Zagato TZ3

Vše o Alfách - novinky, diskuse nad Alfama, ...
(all about Alfa Romeo)

Moderátoři: SQMadmin, GIONARDI

Re: Zagato TZ3

Příspěvekod Hrnec » 28 dub 2010, 15:46

Taky krasavice. 8)
Alfa Romeo GT 1,8TS
Alfa Romeo 155 1.6 16v TS rv. 97
Uživatelský avatar
Hrnec
2,5 V6
 
Příspěvky: 1207
Registrován: 12 úno 2007, 17:34
Bydliště: Ostrava-Výškovice

Re: Zagato TZ3

Příspěvekod mr.BSE » 28 dub 2010, 16:36

Pribina píše:Pavli myslis tuhle?

Obrázek

nelibí se mi na tom ten "formulovej čumák" (rozumněj tvar kapoty)
Obrázek

Repres.eu - servis, kde mně opravili immo (jako jediní v ČR)

Obsah je veličina, která vyjadřuje velikost plochy.
Objem je veličina, představuje míru charakterizující danou část prostoru (např. válce motoru).
Uživatelský avatar
mr.BSE
2,5 V6
 
Příspěvky: 1544
Registrován: 23 bře 2009, 11:43
Bydliště: Brno

Re: Zagato TZ3

Příspěvekod Killer.1987 » 28 dub 2010, 17:12

GIONARDI píše:připada mi že už neumi vymyslet něco noveho - stale jen upravuji historii* - auto super ale v alt* original
:roll:


Ono proste frci retro. Podivej se jak se dobre prodava novej mini, 500, Mustang atd. Alfa cerpa z doby kdy nebyla pro obycejny lidi.

Pchavli píše:Nádhera *IN LOVE* !!! Tohle přebije už pouze (bohužel jen koncept) Alfa Romeo Diva od Sbarro :P
(můj favorit největší!)


Me se taky Diva moc libi. A to hlavne kvuli Busso V6 uprostred. Tohle meli delat misto Brery. To by byl teprv navrat ke korenum coure sportivo :!:
Fiat Tipo 2,0 16V => Alfa 155 2,5 TD => Alfa 156 2,4 JTD => Alfa 156 2,4 JTDm SW
Uživatelský avatar
Killer.1987
1,9 JTD
 
Příspěvky: 243
Registrován: 21 lis 2007, 21:18
Bydliště: Praha

Re: Zagato TZ3

Příspěvekod GIONARDI » 28 dub 2010, 18:04

8) Mycak ma pravdu - do poličky - paradni - tež okukuju ty stare *červene* auta na akře :D
Fajne je byt alfista
T: sei zero otto quattro otto zero quattro tre zero
Uživatelský avatar
GIONARDI
elegan* z Vrbna
 
Příspěvky: 5602
Registrován: 22 dub 2007, 08:57
Bydliště: Vrbno

Re: Zagato TZ3

Příspěvekod .mycTD » 28 dub 2010, 22:29

Pchavli píše:Nádhera *IN LOVE* !!! Tohle přebije už pouze (bohužel jen koncept) Alfa Romeo Diva od Sbarro :P
(můj favorit největší!)

obavam se, ze divo od sbarro bylo prebite prave 8C. me tam ty kridla* tez nesedi :?
166V6
Che cosa si può fare...
Uživatelský avatar
.mycTD
zender member
 
Příspěvky: 7556
Registrován: 13 čer 2007, 10:25
Bydliště: 8ЯИ0

Re: Zagato TZ3

Příspěvekod Killer.1987 » 29 dub 2010, 18:38

Tak je pravda ze predni cast je z nekterych pohledu osklive. Jinak co ja sem slysel o Dive v mediich bylo, že je to prace nejakych studentu desingove skoly. Ono mi ted ani tak nejde o ten vzhled jako spis o ten koncept. Male auto s motorem uprostred to by byla parada. Takovej Lotus Elise od Alfy. Kdyby ji u delali za cenu Brery tak by to byl kup stoleti. Ja bych do ni sel hned. Ani bych nepotreboval moc vybavy. Stacili by mi klima.
Otom si ale muzu nechat jen zdat :(. Kazdopadne blízká se na lepší časy. Ma přijit novej spider se zadnim nahonem (ted nevim jestli jste to už někde četly nebo je to tady na foru,kazdopadně info pro ty co o tom nevi)
Nemyslim si ze by ji musela 8c nejak přebíjet. Ta uz byla dlouho jasna. Co jsi tak pomatuju tak jsem cetl v jednom casopise kolem roku 2000,že alfa připravuje Supersport na platforme Alfy 166 s motorem Maserati. Ted o vikendu pojedu domu tak ho treba nekde vyhrabu a ofotim.
Fiat Tipo 2,0 16V => Alfa 155 2,5 TD => Alfa 156 2,4 JTD => Alfa 156 2,4 JTDm SW
Uživatelský avatar
Killer.1987
1,9 JTD
 
Příspěvky: 243
Registrován: 21 lis 2007, 21:18
Bydliště: Praha

Re: Zagato TZ3

Příspěvekod Gardelone » 03 kvě 2010, 11:47

Killer.1987 píše:Tak je pravda ze predni cast je z nekterych pohledu osklive. Jinak co ja sem slysel o Dive v mediich bylo, že je to prace nejakych studentu desingove skoly. Ono mi ted ani tak nejde o ten vzhled jako spis o ten koncept. Male auto s motorem uprostred to by byla parada. Takovej Lotus Elise od Alfy. Kdyby ji u delali za cenu Brery tak by to byl kup stoleti. Ja bych do ni sel hned. Ani bych nepotreboval moc vybavy. Stacili by mi klima.
Otom si ale muzu nechat jen zdat :(. Kazdopadne blízká se na lepší časy. Ma přijit novej spider se zadnim nahonem (ted nevim jestli jste to už někde četly nebo je to tady na foru,kazdopadně info pro ty co o tom nevi)
Nemyslim si ze by ji musela 8c nejak přebíjet. Ta uz byla dlouho jasna. Co jsi tak pomatuju tak jsem cetl v jednom casopise kolem roku 2000,že alfa připravuje Supersport na platforme Alfy 166 s motorem Maserati. Ted o vikendu pojedu domu tak ho treba nekde vyhrabu a ofotim.


Spider a zadokolka? :-) A ještě Translax a Busso :-) A nej kombinace na světě :D :D
Gardelone GTV :-D
Uživatelský avatar
Gardelone
2.0 V6 TB
 
Příspěvky: 642
Registrován: 04 říj 2007, 21:36
Bydliště: Ostravaaa !!!

Re: Zagato TZ3

Příspěvekod ice.cool.man » 04 kvě 2010, 03:05

Gardelone píše:
Spider a zadokolka? :-) A ještě Translax a Busso :-) A nej kombinace na světě :D :D


translax? :roll: was ist das? Etwas Neues für Zirkus aus Sandgruben? :roll:
l__/==\°/==\__l čili 75tka a pár dunovek se žlutou střechou
Uživatelský avatar
ice.cool.man
2,5 V6
 
Příspěvky: 1602
Registrován: 27 črc 2007, 23:56
Bydliště: Ostrava Michálkovice

Re: Zagato TZ3

Příspěvekod Gardelone » 04 kvě 2010, 07:01

ice.cool.man píše:
Gardelone píše:
Spider a zadokolka? :-) A ještě Translax a Busso :-) A nej kombinace na světě :D :D


translax? :roll: was ist das? Etwas Neues für Zirkus aus Sandgruben? :roll:


Že se musíš vždycky jak chuj ozvat... Omlouvám se že jsem si zaměnil písmenka. Transaxle, je to tak správně? Pane všechno vím a znám? :-)
Gardelone GTV :-D
Uživatelský avatar
Gardelone
2.0 V6 TB
 
Příspěvky: 642
Registrován: 04 říj 2007, 21:36
Bydliště: Ostravaaa !!!

Předchozí

Zpět na Alfa Romeo všeobecně (Alfa Romeo Info)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků