NEŽ NAVALÍ SNĚG.

Zde pište vše o srazech Squadry a alfistů celkově

Moderátoři: SQMadmin, GIONARDI, crashta

NEŽ NAVALÍ SNĚG.

Příspěvekod Návštěvník » 02 říj 2007, 07:01

Tak mne napadlo,což takhle pokračovat ve tradici a udělat další srazík s tímto názvem někde v Beskydech.
Řekněme tak někdy kolem konce listopadu nebo začátkem prosince. Vytipoval bych nějakou chatu s ubytováním. Domluvil lidskou cenu. A hurá do toho. Většina z Vás si pochvalovala BOAZ, tak příjezd na onu nejmenovanou chatu by byl podle itineráře. Někteří si to již dvakrát vyzkoušeli, ale to věděli, že cíl je na Třeštíku. Tentokrát to bude tajné. Opět připomínám, že hlavním záměrem je se pobavit a né někomu zamotat jak se říká šišku. Takže k itineráři by každý dostal zalepenou obálku kde by bylo popsáno kde je cíl a jak se tam nejrychleji dostane.
To v případě, že by opravdu zakufroval.
Je jasné,že kdo v cíli odevzdá obálku rozlepenou, tak bude odsouzen k diskalifikaci.
Co se týče data, tak bych navrhoval, protože na srazíky jezdí i alfisti předškolního a školního věku, to spojit s Mikulášem. Pokud můžu navrhovat, tak Mikuláš by byl dobrý Marek, křidýlka bych jako dobré duši namontoval Monice, no a bezva čertík by jistě byla Petra. Tak si pomalu připravujte masky. Marku. Moniko, Petro.
Ohlasy a připomínky očekávám co nejdříve, nejpozději však do konce října. A pokud by se to jak jsem navrhoval, uskutečnilo na Mikuláše, budu mít co dělat , aby to vše klaplo.
TERMÍN JE 08.12.07 - to je SOBOTA a start prvního auta bude v 10 hodin zase na Shellce Místecká ulice v Ostravě. Znalci vědí, kdo neví tak se zeptá znalců. Pojede se podle itineráře. V minulosti jste věděli , že cíl je na Třeštíku. Tentokrát bude cíl tajný. Jako v minulosti je hlavním účelem se pobavit a né někomu zamotat , jak se říká šišku. Takže každý dostane k itineráři zalepenou obálku, kde bude místo cíle a jak se tam dostane. Kdo odevzdá obálku rozlepenou, čeká ho diskvalifikace. Kat mu setne hlavu.
Je už samozřejmostí, že na srazíky jezdí děti, proto to bude srazík i s noclehem a Mikulášem.
Dal jsem do požadavků cenu noclehu do 170,-Kč na osobu. Drahé ubytování není problém zajistit, ale proč platit velké peníze. Myslím, že to by byla škoda a tak penízky, které si každý ušetří za ubytování může použít pro sebe osvěžení. Buď si koupí večeři nebo několik panáků, že ???
Návštěvník
 

Příspěvekod Pribina » 02 říj 2007, 08:49

tak to mame zrovna termin porodu, budeme na vas myslet :)
Alfa Romeo 146 1.6TS "Pribina Edition" (1998)
Citroen C-Elysee 1.6VTi Tendance (2015)
----
ex: Alfa Romeo 166 2.4 JTD (2001)
ex: Alfa Romeo 166 3.0 V6 Sportronic (1999)
ex: Lancia Lybra SW Emblema 2.4 JTD (2003)
Uživatelský avatar
Pribina
Moderátor
 
Příspěvky: 3150
Registrován: 12 úno 2007, 14:43
Bydliště: Okolí Brna

Re: NEŽ NAVALÍ SNĚG.

Příspěvekod Balanta » 02 říj 2007, 09:08

YLO píše:Tak mne napadlo,což takhle pokračovat ve tradici a udělat další srazík s tímto názvem někde v Beskydech.
Řekněme tak někdy kolem konce listopadu nebo začátkem prosince. Vytipoval bych nějakou chatu s ubytováním. Domluvil lidskou cenu. A hurá do toho. Většina z Vás si pochvalovala BOAZ, tak příjezd na onu nejmenovanou chatu by byl podle itineráře. Někteří si to již dvakrát vyzkoušeli, ale to věděli, že cíl je na Třeštíku. Tentokrát to bude tajné. Opět připomínám, že hlavním záměrem je se pobavit a né někomu zamotat jak se říká šišku. Takže k itineráři by každý dostal zalepenou obálku kde by bylo popsáno kde je cíl a jak se tam nejrychleji dostane.
To v případě, že by opravdu zakufroval.
Je jasné,že kdo v cíli odevzdá obálku rozlepenou, tak bude odsouzen k diskalifikaci.
Co se týče data, tak bych navrhoval, protože na srazíky jezdí i alfisti předškolního a školního věku, to spojit s Mikulášem. Pokud můžu navrhovat, tak Mikuláš by byl dobrý Marek, křidýlka bych jako dobré duši namontoval Monice, no a bezva čertík by jistě byla Petra. Tak si pomalu připravujte masky. Marku. Moniko, Petro.
Ohlasy a připomínky očekávám co nejdříve, nejpozději však do konce října. A pokud by se to jak jsem navrhoval, uskutečnilo na Mikuláše, budu mít co dělat , aby to vše klaplo.


taky bych něco udělal ale co nejdříve , než fak napadne sních a dokuď je ještě hezky :!:
Alfa Romeo Giulia 2.0 Turbo 280k Q4 VELOCE

http://www.cyklobarbecva.cz
Uživatelský avatar
Balanta
2,4 JTD
 
Příspěvky: 934
Registrován: 02 čer 2007, 09:25
Bydliště: Prostřední Bečva

Příspěvekod GIONARDI » 02 říj 2007, 09:16

A když napadne vidim to na lyžařský sraz 8)
Fajne je byt alfista
T: sei zero otto quattro otto zero quattro tre zero
Uživatelský avatar
GIONARDI
elegan* z Vrbna
 
Příspěvky: 5602
Registrován: 22 dub 2007, 08:57
Bydliště: Vrbno

Příspěvekod martin33 » 02 říj 2007, 09:53

Tak to ja uz asi nedondu...Alficka bude v zime spinkat v garazi....
AR 33 ´89 1,7ie (prodáno :( )
Uživatelský avatar
martin33
2,0 TS
 
Příspěvky: 398
Registrován: 14 úno 2007, 20:51
Bydliště: Havířov

Příspěvekod chamry » 02 říj 2007, 10:40

Ja bych urcite dojel. 8) 8)
Alfa Spider 2.0TS
Alfa 159 2.4JTDm 147KW
Uživatelský avatar
chamry
1,9 JTD
 
Příspěvky: 240
Registrován: 11 črc 2007, 15:19
Bydliště: Frydek-Mistek

Příspěvekod YLO » 02 říj 2007, 13:37

martin33 píše:Tak to ja uz asi nedondu...Alficka bude v zime spinkat v garazi....


ikdyž nebude sníh ???
YLO
 

Příspěvekod YLO » 02 říj 2007, 13:43

Pribina píše:tak to mame zrovna termin porodu, budeme na vas myslet :)


Tak ať vše dobře dopadne a za rok na srazu s malým alfistou.
YLO
 

Příspěvekod YLO » 02 říj 2007, 13:54

Pribina píše:tak to mame zrovna termin porodu, budeme na vas myslet :)


Tak ať vše dobře dopadne a za rok na srazu s malým alfistou.
YLO
 

Příspěvekod YLO » 02 říj 2007, 13:56

GIONARDI píše:A když napadne vidim to na lyžařský sraz 8)


Vlastík už začal na posledním Třeštíku trénovar.
YLO
 

Příspěvekod YLO » 02 říj 2007, 13:57

GIONARDI píše:A když napadne vidim to na lyžařský sraz 8)


Vlastík už začal na posledním Třeštíku trénovat.
YLO
 

Příspěvekod martin33 » 02 říj 2007, 14:06

YLO píše:
martin33 píše:Tak to ja uz asi nedondu...Alficka bude v zime spinkat v garazi....


ikdyž nebude sníh ???

To se jeste uvidi, ale pokud by me nekde prekvapil snih, tak jsem ztraceny a neujedu ani metr. Ze zkusenosti z minuleho roku, jak jsem se rozhodl zazimovat, tak zrovna lehce nasnezilo a v uplne mirnem kopecku to proste nejelo....
AR 33 ´89 1,7ie (prodáno :( )
Uživatelský avatar
martin33
2,0 TS
 
Příspěvky: 398
Registrován: 14 úno 2007, 20:51
Bydliště: Havířov

Příspěvekod Raduza+Monča » 02 říj 2007, 14:32

YLO píše:
Pribina píše:tak to mame zrovna termin porodu, budeme na vas myslet :)


Tak ať vše dobře dopadne a za rok na srazu s malým alfistou.


On stejně kecá, Pribina nepřijede ani za rok ,vždy jen slíbí a nic :finga:
AR 166-2.4JTD + chip od sarkana 1998 -ex, VW Passat 1,9 TDI,2004, škoda octávia 2,0 LPG-ex, AR 166 3.0 V6
sedmsedm46953dvanáct
Uživatelský avatar
Raduza+Monča
Moderátor
 
Příspěvky: 977
Registrován: 12 úno 2007, 10:47
Bydliště: Praha

Příspěvekod Pribina » 02 říj 2007, 14:34

Raduza+Monča píše:
YLO píše:
Pribina píše:tak to mame zrovna termin porodu, budeme na vas myslet :)


Tak ať vše dobře dopadne a za rok na srazu s malým alfistou.


On stejně kecá, Pribina nepřijede ani za rok ,vždy jen slíbí a nic :finga:


narozdil od vas mi Alfons uz jezdi :finga: :finga:
Alfa Romeo 146 1.6TS "Pribina Edition" (1998)
Citroen C-Elysee 1.6VTi Tendance (2015)
----
ex: Alfa Romeo 166 2.4 JTD (2001)
ex: Alfa Romeo 166 3.0 V6 Sportronic (1999)
ex: Lancia Lybra SW Emblema 2.4 JTD (2003)
Uživatelský avatar
Pribina
Moderátor
 
Příspěvky: 3150
Registrován: 12 úno 2007, 14:43
Bydliště: Okolí Brna

Re: NEŽ NAVALÍ SNĚG.

Příspěvekod Raduza+Monča » 02 říj 2007, 14:35

YLO píše:Tak mne napadlo,což takhle pokračovat ve tradici a udělat další srazík s tímto názvem někde v Beskydech.
Řekněme tak někdy kolem konce listopadu nebo začátkem prosince. Vytipoval bych nějakou chatu s ubytováním. Domluvil lidskou cenu. A hurá do toho. Většina z Vás si pochvalovala BOAZ, tak příjezd na onu nejmenovanou chatu by byl podle itineráře. Někteří si to již dvakrát vyzkoušeli, ale to věděli, že cíl je na Třeštíku. Tentokrát to bude tajné. Opět připomínám, že hlavním záměrem je se pobavit a né někomu zamotat jak se říká šišku. Takže k itineráři by každý dostal zalepenou obálku kde by bylo popsáno kde je cíl a jak se tam nejrychleji dostane.
To v případě, že by opravdu zakufroval.
Je jasné,že kdo v cíli odevzdá obálku rozlepenou, tak bude odsouzen k diskalifikaci.
Co se týče data, tak bych navrhoval, protože na srazíky jezdí i alfisti předškolního a školního věku, to spojit s Mikulášem. Pokud můžu navrhovat, tak Mikuláš by byl dobrý Marek, křidýlka bych jako dobré duši namontoval Monice, no a bezva čertík by jistě byla Petra. Tak si pomalu připravujte masky. Marku. Moniko, Petro.
Ohlasy a připomínky očekávám co nejdříve, nejpozději však do konce října. A pokud by se to jak jsem navrhoval, uskutečnilo na Mikuláše, budu mít co dělat , aby to vše klaplo.


Tož to kurňa není špatný nápad 8)
Jsem ráda ,že nejsem na ty srazy sama a někdo mi pomůže,děkuji a samozřejmě se budu snažit pomoci i nějaké ceny co tady mám dodám. :mrgreen:
Naposledy upravil Raduza+Monča dne 02 říj 2007, 14:39, celkově upraveno 1
AR 166-2.4JTD + chip od sarkana 1998 -ex, VW Passat 1,9 TDI,2004, škoda octávia 2,0 LPG-ex, AR 166 3.0 V6
sedmsedm46953dvanáct
Uživatelský avatar
Raduza+Monča
Moderátor
 
Příspěvky: 977
Registrován: 12 úno 2007, 10:47
Bydliště: Praha

Další

Zpět na Srazy, párty, luky (Meetings)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků