Autožárovky Led

Vše o Alfách - novinky, diskuse nad Alfama, ...
(all about Alfa Romeo)

Moderátoři: SQMadmin, GIONARDI

Autožárovky Led

Příspěvekod Hrnec » 27 lis 2008, 20:42

Uživatelský avatar
Hrnec
2,5 V6
 
Příspěvky: 1207
Registrován: 12 úno 2007, 17:34
Bydliště: Ostrava-Výškovice

Příspěvekod Sejny » 28 lis 2008, 01:30

Nic moc... LED mají úplně jiný vyzařovací úhel než žárovka... aby to vypadalo pěkně chce to značné úpravy.... do 33 jsem dělal ledkový podsvit a musel jsem jich rozmístit víc než původních žárovek dovnitř... já to ještě vylepšil o to že tam mám červenou/modrou/bílou a mohu je přepínat.... udělat aby přístroje svítily krásně rovnoměrně byla dost piplačka. Navíc u LED bacha na polaritu...abyste někdo po smontování palubky nebyl překvapenej :wink:
AR 75 2.0TS Black.... Vůz mafiána

Alfa 33 1,7 16V Sport QV Black Na hlínách a s klímou.... R.I.P
Uživatelský avatar
Sejny
1.7 TS
 
Příspěvky: 87
Registrován: 28 lis 2007, 03:21
Bydliště: near Tišnov

Příspěvekod Kocour666 » 28 lis 2008, 20:39

Sejny píše:Nic moc... LED mají úplně jiný vyzařovací úhel než žárovka... aby to vypadalo pěkně chce to značné úpravy.... do 33 jsem dělal ledkový podsvit a musel jsem jich rozmístit víc než původních žárovek dovnitř... já to ještě vylepšil o to že tam mám červenou/modrou/bílou a mohu je přepínat.... udělat aby přístroje svítily krásně rovnoměrně byla dost piplačka. Navíc u LED bacha na polaritu...abyste někdo po smontování palubky nebyl překvapenej :wink:
Já mám bíle LEDky v palubovce na 156 a vůbec to není poznat jen to svíti vice zeleně.V budicích jsou světlovody a zelený filtr takže je to v poho.
Alfa Romeo 156 2.0TS
Alfa Romeo 159 2.4 JTDm
Obrázek
Uživatelský avatar
Kocour666
2.0 V6 TB
 
Příspěvky: 565
Registrován: 12 úno 2007, 19:01
Bydliště: Ostrava - Svinov


Zpět na Alfa Romeo všeobecně (Alfa Romeo Info)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků