AR 166

Foto

Moderátoři: SQMadmin, GIONARDI

AR 166

Příspěvekod cuhan » 12 črc 2008, 18:55

Co k tomu dodat

Obrázek

Obrázek
Toyota Celica 1.8 T20
Smart 0.8Cdi 30kw
Volvo S60 R 2.5T 20V AWD 255 Kw 500Nm+3"downpipe...
Uživatelský avatar
cuhan
2,5 V6
 
Příspěvky: 1589
Registrován: 01 pro 2007, 22:15
Bydliště: Zlaté Hory v Jeseníkách: 604 348 122

Fotky

Příspěvekod satelit » 12 črc 2008, 23:03

Ahoj! Tak ta 166 v cabriu-to šupa! Nádhera,ale obávám se,že nějaká fotomontáž,ale super! Já dnes taky zažil krásné poledne. Byl jsem v NJ na Shellce nakrmit Alfi a ejhle-co to na mne kouká z myčky? Nojo-156 GTA!! Tak jsem svou odstavil a trpělivě čekal až bude mít kráska umytý kabátek a poslechnu si její hlásek! To byla nádhera,když zapředla ještě v myčce v tom uzavřeném prostoru a pak zazpívala Helmutům na pumpě! Ještě,že už mám nějaký ten křížek na krku! tak se mi postavily jen chlupy na rukou! To byl polední koncertík!!! Vyjedu od pumpy na kruháč a až jsem se lek,že mne šálí zrak! Na kruháči v plné kráse-sice žabák,ale nádherně zrenovovaný klasik DS 19! Jičínem jsem projel v závěsu za tou sličnou babičkou a pak alou domů mezi lany směr Příbor! U Sirkových lázní předpisově proplouváme 70,kouknu do zrcátka a ejhle,ženou se k nám upachtěné motyky! Usoudil jsem,že si v tom vedru zaslouží i ony pohledu na pěknou sexy prdelku a Alfi(co si budem vykládat-je to koketka),ráda souhlasila. Ještě nechala Helmuta, aby si prohlédl ladné křivky jejích boků,pak kapinku zrychlila,ale jenom tak,aby si dosyta užil pohledu na její zadeček. Helmutek se pěkně rozparádil a snažil se na ni nalepit,ale ona mu hned poodběhla. V Borovci u Slofnavtu už toho dotírání nechal-asi v tom horku usoudil,že je to o infarkt, nahánět italskou kočičku. Dojedem k Příboru a tam v protisměru-krásná sněhobílá Corvetka! No prostě-vydařené poledne!! PS-jak to vypadá s pacientem? Už pookřává?
satelit
2.0 V6 TB
 
Příspěvky: 870
Registrován: 12 úno 2007, 13:43
Bydliště: Příbor

Příspěvekod Pribina » 14 črc 2008, 12:48

ta druha cervena, neni to foto z lonske dovolene, jak jela Monca do HR?
Alfa Romeo 146 1.6TS "Pribina Edition" (1998)
Citroen C-Elysee 1.6VTi Tendance (2015)
----
ex: Alfa Romeo 166 2.4 JTD (2001)
ex: Alfa Romeo 166 3.0 V6 Sportronic (1999)
ex: Lancia Lybra SW Emblema 2.4 JTD (2003)
Uživatelský avatar
Pribina
Moderátor
 
Příspěvky: 3150
Registrován: 12 úno 2007, 14:43
Bydliště: Okolí Brna

Re: Fotky

Příspěvekod cuhan » 14 črc 2008, 13:28

satelit píše:Ahoj! Tak ta 166 v cabriu-to šupa! Nádhera,ale obávám se,že nějaká fotomontáž,ale super! Já dnes taky zažil krásné poledne. Byl jsem v NJ na Shellce nakrmit Alfi a ejhle-co to na mne kouká z myčky? Nojo-156 GTA!! Tak jsem svou odstavil a trpělivě čekal až bude mít kráska umytý kabátek a poslechnu si její hlásek! To byla nádhera,když zapředla ještě v myčce v tom uzavřeném prostoru a pak zazpívala Helmutům na pumpě! Ještě,že už mám nějaký ten křížek na krku! tak se mi postavily jen chlupy na rukou! To byl polední koncertík!!! Vyjedu od pumpy na kruháč a až jsem se lek,že mne šálí zrak! Na kruháči v plné kráse-sice žabák,ale nádherně zrenovovaný klasik DS 19! Jičínem jsem projel v závěsu za tou sličnou babičkou a pak alou domů mezi lany směr Příbor! U Sirkových lázní předpisově proplouváme 70,kouknu do zrcátka a ejhle,ženou se k nám upachtěné motyky! Usoudil jsem,že si v tom vedru zaslouží i ony pohledu na pěknou sexy prdelku a Alfi(co si budem vykládat-je to koketka),ráda souhlasila. Ještě nechala Helmuta, aby si prohlédl ladné křivky jejích boků,pak kapinku zrychlila,ale jenom tak,aby si dosyta užil pohledu na její zadeček. Helmutek se pěkně rozparádil a snažil se na ni nalepit,ale ona mu hned poodběhla. V Borovci u Slofnavtu už toho dotírání nechal-asi v tom horku
usoudil,že je to o infarkt, nahánět italskou kočičku. Dojedem k Příboru a tam v protisměru-krásná sněhobílá Corvetka! No prostě-vydařené poledne!! PS-jak to vypadá s pacientem? Už pookřává?

Tys měl být spisovatel,pěkně napsané a co se týče pacienta včera jsme za ním byli a už se postavil myslím že to do Košic zvládne. 8)
Toyota Celica 1.8 T20
Smart 0.8Cdi 30kw
Volvo S60 R 2.5T 20V AWD 255 Kw 500Nm+3"downpipe...
Uživatelský avatar
cuhan
2,5 V6
 
Příspěvky: 1589
Registrován: 01 pro 2007, 22:15
Bydliště: Zlaté Hory v Jeseníkách: 604 348 122

Příspěvekod satelit » 14 črc 2008, 17:24

SUPER!!! Tak to je dobrá zpráva!!! :D 8)
satelit
2.0 V6 TB
 
Příspěvky: 870
Registrován: 12 úno 2007, 13:43
Bydliště: Příbor


Zpět na Fotky (Pictures)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků