Už mám stáj

Spojené témata Moje Alfa a Galerie členů SqM

Moderátoři: SQMadmin, GIONARDI

Už mám stáj

Příspěvekod ice.cool.man » 16 led 2008, 12:19

Dnešním dnem jsem se stal hrdým a oficiálním majitelem Alfonsa 156 1.6 rv 98. Právě té kterou jsem tady nabízel na prodej. Už je moja , na značkách, s technickou... ještě gumy přezuji a jezdím. Takže už nemám závodní garáž ale stáj :partyman:
l__/==\°/==\__l čili 75tka a pár dunovek se žlutou střechou
Uživatelský avatar
ice.cool.man
2,5 V6
 
Příspěvky: 1602
Registrován: 27 črc 2007, 23:56
Bydliště: Ostrava Michálkovice

Příspěvekod schuey » 17 led 2008, 21:13

Tak teď snad už jen tu 8C Competizione
Alfa Romeo 146 1.6 76kw...4T69860
Uživatelský avatar
schuey
1,7 twin carb
 
Příspěvky: 92
Registrován: 17 zář 2007, 17:09
Bydliště: Ostrava-Poruba

Příspěvekod ice.cool.man » 18 led 2008, 00:18

leč jsem se stal majitelem včera až dnes jsem dorazil s mojí 156tkou domů. Třepaly se mi kolena, ruce, měl jsem strašně zvláštní pocit když jsem do ní nastupoval a se v ní poprvé rozjel z místa kde stála do teď .Poprvé na značkách (mimochodem když potkáte 5T3 4222 tak jsem to já ) poprvé s techničákem kde je mé jméno, mno prostě šíleně krásná věc. Na benzince mi hned pochválili protekční značku :oops: tak jsem hned s úsměvem zaplatil a měl hned lepší náladu. Mno paráda.
l__/==\°/==\__l čili 75tka a pár dunovek se žlutou střechou
Uživatelský avatar
ice.cool.man
2,5 V6
 
Příspěvky: 1602
Registrován: 27 črc 2007, 23:56
Bydliště: Ostrava Michálkovice

Příspěvekod ice.cool.man » 18 led 2008, 12:33

Hmmm, začínám propadat opět skepsi. Když se mi začla kazit 75tka, tak jsem to bral. Dnes, kdy jsem se svým novým autem poprvé v práci, jedu za povinnostmi , tak sem prorazil pneumatiku. Denně tou cestou jezdím , denně se těm zasraným dírám vyhýbám, vždycky bez problémů, a dneska to prostě prorazím... u svojeho auta... uaaaaaaaaaaaa. :hang: :sibenice: :bluecry:
l__/==\°/==\__l čili 75tka a pár dunovek se žlutou střechou
Uživatelský avatar
ice.cool.man
2,5 V6
 
Příspěvky: 1602
Registrován: 27 črc 2007, 23:56
Bydliště: Ostrava Michálkovice

Příspěvekod Chevron » 18 led 2008, 14:04

Mno tak to se me stalo taky jeste u 146ky....nic prijemneho...kvalitni cesty u nas :fuck:
Web: http://www.chevron-racing.com
Email: info@chevron-racing.com
Facebook: http://www.facebook.com/ChevronRacingCom


Tuning a performance úpravy italských automobilů a motocyklů.
Uživatelský avatar
Chevron
Site Admin
 
Příspěvky: 744
Registrován: 12 úno 2007, 17:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod schuey » 18 led 2008, 14:07

hmm pěkná SPZ.....4222 8)
to mě dali 4T6 9860.....ale nechal jsem si udělat menší verzi SPZ se svým jménem
Alfa Romeo 146 1.6 76kw...4T69860
Uživatelský avatar
schuey
1,7 twin carb
 
Příspěvky: 92
Registrován: 17 zář 2007, 17:09
Bydliště: Ostrava-Poruba

Příspěvekod ice.cool.man » 18 led 2008, 22:03

jj díky.
a včil mi všici řekněte jak je to s tou spotřebou ... mám tu jednašejstku... a jak s tím jedu jak s dýzlem :wink: tak mě to žere jak tank, ale jak to držím stále kolem těch dvou a půl a výš tak to žere kolem 8... tak to nechápu... nevíte někdo co stím může být? žeby naučená-zajetá dobře? nebo opak ? nebo cccco . :axe: asi je to závodník... a kdo říká že 1.6tka je slabá, pche, tak mě teda začíná moooc vyhovovat... jo a vlastně... už nemám rezervu na přední nápravě.... už jsem si koupil zimáčky... pirelli... takové starší 6mm vzorku , to by mělo stačit do jara...za 700 i s montáží za kus, patnáctky... kde bych to našel .... :mrgreen:
l__/==\°/==\__l čili 75tka a pár dunovek se žlutou střechou
Uživatelský avatar
ice.cool.man
2,5 V6
 
Příspěvky: 1602
Registrován: 27 črc 2007, 23:56
Bydliště: Ostrava Michálkovice

Příspěvekod GIONARDI » 18 led 2008, 22:53

ty kaňoure - konečně tě někde v OV potkam jo? - Bo do šaliny nevidim - ma vysoko okna :D tak ať ti jezdí dobře - hezky se s ni mazli - Alfinky to maji rady :D
Fajne je byt alfista
T: sei zero otto quattro otto zero quattro tre zero
Uživatelský avatar
GIONARDI
elegan* z Vrbna
 
Příspěvky: 5602
Registrován: 22 dub 2007, 08:57
Bydliště: Vrbno

Příspěvekod ice.cool.man » 19 led 2008, 02:41

si piš Gio, že mě potkáš v Ově, nedám alfinku z ruky.... kamkoli tak jedinně s ní .... sakra já se zas dostal do stavu, kdy bez toho auta nemůžu být. auti spinká vedle mě ani ne dva metry... komunikujeme spolu telepaticky přes otevřené okno. je to krásný pocit, když přicházím domů a vidím tady SVOJI Alfinku jak si lebedí u baráčku a tváří se : už někam pojedeme konečně??? jhééé, je to jasný.. jsem nakažen... respektive jsem napaden- a v plné palbě - alfa virus... safra to je tak krásná choroba....
l__/==\°/==\__l čili 75tka a pár dunovek se žlutou střechou
Uživatelský avatar
ice.cool.man
2,5 V6
 
Příspěvky: 1602
Registrován: 27 črc 2007, 23:56
Bydliště: Ostrava Michálkovice

Příspěvekod Pribina » 19 led 2008, 15:29

ice.cool.man píše:jj díky.
a včil mi všici řekněte jak je to s tou spotřebou ... mám tu jednašejstku... a jak s tím jedu jak s dýzlem :wink: tak mě to žere jak tank, ale jak to držím stále kolem těch dvou a půl a výš tak to žere kolem 8... tak to nechápu... nevíte někdo co stím může být? žeby naučená-zajetá dobře? nebo opak ? nebo cccco . :axe: asi je to závodník... a kdo říká že 1.6tka je slabá, pche, tak mě teda začíná moooc vyhovovat... jo a vlastně... už nemám rezervu na přední nápravě.... už jsem si koupil zimáčky... pirelli... takové starší 6mm vzorku , to by mělo stačit do jara...za 700 i s montáží za kus, patnáctky... kde bych to našel .... :mrgreen:


ja mam stejny motor ve 146 a jezdim za 7.4 prumerne s lehkou nohou, tak nevim, vahove by ty auta mely byt stejne
Alfa Romeo 146 1.6TS "Pribina Edition" (1998)
Citroen C-Elysee 1.6VTi Tendance (2015)
----
ex: Alfa Romeo 166 2.4 JTD (2001)
ex: Alfa Romeo 166 3.0 V6 Sportronic (1999)
ex: Lancia Lybra SW Emblema 2.4 JTD (2003)
Uživatelský avatar
Pribina
Moderátor
 
Příspěvky: 3150
Registrován: 12 úno 2007, 14:43
Bydliště: Okolí Brna

A je to v prdeli...

Příspěvekod ice.cool.man » 20 led 2008, 20:29

nevim co se stalo... asi mám špatný vliv na to auto... večer jsem dojel v pohodě domů, a dneska ráno prostě nastartuju ... a nechám motor běžet na volnoběh... ať se zahřeje, a pak se chci rozjet a ozývají se děsivé rány z motoru při jakémkoliv pokusu o přidání plynu , takové jakože střílení...malinké detonace... takové jakože napiču (promiňte ale jsem v háji) rozvody nebo svíčky nepálí nebo vačky nebo ventili nebo prostě já nevím... auto vůbec nejde do otáček, ani na dva tisíce. Takže to je jasný servis... do háje... jsem bez peněz a mám dvě nepojízdné hajtry... obě na odpis... do pytle za co ?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!???!???!!!?!?!??!?!?!?? a proč zrovna já...
l__/==\°/==\__l čili 75tka a pár dunovek se žlutou střechou
Uživatelský avatar
ice.cool.man
2,5 V6
 
Příspěvky: 1602
Registrován: 27 črc 2007, 23:56
Bydliště: Ostrava Michálkovice

Příspěvekod schuey » 20 led 2008, 21:48

ice.cool.man píše:jj díky.
a včil mi všici řekněte jak je to s tou spotřebou ... mám tu jednašejstku... a jak s tím jedu jak s dýzlem :wink: tak mě to žere jak tank, ale jak to držím stále kolem těch dvou a půl a výš tak to žere kolem 8... tak to nechápu... nevíte někdo co stím může být? žeby naučená-zajetá dobře? nebo opak ? nebo cccco . :axe: asi je to závodník... a kdo říká že 1.6tka je slabá, pche, tak mě teda začíná moooc vyhovovat... jo a vlastně... už nemám rezervu na přední nápravě.... už jsem si koupil zimáčky... pirelli... takové starší 6mm vzorku , to by mělo stačit do jara...za 700 i s montáží za kus, patnáctky... kde bych to našel .... :mrgreen:


já mám u svojí 1.6 kolem 6,5 až 7 s lehkou nohou......Když ji protáhnu po dálncici přes Ostravu ve 170 k/h,tak bych to tipnul na takových 11.....jinak kombinovanou mám někde mezi 7,5 až 8,5...Jak kdy.Když popojíždí člověk přes Mariánky,tak si Alfi veme kolem těch 8
Alfa Romeo 146 1.6 76kw...4T69860
Uživatelský avatar
schuey
1,7 twin carb
 
Příspěvky: 92
Registrován: 17 zář 2007, 17:09
Bydliště: Ostrava-Poruba

Příspěvekod jerremiash » 21 led 2008, 08:36

Jenom elektrika (nějaké čidlo?) umírá přes noc, třeba oxidace? Nezoufej, co na to diagnostika? Zavolej Markovi do Mošnova, třeba poradí po telefonu, na co se podívat
...jsem z5...
jerremiash
2,0 T
 
Příspěvky: 1187
Registrován: 12 úno 2007, 08:40

Re: A je to v prdeli...

Příspěvekod gloom » 22 led 2008, 00:27

ice.cool.man píše:nevim co se stalo... asi mám špatný vliv na to auto... večer jsem dojel v pohodě domů, a dneska ráno prostě nastartuju ... a nechám motor běžet na volnoběh... ať se zahřeje, a pak se chci rozjet a ozývají se děsivé rány z motoru při jakémkoliv pokusu o přidání plynu , takové jakože střílení...malinké detonace... takové jakože napiču (promiňte ale jsem v háji) rozvody nebo svíčky nepálí nebo vačky nebo ventili nebo prostě já nevím... auto vůbec nejde do otáček, ani na dva tisíce. Takže to je jasný servis... do háje... jsem bez peněz a mám dvě nepojízdné hajtry... obě na odpis... do pytle za co ?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!???!???!!!?!?!??!?!?!?? a proč zrovna já...


Soucítím s Tebou. Taky se pořád něco dupe a peněz není. Sepsal jsem vše, na co bych se potřeboval v servise podívat a asi mě to zrujnuje. Auto sice jezdí, ale pořád mám pocit, že to není ono. :?
Alfa Romeo 145 1.6TS 16V (AR67601) 12/97
Gloom [:glum:] :finga:
Uživatelský avatar
gloom
2.0 V6 TB
 
Příspěvky: 609
Registrován: 17 úno 2007, 10:13
Bydliště: Ostrava

Re: A je to v prdeli...

Příspěvekod Sportikuss » 22 led 2008, 07:50

gloom píše:
ice.cool.man píše:nevim co se stalo... asi mám špatný vliv na to auto... večer jsem dojel v pohodě domů, a dneska ráno prostě nastartuju ... a nechám motor běžet na volnoběh... ať se zahřeje, a pak se chci rozjet a ozývají se děsivé rány z motoru při jakémkoliv pokusu o přidání plynu , takové jakože střílení...malinké detonace... takové jakože napiču (promiňte ale jsem v háji) rozvody nebo svíčky nepálí nebo vačky nebo ventili nebo prostě já nevím... auto vůbec nejde do otáček, ani na dva tisíce. Takže to je jasný servis... do háje... jsem bez peněz a mám dvě nepojízdné hajtry... obě na odpis... do pytle za co ?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!???!???!!!?!?!??!?!?!?? a proč zrovna já...


Soucítím s Tebou. Taky se pořád něco dupe a peněz není. Sepsal jsem vše, na co bych se potřeboval v servise podívat a asi mě to zrujnuje. Auto sice jezdí, ale pořád mám pocit, že to není ono. :?


Tak to jsme na tom stejně. Sice jezdím, ale pořád mám pocit, že je něco jinak než má. A peníze si ještě netisknu :?: Takže opravuji jen akutní stavy... Ale to je daň, kterou platíme za srdeční záležitost... Takže držím palce všem, ať nám to jezdí 8)
## ALFA ROMEO 155 2,0 TS ##
Uživatelský avatar
Sportikuss
1,7 IE
 
Příspěvky: 68
Registrován: 17 lis 2007, 14:27
Bydliště: Ostrava - Výškovice

Další

Zpět na Moje Alfa (My Alfa)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků