GT 2.0 JTS Supercharged by Autodelta

Spojené témata Moje Alfa a Galerie členů SqM

Moderátoři: SQMadmin, GIONARDI

Příspěvekod GIONARDI » 19 kvě 2008, 10:02

:D 8) ja šel 30 - ale musel jsem jít do šířky o 20 na každou stranu kvuli brzdam
tak bych se do blatniju nevešel :D trochu to žere gumu kvuli odklonum - ale na zatačky je to skvělé. - Gumy ve předu mi teď vydržely extremě dlouho cca 16tis km - jinak 9-12 a je po nich. :D - Když se o ni opřu - neni se čemu divit - rovně jedu 1 za týden :D :D
jinak same zatáčky atd,. Nooo už se těším až to tvou alfinku uvidim naživo :D
Fajne je byt alfista
T: sei zero otto quattro otto zero quattro tre zero
Uživatelský avatar
GIONARDI
elegan* z Vrbna
 
Příspěvky: 5602
Registrován: 22 dub 2007, 08:57
Bydliště: Vrbno

Příspěvekod PavelB » 19 kvě 2008, 10:40

musíš ještě počítat, že diesel je už v sérii o půl cenťáku vejš. Kdybych měl 17" nebo pneu s profilem 35 tak to je úplně OK. Jak si pořešil ty brzdy? Já jsem vyměnil kotouče za Bremba a desky ATE, ale změnu jsem moc nepocítil. Hodně mě lákají D2, ale zase bych musel koupit i na zimu aspoň 18" nebo radší 19" na léto. Brzdy v GTA mi moc nenadchly (jako ostatně celé GTA-teď mě asi ukamenujete :axe: ). V Anglii kluci montujou brzdy z Maserati, ale ta cenovka je trochu jinde.

Gio, jak si spokojen s Q2? Já sice Q2 dát nemůžu, ale nad samosvorem uvažuju, vzhledem k výkonu je to docela už nutnost.
Alfa Romeo GT 2.0 JTS AUTODELTA Supercharged
PavelB
1,6 TS
 
Příspěvky: 51
Registrován: 05 bře 2008, 10:36

Příspěvekod GIONARDI » 19 kvě 2008, 11:35

mam racingové 33cm plovouci kotouč desky německe GAPO + 4pist APracink přemalovane na Alfa* - nedam menší kola jak 17" - aleGTA2 ma dobre brzdy - ma je Marek - Q2 je super - uplně jine auto. - Bez toho si to už neumim představit :D doporučuji a uvidiš jak budeš překvapeny.
Fajne je byt alfista
T: sei zero otto quattro otto zero quattro tre zero
Uživatelský avatar
GIONARDI
elegan* z Vrbna
 
Příspěvky: 5602
Registrován: 22 dub 2007, 08:57
Bydliště: Vrbno

karosar.cz - jen ty nejlepší zkušenosti!!!!!

Příspěvekod PavelB » 22 kvě 2008, 09:42

Včera jsem navštívil pana Coufala v Hoškovicích u Mnichovo Hradiště, aby se mi podíval na různé důlky na karoserii. Hrál si s tím hodinu a výsledek předčil má očekávání. Hluboký důlek na lemu blatníku úplně zmizel a různé drobné důlky na dveří taky. Absolutní spokojenost!!! Za 1500Kč...
Super přístup a ochota!
BTW pracují tam na kastli Fabie WRC a maj tam i pár Alfic....
Alfa Romeo GT 2.0 JTS AUTODELTA Supercharged
PavelB
1,6 TS
 
Příspěvky: 51
Registrován: 05 bře 2008, 10:36

Příspěvekod GIONARDI » 22 kvě 2008, 21:02

super - tak to budu muset taky zajet na výlet - jak bude volněji - tel. na něj máš - že? - pak bych ti cink a bude :D 8)
Fajne je byt alfista
T: sei zero otto quattro otto zero quattro tre zero
Uživatelský avatar
GIONARDI
elegan* z Vrbna
 
Příspěvky: 5602
Registrován: 22 dub 2007, 08:57
Bydliště: Vrbno

Příspěvekod GIONARDI » 22 kvě 2008, 21:05

ja su tupy - :roll: neviděl jsem ty www. - tak už vím vše :D
Fajne je byt alfista
T: sei zero otto quattro otto zero quattro tre zero
Uživatelský avatar
GIONARDI
elegan* z Vrbna
 
Příspěvky: 5602
Registrován: 22 dub 2007, 08:57
Bydliště: Vrbno

Příspěvekod PavelB » 22 kvě 2008, 21:29

GIONARDI píše:ja su tupy - :roll: neviděl jsem ty www. - tak už vím vše :D


dneska mám pro Tebe dobrou zprávu...psal mi talián, že odeslal balíček...takže jakmile se vrátím, tak posílám.

Cestu do Prahy náhodou mít nebudeš? Rád bych porovnal GT vs. GT. včera jsem to testoval s Brerou 3.2 Q4, co má kamarád a dopadlo to velmi zajímavě a jednoznačně... (chudák to ještě asi rozdýchává) 8)
Alfa Romeo GT 2.0 JTS AUTODELTA Supercharged
PavelB
1,6 TS
 
Příspěvky: 51
Registrován: 05 bře 2008, 10:36

Příspěvekod Rabiatti » 22 kvě 2008, 21:38

fakt pekna ital. lejdy. Asi to bude znit blbe, ale kolik ma koniku
Prossimamente certamente
Alfa Romeo- ne?mam
Podložky SPZ- mam
Cuore Spivo- mam
Uživatelský avatar
Rabiatti
Doktor
 
Příspěvky: 574
Registrován: 29 úno 2008, 12:11
Bydliště: Brno

Příspěvekod PavelB » 22 kvě 2008, 21:46

Rabiatti píše:fakt pekna ital. lejdy. Asi to bude znit blbe, ale kolik ma koniku


koníků má dost a dost...nabržděno 225 kobylek. Vzhledem k tomu, že je lehčí než GT V6 a má lepší průběh výkonu a krouťáku, tak bude minimálně srovnatelně rychlá. Brera V6 Q4 je pomalejší, jak jsem dnska zjistil, jak ve zrychlení z nuly, tak pružném na dálnici, tak na 1/4 míle, tak i na okresce, kde když jsem já jel první, tak jsem jí ujížděl a když jel on první, tak jsem mu byl přilepenej na nárazníku. A to kamarád to auto má pořádně v ruce. V zatáčkách je handicap Brery největší.

Ale narovinu povím, že 3.7 EVO by bylo lepší, ale těch 400 kobylek na předek je už hardcore.
Alfa Romeo GT 2.0 JTS AUTODELTA Supercharged
PavelB
1,6 TS
 
Příspěvky: 51
Registrován: 05 bře 2008, 10:36

Příspěvekod Rabiatti » 22 kvě 2008, 21:58

PavelB píše:
Rabiatti píše:fakt pekna ital. lejdy. Asi to bude znit blbe, ale kolik ma koniku


koníků má dost a dost...nabržděno 225 kobylek. Vzhledem k tomu, že je lehčí než GT V6 a má lepší průběh výkonu a krouťáku, tak bude minimálně srovnatelně rychlá. Brera V6 Q4 je pomalejší, jak jsem dnska zjistil, jak ve zrychlení z nuly, tak pružném na dálnici, tak na 1/4 míle, tak i na okresce, kde když jsem já jel první, tak jsem jí ujížděl a když jel on první, tak jsem mu byl přilepenej na nárazníku. A to kamarád to auto má pořádně v ruce. V zatáčkách je handicap Brery největší.

Ale narovinu povím, že 3.7 EVO by bylo lepší, ale těch 400 kobylek na předek je už hardcore.

U nas jsou zazky 20 000 na vyhru, tak muzes dojet :D
Prossimamente certamente
Alfa Romeo- ne?mam
Podložky SPZ- mam
Cuore Spivo- mam
Uživatelský avatar
Rabiatti
Doktor
 
Příspěvky: 574
Registrován: 29 úno 2008, 12:11
Bydliště: Brno

Příspěvekod GIONARDI » 22 kvě 2008, 22:07

(pointu 20000 = ze srazu v brně - kde se chtěl vsázet jeden ze skříženejma motykama že pojede GTA) - apropo.: říkám pořát že Brera je na hovno - asi bych ji strestal i ja s myma 380 Nm :D je to už kus železa - nachystany na Maserati motor. - pak by to mohlo jet.
Paavel:: jak pojedu směr Praha cinknu ti - neboj - nemužu si nechat ujít moment kdy budeš kousat do gumy - že ti to nejede - že Rabiatti. - Ne dělam si srandu - prohru unesu - mam kočičku jen upravenou pro rychlé přesuny mezi zákazníkama - v podstatě mi to nejede
Fajne je byt alfista
T: sei zero otto quattro otto zero quattro tre zero
Uživatelský avatar
GIONARDI
elegan* z Vrbna
 
Příspěvky: 5602
Registrován: 22 dub 2007, 08:57
Bydliště: Vrbno

Příspěvekod PavelB » 22 kvě 2008, 22:10

Rabiatti píše:
PavelB píše:
Rabiatti píše:fakt pekna ital. lejdy. Asi to bude znit blbe, ale kolik ma koniku


koníků má dost a dost...nabržděno 225 kobylek. Vzhledem k tomu, že je lehčí než GT V6 a má lepší průběh výkonu a krouťáku, tak bude minimálně srovnatelně rychlá. Brera V6 Q4 je pomalejší, jak jsem dnska zjistil, jak ve zrychlení z nuly, tak pružném na dálnici, tak na 1/4 míle, tak i na okresce, kde když jsem já jel první, tak jsem jí ujížděl a když jel on první, tak jsem mu byl přilepenej na nárazníku. A to kamarád to auto má pořádně v ruce. V zatáčkách je handicap Brery největší.

Ale narovinu povím, že 3.7 EVO by bylo lepší, ale těch 400 kobylek na předek je už hardcore.

U nas jsou zazky 20 000 na vyhru, tak muzes dojet :D


Na rovinu povím, že mi přijde barbarství ničit alfinku závody, když tak jenom občas a spíš na okruhu, i tak jsou pak náklady enormní (stálo mě to pneu, desky, olej...)

pokusím se tu napsat a sesumírovat na kolik mě to celé vyšlo, samotného mne to zajímá. Právě dělám pořádek v papírech, tak to mám po ruce. Aby každý, kdo by se chtěl do něčeho podobného pustit věděl, co ho čeká (zrovna se mi kupí dotazy na Autodelta a spol.)
Alfa Romeo GT 2.0 JTS AUTODELTA Supercharged
PavelB
1,6 TS
 
Příspěvky: 51
Registrován: 05 bře 2008, 10:36

Příspěvekod PavelB » 22 kvě 2008, 22:17

GIONARDI píše:(pointu 20000 = ze srazu v brně - kde se chtěl vsázet jeden ze skříženejma motykama že pojede GTA) - apropo.: říkám pořát že Brera je na hovno - asi bych ji strestal i ja s myma 380 Nm :D je to už kus železa - nachystany na Maserati motor. - pak by to mohlo jet.
Paavel:: jak pojedu směr Praha cinknu ti - neboj - nemužu si nechat ujít moment kdy budeš kousat do gumy - že ti to nejede - že Rabiatti. - Ne dělam si srandu - prohru unesu - mam kočičku jen upravenou pro rychlé přesuny mezi zákazníkama - v podstatě mi to nejede



gio: na krouťák mě utáhne leckdo, ale o tom zábava za volantem není... Na okreskách je to jiná liga... tam bych i GTA byl zdatným soupeřem. Teď už jenom řeším možnost samosvoru, rozpěr mezi tlumiče a pak odlehčení. Zatím jsem to řešil jen mobility kitem. Hodně mě lákají plasové blatníky, které by se musely udělat na zakázku.

Ale ten náš souboj by byl zajmavej. 180 PS x 225 PS a 380 Nm x 225 Nm. Ovšem nezapomínat na mojí kovokeramickou lamelu, uprevenej stálej převod a zkrácený řazení. A samozřejmě na nálepky Cuore Sportivo 8)
Alfa Romeo GT 2.0 JTS AUTODELTA Supercharged
PavelB
1,6 TS
 
Příspěvky: 51
Registrován: 05 bře 2008, 10:36

Příspěvekod GIONARDI » 22 kvě 2008, 22:17

ja to zkoušel taky vypsat - ale když jsem dal Enter* tak už jsem měl zálusk na další dáreček. Teď jsi mě nakazil a pořešil jsem ten baliček z IT. No a ted porad hledim na ty *cerchi* a moc mi nechybi abych tě zas otravoval. :D musim brzdit - dal jsem si za ukol vidělat do zaří na kavarnu - bo se tu u nas nemam kam posadit :D
Fajne je byt alfista
T: sei zero otto quattro otto zero quattro tre zero
Uživatelský avatar
GIONARDI
elegan* z Vrbna
 
Příspěvky: 5602
Registrován: 22 dub 2007, 08:57
Bydliště: Vrbno

Příspěvekod GIONARDI » 22 kvě 2008, 22:25

Ty to maš všechno profi - ja to mam z toho co najdu za šopou* - bydlim na horach tudiš rozumím pojmu okrska - jelikož mam všude 100km na rovnou cestu - proto řeším upravy ať to svezení stojí za to. Taky mi nedělají dobře sprinty - nic mi to neříká. - :D
Však pokecáme jak se sejdem
Fajne je byt alfista
T: sei zero otto quattro otto zero quattro tre zero
Uživatelský avatar
GIONARDI
elegan* z Vrbna
 
Příspěvky: 5602
Registrován: 22 dub 2007, 08:57
Bydliště: Vrbno

PředchozíDalší

Zpět na Moje Alfa (My Alfa)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

cron