Kvalitny servis blizko Hodonina

Zkušenosti a jejich hodnoceni..

Moderátoři: SQMadmin, GIONARDI

Kvalitny servis blizko Hodonina

Příspěvekod Woodler » 25 zář 2012, 12:09

Zdravim Panove,

Pisem Vam pretoze verim ze ste ludia ktory maju uprimny vstah ku znacke (AR) a radi poradite dalsiemu zacinajucemu alfistovi. Ma seriozny problem s kvalitnym servisom mojej Brery 2.4 JTD 939 rocnik 08.

Bol som v temer vsetkych znackovych servisoch na slovensku a moje skusenosti su neuveritelne. Dovolte mi spomenut aspon zopar na uvod.

V jednom servise (BA) mi pri cisteni tesniacej gumy na okne rozbili cele okno a po 4 tyzdnoch cakania som dostal neznackove o 3um sirsie sklo. Takze sa mi teraz nahodne otvara okno na aute s tym ze sa to neda opravit.

V inom servise (DS) mi po vymene brzdovych platniciek namazali srouby na kolesach. Ked na mna v pneuservise pozerali ako na blazna ci sa chcem zabit nebol to teda prijemny pocit.

V tom samom znackovom servise mi taktiez robili prvu STK, dopadlo to tak, ze o 3 dni mi vytiekla vsetka voda z motora. Ked som ich na to upozornoval, hovorili ze je to len klima.

V inom (BA) mi zasa naletovali hmlovku priamo na plast blatnika a vylomili zopar zaslepok na srouby v interieri.

Raz po pravidelnej prehliadke sa mi po vyjazde zo servisu za jazdy rozpadla riadiaca paka v rukach. Vdaka bohu ze som to intuitivne nacervenej znova poskladal.

Poziadal som v servise o vymenu motorceka zadneho stieraca, oni hovorili ze to najprv skontroluju. Nauctovali si servisny cas a prehlasili ze je to vazne motorcek. Avsak zabudli spomenut ze mi pri prehliadke ulomili cely kryt motorceka... Az pri reklamacii sa rozhodli ze ho objednaju a vymenia na ich naklady.

Po buracke a cakani na opravu (11 tyzdnov fakt 11 :( ) mi bolo povedane ze ECU airbagov sa neda zresetovat a ze to overili. Po rade znameho som znackovemu servisu musel vysvetlit ako ju zresetuju.


Videl som ze mi koroduju brzdove disky, pytal som sa v dvoch servisoch ci to netreba vymenit, vsetci sa dusovali ze je to ok. Pri poslednej prehliadke mi bola doporucena vymena vsetkych brzd aj diskov koli korozii .. no proste nemam slov. To ze v servise si nauctuju vymenu oleja 6L a mne klesne hladina oleja po 300 km som si uz zvikol, ale tu neskutocne odflaknutu robotu za astronomicke sumy tu im nemzem odpustit

Nasledne kvoli takto vytvorenej nedvovere ku znackovim servisom uz vzdy davam kontrolovat pracu jedneho servisu druhemu, ale stale nevedia riesit problemy jednorazovo. Nehovoriac ze to ide do penazi. Napriklad posledne mi nevimenili pokryvene rameno a pritom v servise hovorli ze robili geomertiu 3x. V druhom mi povedali ze geometria sa neda urobit kvoli krivemu ramenu.

Kazdopadne dostal som sa do situacie kedy nepoznam ziaden servis, kde by som mohol prehlasit, ze opravili auto poriadne a na prvy pokus.

Preto pisem Vam s prozbou o radu pripadne tip na servis. Hladam niekoho kto by mi na mojej alfe rad robil kvalitny servis bez toho aby som sa musel bat co vsetko budem mat v aute zase ulomene alebo poskodene. Bez toho aby som sa nemusel bat na co sa "zabudlo" pri servisnej prehliadke. A mohol si konecne uzivat toho krasneho auta.

Pretoze ja si myslim ze Alfe robi najhorsiu povest prave nekvalitny "znackovy servis" .

Byvam aktualne s priatelkou v Hodonine, kazdopadne rad dojdem za dobrym servisom aj dalej ak to bude stat za to.

Dakujem vam za pochopenie a pripadnu radu.

Woodler
Woodler
1,4 IE
 
Příspěvky: 1
Registrován: 25 zář 2012, 11:32

Re: Kvalitny servis blizko Hodonina

Příspěvekod Yboris » 05 říj 2012, 21:14

Yboris som z Hodonina a mozem teho mnoho poresit aj bez servisu mamAR 156 a 166mam rad stretnem tak sa ozvi Ked tak daj SZ alebo prejdi na alfisti tam ma najdes v sekci 166
Yboris
1,6 TS
 
Příspěvky: 46
Registrován: 19 zář 2010, 21:20
Bydliště: Hodonin

Re: Kvalitny servis blizko Hodonina

Příspěvekod Dallen » 05 říj 2012, 22:05

Reklama, to same proficelo pres alfisty
Bussovlimo* 166V6
Ex:156TS
Uživatelský avatar
Dallen
2,0 TS
 
Příspěvky: 342
Registrován: 01 lis 2011, 12:51

Re: Kvalitny servis blizko Hodonina

Příspěvekod Yboris » 15 říj 2012, 19:12

Mas pravdu ticho po pesine akorat by ma teraz zajimalo o jakem expertovy v Hodonine by basnil ako o tem pravem a nenahraditelnem taky sa totiz v temto meste nenachadza.
Yboris
1,6 TS
 
Příspěvky: 46
Registrován: 19 zář 2010, 21:20
Bydliště: Hodonin

Re: Kvalitny servis blizko Hodonina

Příspěvekod .mycTD » 15 říj 2012, 19:34

Hodonin je mesto? :-D
166V6
Che cosa si può fare...
Uživatelský avatar
.mycTD
zender member
 
Příspěvky: 7556
Registrován: 13 čer 2007, 10:25
Bydliště: 8ЯИ0

Re: Kvalitny servis blizko Hodonina

Příspěvekod Yboris » 16 říj 2012, 19:21

Mna nenaseres :toimonster:
Yboris
1,6 TS
 
Příspěvky: 46
Registrován: 19 zář 2010, 21:20
Bydliště: Hodonin


Zpět na Autoservisy, autobazary, tuningové firmy, vrakoviště

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron