Prosim je zde někdo se zkušenosti s fiat zlín

Zkušenosti a jejich hodnoceni..

Moderátoři: SQMadmin, GIONARDI

Prosim je zde někdo se zkušenosti s fiat zlín

Příspěvekod giovanny.di.italia » 02 lis 2007, 13:14

má někdo pozitivní,či negativní zkušenost?? je to prodejce new fiatů na vršavě
Alfa e per mi nuova dimensione-.
Uživatelský avatar
giovanny.di.italia
1,4 TS
 
Příspěvky: 20
Registrován: 31 říj 2007, 20:31
Bydliště: Valašská polanka-cz Padova-it

Re: Prosim je zde někdo se zkušenosti s fiat zlín

Příspěvekod CoolTour » 28 lis 2007, 22:46

giovanny.di.italia píše:má někdo pozitivní,či negativní zkušenost?? je to prodejce new fiatů na vršavě


Zdarec, zkušenosti mám - pouze se servisem - byl jsem tam párkrát se Stilem :wink:
Diagnoza 1: Vymena predni zarovky na mrazu - po 20min marneho snazeni odjeli do podzemi (tam maji servis).Tam vyreseno ihned :mrgreen:
Diagnoza 2: problem s EGR ventilem - vyreseno bez problemu,vcetne toho,ze mi ten sef servisu (mimochodem vyborny typek,sice zmateny jak lesni vcela,ale nic pro nej neni problem-jestli tam stale jeste pracuje,netusim,jsou to cca 2 roky) dukladne v aute nechal nahlednout do vsech taju toho jejich prenosneho diagnostickeho PC (ted si nemuzu vzpomenout jak se to vlastne jmenuje)
Diagnoza 3: v kopcich pred Slavicinem,za husteho snezeni,mi zhasl motor.Myslel jsem ze opet EGR,nasrany jaxvina,protoze jsem jel zrovna od nich!!! Neuveritelne,ale je to tak.Nicmene odeslo necekane rele podavaciho palivoveho cerpadla,takze prachobycejne motor nedostaval naftu :evil: Ackoli byla tma a asi hodina do zaviracky v servise,zorganizovali okamzite odtah a zapujcili nahradni auto (byl jsem na sluzebce). Po tydnu vraceno,vse ok 8)
Pikantnost na zaver: Pri odjezdu jsem vsak zjistil,ze se mi jaksi ztratilo bluetooth sluchatko :fuck: Nasledoval navrat zpet, lehce dusledny rozhovor se sefem servisu,k memu prekvapeni na rovinu priznal,ze nejake takove tam zahledl a slibil ze zaopatri nove...pri dalsi navsteve uz tam na mne cekalo :wink: PS: lepsi nez to co se mi ztratilo 8)
GT Forever
Tak změna :-) Missile Nero project!

"Maybe you are Juliet but I love Romeo" :-D
Uživatelský avatar
CoolTour
1,8 TS
 
Příspěvky: 227
Registrován: 29 dub 2007, 18:40
Bydliště: KoprKoprPrrrr


Zpět na Autoservisy, autobazary, tuningové firmy, vrakoviště

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků