Nový mazel alfa 164 2,5TD

Spojené témata Moje Alfa a Galerie členů SqM

Moderátoři: SQMadmin, GIONARDI

Příspěvekod chamry » 06 úno 2008, 13:26

ice.cool.man píše:
GIONARDI píše:kluci kluci - benzin musi mit 400PS aby jsi to citil - tu silu - nafta je super -
kdo nevi čem mluvim - tak se přihlaste a svezu Vás :D

naprosté sooohlas . já se s Giem svezl.... hihi, seděl jsem vzadu, a to byl mazec... sem byl zarytej v sedačce z morávky až do Ostravy...
To samý z Ostravy na Morávku s Chamrym, hihi, první místo... jeee to byla jízda,sice pravda že mě ta sedačka málem absorbovala,jak mě to do ní tlačilo, ale spotřeba upe luxusní, žejo Chamry?! Jet to tak s benzínem , tak ve F-M po cestě tam tankuju :mrgreen: a to šlo o každou se kundu. :wink:
Příští alfa jedinně diesel a nebo si předělám tu svojí jednašestku na sporák...

JJJ 8)
Alfa Spider 2.0TS
Alfa 159 2.4JTDm 147KW
Uživatelský avatar
chamry
1,9 JTD
 
Příspěvky: 240
Registrován: 11 črc 2007, 15:19
Bydliště: Frydek-Mistek

Příspěvekod chamry » 06 úno 2008, 13:28

schuey píše:
Majkl píše:Nevím proč ale s alfou jsem měl vždy spojen nádherný, nezaměnitelný zvuk vytočeného benzínového motoru a to u nafty jaksi postrádám


moje řeč :?:
Ikdyž musím uznat,že když jsem slyšel zvuk naftové 159...tak mi to vzalo dech.Italové to vyladili tak,že to zní fakticky hutně.O krouťáku nemluvě....sem z té sedačky vylézal 5 minut :D

Myslim ze vytoceny petivalec 2.4JTD je lahoda pro usi ten zvuk je supr aspon koho jsem vezl cucel ze je to diesel. :mrgreen: 8)
Alfa Spider 2.0TS
Alfa 159 2.4JTDm 147KW
Uživatelský avatar
chamry
1,9 JTD
 
Příspěvky: 240
Registrován: 11 črc 2007, 15:19
Bydliště: Frydek-Mistek

Příspěvekod schuey » 06 úno 2008, 13:33

chamry píše:
schuey píše:
Majkl píše:Nevím proč ale s alfou jsem měl vždy spojen nádherný, nezaměnitelný zvuk vytočeného benzínového motoru a to u nafty jaksi postrádám


moje řeč :?:
Ikdyž musím uznat,že když jsem slyšel zvuk naftové 159...tak mi to vzalo dech.Italové to vyladili tak,že to zní fakticky hutně.O krouťáku nemluvě....sem z té sedačky vylézal 5 minut :D

Myslim ze vytoceny petivalec 2.4JTD je lahoda pro usi ten zvuk je supr aspon koho jsem vezl cucel ze je to diesel. :mrgreen: 8)


můžu potvrdit....
Alfa Romeo 146 1.6 76kw...4T69860
Uživatelský avatar
schuey
1,7 twin carb
 
Příspěvky: 92
Registrován: 17 zář 2007, 17:09
Bydliště: Ostrava-Poruba

Příspěvekod GIONARDI » 06 úno 2008, 14:10

8) tak tak - taky jsem měl 2,4 ) No - GT je Mjet a v zakladu 150PS - když se upravi hart + soft je to mazec 8) - akorat seriove brzdy neprošly - jak už se to blíží k 200PS - musí tam byt min.4pisty a větší koláče* - dobre gumy - no a pak je to v rukách - že? - Proto říkám jezdit, jezdit, jezdit, - a taky motokary jsou super - daji Vam stopu. Ale to říkám známé věci - nějak jsem se rozkecal :D :D :D
Fajne je byt alfista
T: sei zero otto quattro otto zero quattro tre zero
Uživatelský avatar
GIONARDI
elegan* z Vrbna
 
Příspěvky: 5602
Registrován: 22 dub 2007, 08:57
Bydliště: Vrbno

Předchozí

Zpět na Moje Alfa (My Alfa)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků

cron