Zajímavé GTV

Foto

Moderátoři: SQMadmin, GIONARDI

Příspěvekod Bacil » 06 bře 2008, 09:14

tak ted mi rekni jedine sproste slovo co jsem napsal...honeni neboli po tvojem onanovani je normalni vec kterou praktikuje kazdej aja se otom nestydim mluvit a takze ani jedno sproste ci vulgarni sluvko...a by ses divil jak se bavi jak ty rikas damy... 8)
Jsem mladý krásný pohledný šarmantní inteligentní motorkar s krásnými jemnými dlouhými blondatými kadeřemi... GTV 2.0 V6-148 kw
Bacil
1,5 twin carb
 
Příspěvky: 34
Registrován: 19 říj 2007, 18:41
Bydliště: Ostrava-Zábřeh

Příspěvekod michaldawn » 06 bře 2008, 09:56

:D sem necekal, jakou diskusi tady vyvolam. Ja naprosto souhlasim s Ferim. Obcas mi prijde, ze jakmile auto neni v takovem stavu, v jakem opustilo tovarnu, tak je to automaticky skaredy a nepovedeny zmetek. Pritom ten co to auto takto upravil tomu autu dal neco ze sebe a pokusil se udelat auto originalnejsi a osobitejsi. Nerikam ze kazdy "tuning" je dobry a pokud ho nedela profik, vetsinou jen uskodi.

to Bacil: ja nevim jak ty, ale ja bych si toto GTV klidne nechal libit ;) Nerikam nic o tom, ze je lepsi nez origo v top stavu, ale auto ktere to bylo predtim uz bylo davno pred smrti. A ted verim tomu, ze se zanim ohledne hodne lidi, protoze je originalni, jedinecne... byt jine nez seriove...

:finga:
Alfa Romeo GT, 1.8TS, černá
Alfa Romeo 33, 1.7 16V, černá
-----------------------------------
http://www.dvorakmichal.eu
Uživatelský avatar
michaldawn
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 250
Registrován: 14 čer 2007, 12:56
Bydliště: Brno

Příspěvekod lukee » 06 bře 2008, 11:22

LOCK
939, 930, 167
Motociclo: Moto Guzzi Stelvio 1200
Uživatelský avatar
lukee
Site Admin
 
Příspěvky: 1589
Registrován: 12 úno 2007, 07:48

Předchozí

Zpět na Fotky (Pictures)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

cron