autoservis Petrásek Brno - Slatina

Zkušenosti a jejich hodnoceni..

Moderátoři: SQMadmin, GIONARDI

autoservis Petrásek Brno - Slatina

Příspěvekod -=zipp=- » 06 lis 2009, 00:40

Jeden den mi na křižovatce z ničeho nic zdechlo auto a už nešlo nastartovat. Tak jsem ho odtáhl do servisu, kterej mám poblíž a vím, že se tam zaměřují na alfy. Poprosil jsem je o zjištění závady. Jejich slova při přebírání auta byly "jak něco zjistíme, tak se zavoláme". volali až druhej den večer s tím, že to mám opravený a že si pro to můžu za 6500kč přijet. Prej bylo vadný palivový čerpadlo a že mi tam dali nový. Tak jsem jim řekl, že jsem to nechtěl opravit a že jsme se tak nedomluvili a aby si to nový čerpadlo zase vyndali...remcali a byli otrávení, že prej se jim ho povedlo sehnat za strašně dobrou cenu atd. a že ho teda vyndají a že cena 2500kč. Tak jsem si auto dovezl domů s tím, že 2500kč mi přijde celkem drahá diagnostika, ale co už, jsou to hajzli. (btw: čerpadlo jsem našel nový na netu za 2000kč) a povedlo se mi sehnat za 1300 použitý. Když jsem se jal si ho vyměnit, tak jsem otevřel kufr a čekalo mě celkem nemilý překvapení, který vidíte na fotkách (ne všechno jsem fotil).....

http://img683.imageshack.us/img683/6131/foto2214.jpg
http://img683.imageshack.us/img683/6459/foto2216.jpg
http://img252.imageshack.us/img252/2104/foto2217.jpg
Alfa Romeo 156 2,4 JTD SP II + Sarkan's modification
-=zipp=-
1,4 IE
 
Příspěvky: 11
Registrován: 18 bře 2008, 01:38
Bydliště: Brno

Re: autoservis Petrásek Brno - Slatina

Příspěvekod Slíma » 06 lis 2009, 00:58

fajn zkusenost :mrgreen:
.. infiammare rullo
.. enflammer rouleau
Uživatelský avatar
Slíma
3.2 V6 purple :-)
 
Příspěvky: 5420
Registrován: 15 bře 2008, 01:23
Bydliště: BRNO (převážně)

Re: autoservis Petrásek Brno - Slatina

Příspěvekod tonasumik » 06 lis 2009, 06:31

Je to zajímavý, ale mně udělali co jsem potřeboval a dobře, cena sice tochu nad průměr ale s prací jsem byl spokojen a tak jsem souhlasil. :rock:
ČERNÁ ALFICE 2.4 JTD M-JET 129/175, V KŮŽI A S XENONAMA, 2004
Uživatelský avatar
tonasumik
1,4 TS
 
Příspěvky: 16
Registrován: 08 črc 2009, 01:30
Bydliště: Adamov u Brna

Re: autoservis Petrásek Brno - Slatina

Příspěvekod Baron » 18 led 2011, 11:52

Je velmi těžké vyjít všem zákazníkům vstříc k jejich spokojenosti. Palivové čerpadlo opravdu stojí 6510 kč
a každý pochopí že autoservis se nemůže zaručit za starý díl. Ještě že majitel vozu dal pěkné fotky poškozeného tap.na net , je na nich pěkně vidět že poškození je staršího data,není tedy z autoservisu Petrásek. Jsme rádi že se k nám po této zkušenosti nevrátíte jsme tu pro ty co mají Alfy v srdci a dají jim to co jim patří.
Baron
1,4 IE
 
Příspěvky: 1
Registrován: 18 led 2011, 11:00

Re: autoservis Petrásek Brno - Slatina

Příspěvekod jedremi » 08 zář 2011, 23:23

Velký pozor na autoservis Tichý na Kšírově a autoservis Bujnoch v Bohunicích ! V prvním jmenovaném mi "zku*vili" celé rameno při výměně tyček stabilizátoru a v druhém pro změnu nakoupili ty nejdražší dostupné díly bez předchozí domluvy a mého souhlasu. Zákazník je pro ně jen trouba, co si nechá vše líbit a hlavně bez keců "cáluje". Odstranili mi však jen polovinu závad co měli. Takže pokud nevíte co s penězi a chcete je vyhodit jen tak do luftu, tak pak navštivte výše zmíněné autoservisy. Já ale zvažuji podání stížnosti na živnostenský úřad.
jedremi
1,4 IE
 
Příspěvky: 1
Registrován: 08 zář 2011, 23:06


Zpět na Autoservisy, autobazary, tuningové firmy, vrakoviště

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron