Zkušenosti s Mates-Auto.cz (Martin Tesař)

Zkušenosti a jejich hodnoceni..

Moderátoři: SQMadmin, GIONARDI

Zkušenosti s Mates-Auto.cz (Martin Tesař)

Příspěvekod DannyGT » 11 bře 2016, 19:20

Kdo nechce číst do konce, tak to co je skoro na konci velkým písmem mluví za vše.
Takže po mé poslední zkušenosti s prodejcem:
MATES-AUTO.CZ píši tuto NEGATIVNÍ zkušenost. A né první…tentokrát už můžu říct, že poslední. K věci: Od 19.2 jsme spolu řešili kola, o které jsem měl zájem. Po nekonečném domlouvání od toho 19.2 typu: „zítra to bude, zítra to bude, zítra to bude, jsem nemocný a furt dokola takové výmluvy“ se mi pan Martin Tesař ozval konečně tento týden v pondělí 7.3!!! Kdy je najednou i umístil na internet za vyšší cenu, než řekl mi. No v to pondělí jsme se domluvili konečně, že si pro kola přijedu buď následující den v 7 ráno (úterý), kdy to budu mít sice napnuté, ať stihnu zpátky práci (cca: 3 hodiny cesty) nebo v Sobotu dopoledne v otevíracích hodinách. Sdělil mi, ať dojedu klidně v tu Sobotu, že není vůbec žádný problém, že jsme určitě na 100% domluveni a jsou moje. Tak jsem se zeptal opakovaně, zda je to fakt 100% a jestli nemám poslat zálohu, což následně odpověděl, že nemusím a je to 100%. Takže mezitím co jsem uvěřil těmto kecům jsem nabídl svoje kola, které se mezitím zalohovaly na základě dohody s Martinem.Takže najednou byl čtvrtek a já dopoledne potvrdil dobu odjezdu, kdy budu vyjíždět v sobotu, ať ví v kolik tam cca budu. Odpoledne mi zvonil telefon a bylo mi řečeno, že si kola nechává na Breru, která bude na prodej a že má TIčka na kterých je špatný rozměr pneu a neprošlo by mu to (nato jsem mu sdělil, že na těch kolech co chci je taky úplně špatný rozměr pneu, co tam nepatří) a bylo mi řečeno, že prostě nějaké jiné kola nato nedá, jinak to neprodá za vyšší cenu tu auto. Poté jsem sdělil jak to prostě je, že mám svoje kola zálohované na základě naší 100% dohody aže jsem úplně nahraný a to samozřejmě mu bylo jedno a prostě došlo k závěru, že počká ještě jestli mu cigání nedonesou nějaké 18“ nebo kdo a že uvidí no… neměl jsem slov jak sem z toho byl na nervy, že sem teď v prdeli bez kol. Po hodině sem to nějak vstřebal a volal zpátky, že ať se nezlobí, ale že jsme byly jasně domluveni na 100% a na základě toho já nabídl svoje kola na prodej, ať to trochu pochopí, že jsem teď totálně nahraný a že stejně jestli řeší kola a tyto taky nemají správný rozměr, tak si nepomůže a ať se zkusí aspoň vůči mě trochu slušněji zachovat.
A NA TUTO POSLEDNÍ VĚTU PŘIŠLA ODPOVĚĎ (KTERÁ MI DOTEĎ VRTÁ HLAVOU) TYPU: ““““SEMNOU TAKY NIKDO NEJEDNÁ SLUŠNĚ A ZAČAL VYJMENOVÁVÁT CO MU KDO UDĚLAL““““…. takže jako to sem celkem nechápal, jelikož to je jak říct: taky se k zákazníkům nechovám slušně a potom to bylo ukončeno tím, že dá teda zítra dopoledne vědět do 10 hodin. Tak se ptám a mám zavolat radši já? Né, zavolám. Dneska do 10h čekám, nikdo nevolá. Poté jsem v práci, nemohu volat, tak napíšu aspoň sms jak to teda vypadá a do 17:00 vůbec nic. Tak volám sám a jak to pak dopadlo si už asi každý představí. Ono možná ta Česká obchodní inspekce a lidi ze životního u něj asi nebyly jen tak ze srandy teď nedávno. :) Takhle arogantní přístup se může vyskytnou fakt jen u něj…
Uživatelský avatar
DannyGT
1.7 TS
 
Příspěvky: 88
Registrován: 17 úno 2012, 17:47
Bydliště: Ostrava-Radvanice

Re: Zkušenosti s Mates-Auto.cz (Martin Tesař)

Příspěvekod PetrGTV » 12 bře 2016, 08:17

:D Existuje místo, kam jsi to ještě nedal?
Uživatelský avatar
PetrGTV
1,8 TS
 
Příspěvky: 228
Registrován: 21 srp 2010, 11:15

Re: Zkušenosti s Mates-Auto.cz (Martin Tesař)

Příspěvekod DannyGT » 12 bře 2016, 09:21

Jestli jo, rád bych o něm věděl. :D
Uživatelský avatar
DannyGT
1.7 TS
 
Příspěvky: 88
Registrován: 17 úno 2012, 17:47
Bydliště: Ostrava-Radvanice

Re: Zkušenosti s Mates-Auto.cz (Martin Tesař)

Příspěvekod soft147 » 12 bře 2016, 11:35

Na Honda fóru to není :)
Alfa Romeo 147/JTD 130k 2002 do šrotu...
Fiat Scudo II 130k 2015
Ford Kuga 1.5T 2017
Ford Mustang V8/421k 2016 yelow Triple + decals JARGON
http://www.rcfunrace.cz http://prcars.cz

telefon:ex Nokia//Lenovo
Uživatelský avatar
soft147
2,5 V6
 
Příspěvky: 1276
Registrován: 19 úno 2007, 19:04
Bydliště: Brno,skoro,o kilometr

Re: Zkušenosti s Mates-Auto.cz (Martin Tesař)

Příspěvekod Pchavli » 12 bře 2016, 11:36

Btw. tady to taky díky Páťovi ožívá, je tu spousta nadějných* :D
http://www.alfaromeo-club.com/
Millerka do perka :drinkers:
Pchavli
Support
 
Příspěvky: 3013
Registrován: 08 črc 2007, 20:58
Bydliště: okres OP, Moravskoslezský kraj, CZ, EU


Zpět na Autoservisy, autobazary, tuningové firmy, vrakoviště

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron