Já nejspíš nepojedu do Bruntálu, tak jsem Vám aspoň naplánoval trasu a čas.
Kdyby se Vám to nelíbilo tak si to po upravte :-)
Jestli budete někdo chtít jet v koloně na sraz v sobotu, tak se pojede klasicky jako každý rok:
Rožnov pod Radhoštěm(Omw) 7:00, Valašské Meziříčí (parkoviště u tesca/zadní část) 7:30, Nový Jičín(benzina slovnaft) 8:00 - potom pokračování v trase směr Bruntál