AR 166 2litr

Prodáváte ... pak pište sem

Moderátoři: SQMadmin, GIONARDI

Re: AR 166 2litr

Příspěvekod PEDRO » 13 pro 2014, 15:58

Ja uz vim 8)
Alfa Romeo MITO QV
Alfa Romeo GT -ex
bejvalka-AR 145 1.6TS Pedro spomal ty nám ujíždíš :-)
Uživatelský avatar
PEDRO
2,0 TS
 
Příspěvky: 389
Registrován: 13 úno 2007, 16:14
Bydliště: Rychvald

Re: AR 166 2litr

Příspěvekod satelit » 13 pro 2014, 22:02

Nic nevíš ! :D :D
satelit
2.0 V6 TB
 
Příspěvky: 870
Registrován: 12 úno 2007, 13:43
Bydliště: Příbor

Re: AR 166 2litr

Příspěvekod Hampice » 14 pro 2014, 15:02

Tak ohledně té černé. Včera jsme to byli s Boomřem očíhnout. No, zvenku by to celkem i šlo. Je tam pár míst, který jsou dost neodborně opravovaný (sprejem) a je to celkem vidět. Kapota má na několika místech odrbanej lak. Ale jako celek to vypadá docela solidně a šikovnej lakýra by to dal za pár peněz do kupy. Gumy jsou 2 letní, 2 zimní, vzorky ok. Zadní díl výfuku na prach, ještě sic drží pohromadě, ale ne dlouho. Zbytek výfuku vypadal naopak velice dobře. Je tam výrazná koroze palivových trubek ve střední části vozu, jinak po korozi ani památky. Remena, tlumiče, čepy, brzdy, vše ok. Nefunguje zámek levých zadních dveří. Auto je bez baterie, repsektive je tak v hajzlu, že pokud se odpojí nabíjčka, tak auto beží jen na alternátor (pokus o puštění klimy vyvolal zdechnutí celé elektroniky auta)... Prodejce nemá na bazaru codecartu k ICS, takže není možno ověřit funkčnost celého ICS (code carty ale jsou, jen ne na bazaru). Klima spína a ventilátor funguje. Na dřevěném volantu ho kus chybí, nechápu jak se to stalo... Co se týče výbavy, tak je to ale mazec. Chybí opravdu jen el. sklápěcí uši, CD changer a tempomat. Všechno ostatní tam je (xenony, paměťový MOMO sesle (v pěkném stavu), zatmavovací zrcátko, navi (už ta novější), telefon, TCS atd...).
Problém asi ale bude ten motor. Po ohřátí šel pěkně potichu, ale má v sobě 5W-40 a při pohledu zkrz víčko je zevnitř pěkně zakarbonovanej. Ze spodu byl celý krycí plast od oleje (to nemusí nic znamenat). Výkonově neumím posoudit, nikdy jsem s 2.0 nejel, ale subjektivně jsem čekal víc.
Můj závěr: Kdyby se šlo s cenou ještě kus dolu, byl by to celkem pěknej kousek pro někoho, kdo by měl čas, chuť a možnosti si s tím trochu pohrát. Já jí tam nechávám...
Alfa Romeo 164 QV
pár jich předtím ještě bylo
Uživatelský avatar
Hampice
1,9 TD
 
Příspěvky: 172
Registrován: 12 kvě 2012, 22:29
Bydliště: Jesenice u Prahy

Re: AR 166 2litr

Příspěvekod PEDRO » 14 pro 2014, 18:47

satelit píše:Nic nevíš ! :D :D

vím vše :butthead:
Alfa Romeo MITO QV
Alfa Romeo GT -ex
bejvalka-AR 145 1.6TS Pedro spomal ty nám ujíždíš :-)
Uživatelský avatar
PEDRO
2,0 TS
 
Příspěvky: 389
Registrován: 13 úno 2007, 16:14
Bydliště: Rychvald

Předchozí

Zpět na Prodám (I sell)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků