Mikki´s Alfinka

Spojené témata Moje Alfa a Galerie členů SqM

Moderátoři: SQMadmin, GIONARDI

Příspěvekod mikkian » 17 dub 2008, 20:36

sax píše:protože pro ně je to pořát jen ta otravná každodení dřina.....nemájí cuore sportivo :axe:


já myslim, že je to tak uplně všude...pokus si to neopravuješ sám, je to všechno jen zakázka
Uživatelský avatar
mikkian
1,5 twin carb
 
Příspěvky: 39
Registrován: 22 črc 2007, 04:20
Bydliště: Boskovice

Příspěvekod GIONARDI » 17 dub 2008, 20:43

moje řeč - a pokudtam nesedíš - ještě ti kliďo něco vymění - Já do servisunejezdím - raděj zaplatim mechoše ať to dělá sám - dělám mu instrumentářku a kecám mu do toho :D 8)
Fajne je byt alfista
T: sei zero otto quattro otto zero quattro tre zero
Uživatelský avatar
GIONARDI
elegan* z Vrbna
 
Příspěvky: 5602
Registrován: 22 dub 2007, 08:57
Bydliště: Vrbno

Příspěvekod Rabiatti » 18 dub 2008, 16:48

ice.cool.man píše:
Rabiatti píše:
ice.cool.man píše:jeeee další saniťák to je kvalitkaaaaa , pěkný autííííčko

Jsem tady taky a nejak tu nefunguje cenzura! Pockej az dostanes otravu alkoholem koho budes volat. :D

já aji tu otravu přepiju, střízlivého mě nedostanou !!!! :drinkers: ale to jen na srazech, a sanitku zatím taky potřebovat nepotřebuji

Ja vim, ty se odvezes svym autem jako vzdy :D
Prossimamente certamente
Alfa Romeo- ne?mam
Podložky SPZ- mam
Cuore Spivo- mam
Uživatelský avatar
Rabiatti
Doktor
 
Příspěvky: 574
Registrován: 29 úno 2008, 12:11
Bydliště: Brno

Příspěvekod Rabiatti » 18 dub 2008, 16:55

GIONARDI píše:moje řeč - a pokudtam nesedíš - ještě ti kliďo něco vymění - Já do servisunejezdím - raděj zaplatim mechoše ať to dělá sám - dělám mu instrumentářku a kecám mu do toho :D 8)

Presne tak, jsem vzdy chytrejsi nez mechanik. Jinak dekuju za ty CD´s, jsou super.
Prossimamente certamente
Alfa Romeo- ne?mam
Podložky SPZ- mam
Cuore Spivo- mam
Uživatelský avatar
Rabiatti
Doktor
 
Příspěvky: 574
Registrován: 29 úno 2008, 12:11
Bydliště: Brno

Příspěvekod GIONARDI » 18 dub 2008, 17:03

neni za co mam teď nově Elements of live TIESTO na DVD - Live Copenhagen - origoš - to je podívaná - pokud budeš chtít - upeču - ale pošli mi pak PM s adresou - už ji nemam - papirek je v :butthead:
Fajne je byt alfista
T: sei zero otto quattro otto zero quattro tre zero
Uživatelský avatar
GIONARDI
elegan* z Vrbna
 
Příspěvky: 5602
Registrován: 22 dub 2007, 08:57
Bydliště: Vrbno

Příspěvekod mikkian » 21 dub 2008, 10:32

GIONARDI píše:moje řeč - a pokudtam nesedíš - ještě ti kliďo něco vymění - Já do servisunejezdím - raděj zaplatim mechoše ať to dělá sám - dělám mu instrumentářku a kecám mu do toho :D 8)


to máš nějakého známého? Nebo někdo přímo ze servisu? Mám známého,co má autodílnu..ale nevim, jestli by třeba Alfě rozumněl tak, jak v servisu Fiat...?
Uživatelský avatar
mikkian
1,5 twin carb
 
Příspěvky: 39
Registrován: 22 črc 2007, 04:20
Bydliště: Boskovice

Příspěvekod GIONARDI » 21 dub 2008, 14:30

Znameho co dělá Alfy - někdy šikovný mechoš ví více - jak servis Fiat - zvedněte to - ať se mrkne co zvládne - a konzultace poskytne Scotty - po telefonu - pošli mu PM - ať ti pošle číslo - a je to
Fajne je byt alfista
T: sei zero otto quattro otto zero quattro tre zero
Uživatelský avatar
GIONARDI
elegan* z Vrbna
 
Příspěvky: 5602
Registrován: 22 dub 2007, 08:57
Bydliště: Vrbno

Příspěvekod forzaGTA » 21 dub 2008, 16:26

mikkian píše:tak sem si nechal měnit zadní ramena, přijel sem dom a koukám,že mi v servisu podřeli liťák...tak su pěkně naštvanej..měsíc starý...takže tam azs zítra pojedu jak trubka, že mám podřený kolo..a to mi před 14dny zas odřeli nárazník, jak vjížděli na rampu... autorizovanej servis Fiat... :? :?

A nebyl to Motortec?Tam jít je za trest.Taky jsem tam nejednou byl,ale jen z toho důvodu,že jsem fakt nevěděl kam jít.Zkoušel jsem ještě ADS Lipůvku,ale tam mě okradli.Teď jsem snad konečně našel dobrej servis www.jeam.cz
+++ No sound,no fun +++
Uživatelský avatar
forzaGTA
3,2 V6 GTA
 
Příspěvky: 3374
Registrován: 12 úno 2007, 20:17
Bydliště: Starobrno

Příspěvekod Pchavli » 21 dub 2008, 19:16

forza156 píše:
mikkian píše:tak sem si nechal měnit zadní ramena, přijel sem dom a koukám,že mi v servisu podřeli liťák...tak su pěkně naštvanej..měsíc starý...takže tam azs zítra pojedu jak trubka, že mám podřený kolo..a to mi před 14dny zas odřeli nárazník, jak vjížděli na rampu... autorizovanej servis Fiat... :? :?

A nebyl to Motortec?Tam jít je za trest.Taky jsem tam nejednou byl,ale jen z toho důvodu,že jsem fakt nevěděl kam jít.Zkoušel jsem ještě ADS Lipůvku,ale tam mě okradli.Teď jsem snad konečně našel dobrej servis www.jeam.cz


Nazdar Baryku :mrgreen:
z těch referencí JeAm jde mráz po zádech ... :woow:
Millerka do perka :drinkers:
Pchavli
Support
 
Příspěvky: 3013
Registrován: 08 črc 2007, 20:58
Bydliště: okres OP, Moravskoslezský kraj, CZ, EU

Příspěvekod forzaGTA » 21 dub 2008, 19:42

pavli píše:Nazdar Baryku :mrgreen:

Grrr
+++ No sound,no fun +++
Uživatelský avatar
forzaGTA
3,2 V6 GTA
 
Příspěvky: 3374
Registrován: 12 úno 2007, 20:17
Bydliště: Starobrno

Příspěvekod mikkian » 21 dub 2008, 19:49

GIONARDI píše:Znameho co dělá Alfy - někdy šikovný mechoš ví více - jak servis Fiat - zvedněte to - ať se mrkne co zvládne - a konzultace poskytne Scotty - po telefonu - pošli mu PM - ať ti pošle číslo - a je to


ok, díky ti moc 8) :D
Uživatelský avatar
mikkian
1,5 twin carb
 
Příspěvky: 39
Registrován: 22 črc 2007, 04:20
Bydliště: Boskovice

Příspěvekod mikkian » 21 dub 2008, 19:50

forza156 píše:
mikkian píše:tak sem si nechal měnit zadní ramena, přijel sem dom a koukám,že mi v servisu podřeli liťák...tak su pěkně naštvanej..měsíc starý...takže tam azs zítra pojedu jak trubka, že mám podřený kolo..a to mi před 14dny zas odřeli nárazník, jak vjížděli na rampu... autorizovanej servis Fiat... :? :?

A nebyl to Motortec?Tam jít je za trest.Taky jsem tam nejednou byl,ale jen z toho důvodu,že jsem fakt nevěděl kam jít.Zkoušel jsem ještě ADS Lipůvku,ale tam mě okradli.Teď jsem snad konečně našel dobrej servis www.jeam.cz


o tom už jsem taky tady něco četl...takže říkáš spokojenost, jo? :wink:
Uživatelský avatar
mikkian
1,5 twin carb
 
Příspěvky: 39
Registrován: 22 črc 2007, 04:20
Bydliště: Boskovice

Příspěvekod forzaGTA » 21 dub 2008, 19:57

mikkian píše:
forza156 píše:
mikkian píše:tak sem si nechal měnit zadní ramena, přijel sem dom a koukám,že mi v servisu podřeli liťák...tak su pěkně naštvanej..měsíc starý...takže tam azs zítra pojedu jak trubka, že mám podřený kolo..a to mi před 14dny zas odřeli nárazník, jak vjížděli na rampu... autorizovanej servis Fiat... :? :?

A nebyl to Motortec?Tam jít je za trest.Taky jsem tam nejednou byl,ale jen z toho důvodu,že jsem fakt nevěděl kam jít.Zkoušel jsem ještě ADS Lipůvku,ale tam mě okradli.Teď jsem snad konečně našel dobrej servis www.jeam.cz


o tom už jsem taky tady něco četl...takže říkáš spokojenost, jo? :wink:

Zatím jo.Nechával jsem si tam dělat rozvody,svíčky a v pohodě.Pozítří tam jdu pořešit výfuk.
+++ No sound,no fun +++
Uživatelský avatar
forzaGTA
3,2 V6 GTA
 
Příspěvky: 3374
Registrován: 12 úno 2007, 20:17
Bydliště: Starobrno

Předchozí

Zpět na Moje Alfa (My Alfa)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků