Oprava Alfa Romeo Sprint 1.5

Vše o Alfě 33 a Sprintu - údržba, problémy

Moderátoři: SQMadmin, GIONARDI

Oprava Alfa Romeo Sprint 1.5

Příspěvekod boldak » 10 zář 2009, 17:37

Zdravim panove, mel bych na Vas jeden dotazek. Jeden znamy v rodine naboural (spis byl nabouran, ale to je jedno) Alfa Romeo Sprint 1.5. Jelikoz nema ted cas a ani penize na spraveni tak mi nabidl, ze mi to auto proda za par korun. Jenze ja nemam zkusenosti s takovou opravou auta. Tak sem se chtel zeptat co by takova oprava stala a jestli se to vubec da opravit. Pripadne jestli jdou na toto auto koupit nahradni dily atd.

Proste bych byl rad kdyby mi tu nekdo napsal jestli mam do toho jit ci nikoliv. par fotek auta je zde: http://boldak.rajce.idnes.cz/Alfa_romeo_sprint_1.5

Dikec moc za kazde info

Boldak
boldak
1,4 IE
 
Příspěvky: 2
Registrován: 10 zář 2009, 16:33

Re: Oprava Alfa Romeo Sprint 1.5

Příspěvekod Pchavli » 10 zář 2009, 22:08

Škoda auta :(
Problém je, že na toto auto nejde z karosařiny sehnat prakticky nic, P sloupek je posunutý a to co vidíš na podlaze, v takovém stavu to bude úplně všude - Cheré* by mohl vyprávět...

Na druhou stranu hodit to do šrotu a odhlásit to je to celkem škoda :( Odkud jsi?
Millerka do perka :drinkers:
Pchavli
Support
 
Příspěvky: 3013
Registrován: 08 črc 2007, 20:58
Bydliště: okres OP, Moravskoslezský kraj, CZ, EU

Re: Oprava Alfa Romeo Sprint 1.5

Příspěvekod boldak » 13 zář 2009, 15:29

Cauvec, no ja sem si myslel, ze to asi nebude moc k sehnani.. Jinak ja jizni morava (Hodonin) a auto se ted nachazi u Hranic (okres Prerov).

Abych pravdu rekl moc se mi to nechce poslat do srotu, ale nejsu milionar abych do toho investoval 100 tycek.. Pripadne dalo by seto z nekama objednat (zahranici)? Nespecham na tu renovaci nejak moc klidne pomalinku rok dva idelani doba.. Zatim bych byl ochoten dat do toho kazdy mesic od 3 do 5 tacu, ale musel by byt znat vysledet aspon aby se s tim dalo jezdit po meste ;)

Rad bych ikdyz to je asi tezko takto rici kolik by to spolklo? Do 14 dnu dodam foto motoru a presny model i se seriovym cislem co je pod kapotou motoru.

Diky vsem za jakekoliv info..

Boldak
boldak
1,4 IE
 
Příspěvky: 2
Registrován: 10 zář 2009, 16:33

Re: Oprava Alfa Romeo Sprint 1.5

Příspěvekod Kůrkyn » 14 zář 2009, 23:09

To rovnou sháněj celé auto a těch 100 tis. je tak akorát na celou renovaci karoserie. www.kurkyn.cz
xxxx
Uživatelský avatar
Kůrkyn
1,9 TD
 
Příspěvky: 182
Registrován: 03 črc 2008, 18:28
Bydliště: Pacov

Re: Oprava Alfa Romeo Sprint 1.5

Příspěvekod Miloš » 18 zář 2009, 14:16

boldak píše:Cauvec, no ja sem si myslel, ze to asi nebude moc k sehnani.. Jinak ja jizni morava (Hodonin) a auto se ted nachazi u Hranic (okres Prerov).

Abych pravdu rekl moc se mi to nechce poslat do srotu, ale nejsu milionar abych do toho investoval 100 tycek.. Pripadne dalo by seto z nekama objednat (zahranici)? Nespecham na tu renovaci nejak moc klidne pomalinku rok dva idelani doba.. Zatim bych byl ochoten dat do toho kazdy mesic od 3 do 5 tacu, ale musel by byt znat vysledet aspon aby se s tim dalo jezdit po meste ;)

Rad bych ikdyz to je asi tezko takto rici kolik by to spolklo? Do 14 dnu dodam foto motoru a presny model i se seriovym cislem co je pod kapotou motoru.

Diky vsem za jakekoliv info..

Boldak


Ahoj,

nebylo by to auto na prodej na náhradní díly? Jednho Sprinta mám a chybí mi nějaké věci rád bych to doplnil.
Jinak podle fotek je už pěkně chycená (rezavá) náprava. Sám jsem ji měl totálně shnilou, ale sehnal jsem pěknou.
Dík za info.
Miloš
1,4 TS
 
Příspěvky: 29
Registrován: 13 říj 2008, 21:43


Zpět na Alfa 33 (905&907), Sprint (902), Sprint Veloce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron