: :( :( :( :!:
pietro
1,4 IE
 
Příspěvky: 4
Registrován: 30 srp 2007, 01:05

Příspěvekod michaldawn » 25 zář 2007, 09:27

vim ze se to moc k ostrave nehodi, jsem z Brna... Ale dnes jsem, dosel k autu, zmacknul dalkove ovladani, auto zablikalo, ja vzal za kliku a nic... Rikam si, ze by ty dvere primrzly??? zkusim zabrat vic a pak jsem si vsimnul, ze "koliky" na dverich jsou zajete a ze je zamceno. Tak jsem se trosku orosil... Moje Alfinka stala celou noc na ulici nezamcena.. Je mi jasny ze ma 33-ka se neda hodnotou a zajmem zlodeju srovnavat s novymi modely, ale kdyby mi ji nekdo vzal a nebo jen vybrakoval bych byl nasranej jak svina. Z toho se ale zda, ze nejde ani tak o to mit zamcene auto, protoze pokud nema zajem, tak si ani nevsimne ze je nezamcene....
Naposledy upravil michaldawn dne 25 zář 2007, 14:44, celkově upraveno 2
Alfa Romeo GT, 1.8TS, černá
Alfa Romeo 33, 1.7 16V, černá
-----------------------------------
http://www.dvorakmichal.eu
Uživatelský avatar
michaldawn
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 250
Registrován: 14 čer 2007, 12:56
Bydliště: Brno

Příspěvekod Markos » 25 zář 2007, 13:02

hele možná to sem nepatří ale dneska v 10.30jsem v Hlučině potakal u billy černou 156 a u autobusaáku bordo(nebo spíše do červena) 166 a pak ještě vínově červenou 166 s faceliftem...
alfa zatím není ale co není může jednou být :-)
Markos
1,4 TS
 
Příspěvky: 15
Registrován: 17 zář 2007, 13:17
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Pribina » 25 zář 2007, 13:57

michaldawn píše:vym ze se to moc k ostrave nehodi, jsem z Brna... Ale dnes jsem, dosel k autu, zmacknul dalkove ovladani, auto zablikalo, ja vzal za kliku a nic... Rikam si, ze by ty dvere primrzli??? zkusim zabrat vic a pak jsem si vsimnul, ze "koliky" na dverich jsou zajete a ze je zamceno. Tak jsem se trosku orosil... Moje Alfinka stala celou noc na ulici nezamcena.. Je mi jasny ze ma 33-ka se neda hodnotou a zajmem zlodeju srovnavat s novymi modely, ale kdyby mi ji nekdo vzal a nebo jen vybrakoval bych byl nasranej jak svina. Z toho se ale zda, ze nejde ani tak o to mit zamcene auto, protoze pokud nema zajem, tak si ani nevsimne ze je nezamcene....


U 146ky je obrovska vyhoda ze nema cudliky zavirani dveri, takze i kdyz je odemcena tak to nikdo nepozna
Alfa Romeo 146 1.6TS "Pribina Edition" (1998)
Citroen C-Elysee 1.6VTi Tendance (2015)
----
ex: Alfa Romeo 166 2.4 JTD (2001)
ex: Alfa Romeo 166 3.0 V6 Sportronic (1999)
ex: Lancia Lybra SW Emblema 2.4 JTD (2003)
Uživatelský avatar
Pribina
Moderátor
 
Příspěvky: 3150
Registrován: 12 úno 2007, 14:43
Bydliště: Okolí Brna

Příspěvekod Petra » 25 zář 2007, 20:07

Jo no 146 v tom má pecka výhodu. Taky já debil jsem jednou přijela pozdě domů a nezamkla auto. Ráno když jsem šla do práce a zjistila to, tak jsem měla mále srdeční infarkt!!!!! Takže lidi bacha a zamykat pořádně Alfonze!!!!!!
Alfa Romeo 147 JTD
Petra
1,7 twin carb
 
Příspěvky: 113
Registrován: 16 srp 2007, 08:52
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod YLO » 30 zář 2007, 07:12

Jak se tam mohli dostat ?
YLO
 

Příspěvekod YLO » 30 zář 2007, 07:13

Taky se mi to už stalo, že jsem zapomněl zamknout.
YLO
 

Příspěvekod YLO » 02 říj 2007, 06:28

Petra píše:Jo no 146 v tom má pecka výhodu. Taky já debil jsem jednou přijela pozdě domů a nezamkla auto. Ráno když jsem šla do práce a zjistila to, tak jsem měla mále srdeční infarkt!!!!! Takže lidi bacha a zamykat pořádně Alfonze!!!!!!


Jo,jo na Alfonze bacha.
YLO
 

Příspěvekod YLO » 02 říj 2007, 06:30

Petra píše:Jo no 146 v tom má pecka výhodu. Taky já debil jsem jednou přijela pozdě domů a nezamkla auto. Ráno když jsem šla do práce a zjistila to, tak jsem měla mále srdeční infarkt!!!!! Takže lidi bacha a zamykat pořádně Alfonze!!!!!!



Jo,jo, na Alfonze bacha.
YLO
 

Příspěvekod Shandor » 31 říj 2007, 15:38

michaldawn píše:vim ze se to moc k ostrave nehodi, jsem z Brna... Ale dnes jsem, dosel k autu, zmacknul dalkove ovladani, auto zablikalo, ja vzal za kliku a nic... Rikam si, ze by ty dvere primrzly??? zkusim zabrat vic a pak jsem si vsimnul, ze "koliky" na dverich jsou zajete a ze je zamceno. Tak jsem se trosku orosil... Moje Alfinka stala celou noc na ulici nezamcena.. Je mi jasny ze ma 33-ka se neda hodnotou a zajmem zlodeju srovnavat s novymi modely, ale kdyby mi ji nekdo vzal a nebo jen vybrakoval bych byl nasranej jak svina. Z toho se ale zda, ze nejde ani tak o to mit zamcene auto, protoze pokud nema zajem, tak si ani nevsimne ze je nezamcene....



Mě se to stává běžně. Jednou se mi u P4 stalo, že mi stála 2 dny před barákem odemknutá a se staženýmy okny. Pak přišel soused že bude pršet a´t si to zatáhnu. Asi budu muset více hlídat když opouštím auto, jestli je to zamknuté!
Shandor
2,4 JTD
 
Příspěvky: 991
Registrován: 16 bře 2007, 19:44

Příspěvekod Pišta » 01 lis 2007, 15:07

Hej kámoš tam jednou dojel pro cigára,zaběhnul si nahoru do trafiky a v autě nechal v sedačce kluka bo spal.Jak se vrátil-asi tak 5min.měl prič rádio a děcko mu furt spalo. :smich:
Jo jsou to frajeři 8) to zase klobouk dolů :D
Síla
Rychlost
Temperament
Krása
To je moje Alfa..156 JTD
Uživatelský avatar
Pišta
1,9 TD
 
Příspěvky: 196
Registrován: 16 bře 2007, 16:16
Bydliště: Opava

Příspěvekod GIONARDI » 02 lis 2007, 11:13

No ja se zamykam hned jak vjedu do OV - bo některé čtvrti - kde jsou preventivně zamřížovaná všechna okna v přízemí ve mne nevyvolávají důvěru. Zaastaviš na křižovatce a oni jsou tě schopni vyhodit z auta. Vim že nejvic se kradou Skody a VW ale radeji prevence. :?
Fajne je byt alfista
T: sei zero otto quattro otto zero quattro tre zero
Uživatelský avatar
GIONARDI
elegan* z Vrbna
 
Příspěvky: 5602
Registrován: 22 dub 2007, 08:57
Bydliště: Vrbno

Příspěvekod Pribina » 03 lis 2007, 22:39

GIONARDI píše:No ja se zamykam hned jak vjedu do OV - bo některé čtvrti - kde jsou preventivně zamřížovaná všechna okna v přízemí ve mne nevyvolávají důvěru. Zaastaviš na křižovatce a oni jsou tě schopni vyhodit z auta. Vim že nejvic se kradou Skody a VW ale radeji prevence. :?


to ja delam preventivne ve meste taky, clovek nikdy nevi . . .
Alfa Romeo 146 1.6TS "Pribina Edition" (1998)
Citroen C-Elysee 1.6VTi Tendance (2015)
----
ex: Alfa Romeo 166 2.4 JTD (2001)
ex: Alfa Romeo 166 3.0 V6 Sportronic (1999)
ex: Lancia Lybra SW Emblema 2.4 JTD (2003)
Uživatelský avatar
Pribina
Moderátor
 
Příspěvky: 3150
Registrován: 12 úno 2007, 14:43
Bydliště: Okolí Brna

Předchozí

Zpět na Srazy, párty, luky (Meetings)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků