forza156

Spojené témata Moje Alfa a Galerie členů SqM

Moderátoři: SQMadmin, GIONARDI

Re: forza156

Příspěvekod hautameci » 12 zář 2015, 20:12

Ta mms mi přišla až po telefonátu,to je ten chytrej telefon :franik:
hautameci
1,4 IE
 
Příspěvky: 12
Registrován: 10 zář 2015, 10:56
Bydliště: Letovice

Re: forza156

Příspěvekod satelit » 12 zář 2015, 21:40

Jasně, že syslím! My dříve narození, už to ani jinak neumíme! V dobách našeho mládí, když už se jeden k něčemu dorval, bylo dobré, hned to pořídit tuplem. Jeden nikdá nevěděl, kdy se mu to bude hodit. A proto, každý (ne)normální člověk, si pořídí Alfu jednu.Ne tak já! Já hned dvě! A ještě babičky! A ty taky potřebují nějakou tu péči, obzvlášť, když u té mojí byl slyšitelný nepravidelný chod srdíčka, již od koupě. tak jsme se objednali u pana doktora CARSCHE. Tento, drobné neduhy, promptně odstranil, s virtuozitou jemu vlastní a pak se věnoval srdíčku babičky. Diagnoza hrozná! Srdíčko v posledním tažení, dvě chlopně nedovírají, ztrácíme tlak! Nejrozumnější řešení? Rychle najít nové, nebo i starší, ale zdravé srdíčko, aby mohl provést transplantaci až zkolabuje, to původní. Nahlédnul do databáze dárcovské banky orgánů a ejhle! Usmálo se na nás štěstí-jsdno srdíčko je k dispozici. Od Alfičky, které se totálně rozpad kabátek, ale srdíčko je ůdajně zdravé! A tak se zdá, že moje Alfička-babička, dostane srdíčko od původně Forzovy 156, kterou mě, kdysi před lety, svezl na srazu na Rohlence! Hotový HAPYEND!! Neb taky, dle reklamy Kofoly-KDYŽ SE DVA MILUJÍ, NENÍ CO ŘEŠIT !! :friends: :friends:
satelit
2.0 V6 TB
 
Příspěvky: 870
Registrován: 12 úno 2007, 13:43
Bydliště: Příbor

Re: forza156

Příspěvekod hautameci » 13 zář 2015, 10:33

Krásně napsáno 8) Na motor bylo hodně zájemců i za víc peněz ale nikdo komu bych Busso mohl svěřit,tak jsem byl smířenej stím,že z něj udělám stolek do pokoje a najednou píše Martin a vše se změnilo.vlastním momentálně tři Alfy a ikdyž jsem od kolegy věkem hodně pozadu,tak alfa virus mě poznamenal na vždy :?:
hautameci
1,4 IE
 
Příspěvky: 12
Registrován: 10 zář 2015, 10:56
Bydliště: Letovice

Předchozí

Zpět na Moje Alfa (My Alfa)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron