znáte někdo tohle GTV 3.0 má i Q2?

Potřebujete poradit s koupí Alfy?

Moderátoři: SQMadmin, GIONARDI

Re: znáte někdo tohle GTV 3.0 má i Q2?

Příspěvekod Elba » 06 pro 2012, 23:20

Budiz Ti to prano....vsak Ti to neberu....Kazde auto ma sveho kupce,holt asi gumy vymenil aspon,ze tak...aby nebylo videt co s tim provadel.A diferak nerikam,ze se mi nezda,protoze objektivne tezko posoudit co tam je a jak to funguje,jen ta pohadka o objednavani z ameriky za 28tis se mi zdala divna,kdyz se necha za nizsi cenu koupit Q2 tady.....tudiz alespon me osobne by zajimalo co mam v aute vlastne za diferak.A jestli nejake projizdene kousky jeli hur.....ten motor jako takovy asi spatny nebyl...ale jestli vaha nebo svicky tezko rict ja se v tom dal nehrabal,ale nejelo to uplne na 100proc.
Uživatelský avatar
Elba
knihovník
 
Příspěvky: 1889
Registrován: 01 čer 2008, 16:31
Bydliště: Heart of Europe

Příspěvekod .mycTD » 06 pro 2012, 23:30

co jsem slysel, tak casy, kdy u nas Q2 vychazela podstatne levneji, nez quaife z UK, tak ty uz jsou taky pryc.
166V6
Che cosa si può fare...
Uživatelský avatar
.mycTD
zender member
 
Příspěvky: 7556
Registrován: 13 čer 2007, 10:25
Bydliště: 8ЯИ0

Re: znáte někdo tohle GTV 3.0 má i Q2?

Příspěvekod Elba » 07 pro 2012, 17:00

ale 28tis se mi zda dost....to poridis Q2 levnejc.Ale to je fuk...jen mi to prislo divne,ze to nekdo objednava z ameriky a nevi zadnou znacku a nic o tom jen rekl,ze protoze se mu puvodni diky hrabani roztrhnul dal tenhle.Proste auto co se dalo dat dokupy,ale za cenu investic a ta pozadovana cena nebyla adekvatni.....vyslo levneji koupit drazsi auto co bylo v origo stavu
Uživatelský avatar
Elba
knihovník
 
Příspěvky: 1889
Registrován: 01 čer 2008, 16:31
Bydliště: Heart of Europe

Re: znáte někdo tohle GTV 3.0 má i Q2?

Příspěvekod yan.ko » 07 pro 2012, 19:09

zrovna jsem samosvor (+prislusenstvi) pro kolegu poptaval ... Alfa Q2 - 917 EUR; Quaife - 565 GBP
Obrázek Alfa Romeo Perfection
Uživatelský avatar
yan.ko
2,5 V6
 
Příspěvky: 1579
Registrován: 13 úno 2007, 14:04
Bydliště: doma

Re: znáte někdo tohle GTV 3.0 má i Q2?

Příspěvekod DannyGT » 07 pro 2012, 21:54

Elba píše:Budiz Ti to prano....vsak Ti to neberu....Kazde auto ma sveho kupce,holt asi gumy vymenil aspon,ze tak...aby nebylo videt co s tim provadel.A diferak nerikam,ze se mi nezda,protoze objektivne tezko posoudit co tam je a jak to funguje,jen ta pohadka o objednavani z ameriky za 28tis se mi zdala divna,kdyz se necha za nizsi cenu koupit Q2 tady.....tudiz alespon me osobne by zajimalo co mam v aute vlastne za diferak.A jestli nejake projizdene kousky jeli hur.....ten motor jako takovy asi spatny nebyl...ale jestli vaha nebo svicky tezko rict ja se v tom dal nehrabal,ale nejelo to uplne na 100proc.
Jo však v pohodě,mě to jen zarazilo,že se ti to nezdálo motorově...jako předek to mi je jasné,že se ti to nelíbilo,ale ten už tam neuvidíš pokud se sejdem někde na sraze - možná to auto ani nepoznáš zvenku :mrgreen:
Tak ohledně toho diferaku - mě z říkal,že ho stál kolem 15tisíc z ebaye z Ameriky a že u nás stojí přes 25tisíc,tak proto ho prý objednal z toho ebaye,že vyšel levněji ... tak kdoví jak to bylo :wink:
No toje jedno,hlavní je,že to jezdí jak má,bez problémů a já jsem spokojený :D
Jako k tomu motoru,nevím jestli tam něco vyměnil poté co jsi tam byl a bylo tam něco špatně jak jsi tam byl,ale jde jak má..tak nevím no..
Uživatelský avatar
DannyGT
1.7 TS
 
Příspěvky: 88
Registrován: 17 úno 2012, 17:47
Bydliště: Ostrava-Radvanice

Re: znáte někdo tohle GTV 3.0 má i Q2?

Příspěvekod Elba » 07 pro 2012, 23:58

on to auto prodaval desne dlouho....ja se na nej byl podivat uz nekdy v unoru.Ono to nebylo jako spatny motor....ale jsem mu rikal,ze ma vymenit svicky treba...tak to asi udelal.Proste jelo to,ale zadny zazrak....Jinak zaklad toho auta nebyl spatny..ale hodne prace a penez treba do toho vrazit aby z toho byla kara jak ma byt.Interier to melo pekny...takze pokud se vymenil ten predek bude to vzhledove pekne....dat dokupy vyfuk,pneumatiky tam dokonce dal a co sem tam vsechno nasel jeste si ani nevzpomenu..proste to bylo takove dobastlene a chtelo to nekoho rozumneho aby z toho zas udelal auto.
Kolik si za to dal,ze jsem tak zvedavy?
Uživatelský avatar
Elba
knihovník
 
Příspěvky: 1889
Registrován: 01 čer 2008, 16:31
Bydliště: Heart of Europe

Re: znáte někdo tohle GTV 3.0 má i Q2?

Příspěvekod DannyGT » 08 pro 2012, 00:41

Máš SZ :wink:
Uživatelský avatar
DannyGT
1.7 TS
 
Příspěvky: 88
Registrován: 17 úno 2012, 17:47
Bydliště: Ostrava-Radvanice

Předchozí

Zpět na Kupujeme Alfu (Tips for AR-buyers)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron