Alfa Romeo 166 2,4 JTD

Spojené témata Moje Alfa a Galerie členů SqM

Moderátoři: SQMadmin, GIONARDI

Re: Alfa Romeo 166 2,4 JTD

Příspěvekod carsch » 23 lis 2010, 22:45

Díky.. bohužel se připojuju přes mobil většinou a tam hledej nefunguje proto sem nic nenašel.. tvůj návod mě zachránil krk.. sice pozdě ale přece. Ve truck motoru v zdadu v servise mi řekli že se radiátor vyměňuje vnitřkem takže až jsem rozdělal celou palubovku tak sem sem v zoufalství koukl a udělal to pak venkem.. Akoráť sem si teda vypustil klimu ale to je jedno.. Kamoš mi to za flašku zase naplní.. stejnak bych ji nechal měnit aby tam bylo dost oleje.
Každopádně výměna zabere 3 hodiny s cigárama a dvouma kafíčkama bo byla zima jak cip.. PS: pro malý lidi kdo si najedou na klíny je nejideálnější práce v kleče na motoru ;-)
www.Carsch-auto.cz
Chrysler Grand Voyager III 2,5CRD
Lancia Lybra 1,8 VVT
Ex:
Alfa Romeo 166 2,4 JTD
Lancia Kappa 2,4 TDS, 2,4 JTD 2X, SW 2,4i
Alfa Romeo 166 2,0 Ts
Alfa Romeo 156 2,0 Ts
Alfa Romeo 146 1,6 Ts Sportpaket
2X Cagiva Mito
Uživatelský avatar
carsch
1,7 twin carb
 
Příspěvky: 116
Registrován: 28 dub 2010, 16:24
Bydliště: Brno

Re: Alfa Romeo 166 2,4 JTD

Příspěvekod Petr Čech » 11 čer 2012, 12:34

Dobrý den všem.
Rád bych přidal svou trošku do mlýna na téma zmatené blinkry.Taky jsem to řešil.
Bylo řečeno dost o tom co to způsobuje a proč,tak jen opravě.Kontrolky na palubní desce a blikače na případném tažném zařízení má pod palcem řídící modul.Krabička zelené barvy po výměníkem.Upozorňuji,že název relé je opravdu hodně orientační.Modul ve skutečnosti neobsahuje žádné relé.Srdcem modulu je osmibitový mikropočítač a výkonovou část ovládá pomocí integrovaného obvodu s osmi tranzistory v darlingtonově zapojení.Většinou postačí opláchnout od chladící kapaliny a vysušit.Propájet poleptané spoje a vyměnit pár smd součástek typu dioda a kondenzátor.Pokud ne nabízím pomoc při opravě.Všem přeji hodně zdaru.Petr Čech servis2@seznam.cz
Petr Čech
1,4 IE
 
Příspěvky: 1
Registrován: 10 kvě 2009, 13:55

Re: Alfa Romeo 166 2,4 JTD

Příspěvekod cuhan » 11 čer 2012, 12:49

Nemáš být nahodou v Polsku na ME,nebo jsi to po tom debaklu z Rusama vzdal :banan:
Toyota Celica 1.8 T20
Smart 0.8Cdi 30kw
Volvo S60 R 2.5T 20V AWD 255 Kw 500Nm+3"downpipe...
Uživatelský avatar
cuhan
2,5 V6
 
Příspěvky: 1589
Registrován: 01 pro 2007, 22:15
Bydliště: Zlaté Hory v Jeseníkách: 604 348 122

Příspěvekod .mycTD » 11 čer 2012, 12:52

:lol:
...sorry, ja jsem si vybavil, jak v te kozene helme letuje SMD :mrgreen:
166V6
Che cosa si può fare...
Uživatelský avatar
.mycTD
zender member
 
Příspěvky: 7556
Registrován: 13 čer 2007, 10:25
Bydliště: 8ЯИ0

Re: Alfa Romeo 166 2,0

Příspěvekod greplik » 30 lis 2012, 17:48

ahoj
Potřeboval bych poradit.Mám ALFU 166 2,0,
Muj problem spočivá v tomto odešla mi pojistka kde nefungovaly budiky ani displej,radio podobně.
Pojistku jsem vyměnil ted funguje vše kromě autoradia a cd měniče neukáže mi žádnou frekvenci ani cd měnič se nevysune také když volám z telefonu neni ani slyšet zvuk.Jestli budete mit nějakou užitečnou radu byl bych moc rád S pozdravem Alfak Greplik
m.greplik@seznam.cz :roll:
Uživatelský avatar
greplik
1,5 twin carb
 
Příspěvky: 37
Registrován: 30 lis 2012, 16:20
Bydliště: Praha 10

Re: Alfa Romeo 166 2,0

Příspěvekod greplik » 30 lis 2012, 17:52

greplik píše:ahoj
Potřeboval bych poradit.Mám ALFU 166 2,0,
Muj problem spočivá v tomto odešla mi pojistka kde nefungovaly budiky ani displej,radio podobně.
Pojistku jsem vyměnil ted funguje vše kromě autoradia a cd měniče neukáže mi žádnou frekvenci ani cd měnič se nevysune také když volám z telefonu neni ani slyšet zvuk.Jestli budete mit nějakou užitečnou radu byl bych moc rád S pozdravem Alfak Greplik
m.greplik@seznam.cz :roll:
Uživatelský avatar
greplik
1,5 twin carb
 
Příspěvky: 37
Registrován: 30 lis 2012, 16:20
Bydliště: Praha 10

Re: Alfa Romeo 166 2,4 JTD

Příspěvekod Erik166 » 01 pro 2012, 19:11

Petr Čech píše:Dobrý den všem.
Rád bych přidal svou trošku do mlýna na téma zmatené blinkry.Taky jsem to řešil.
Bylo řečeno dost o tom co to způsobuje a proč,tak jen opravě.Kontrolky na palubní desce a blikače na případném tažném zařízení má pod palcem řídící modul.Krabička zelené barvy po výměníkem.Upozorňuji,že název relé je opravdu hodně orientační.Modul ve skutečnosti neobsahuje žádné relé.Srdcem modulu je osmibitový mikropočítač a výkonovou část ovládá pomocí integrovaného obvodu s osmi tranzistory v darlingtonově zapojení.Většinou postačí opláchnout od chladící kapaliny a vysušit.Propájet poleptané spoje a vyměnit pár smd součástek typu dioda a kondenzátor.Pokud ne nabízím pomoc při opravě.Všem přeji hodně zdaru.Petr Čech servis2@seznam.cz



z vlastnej skusentosti este dodam ze zelene rele blinkrov sa robia dva druhy. jeden je narvany suciastkami tak jak sa pise tu hore a druhy je len plosak a na nom zopar suciastok. (mozem nafotit) mne pomohla vymena kus za kus. odvtedy blinkre funguju jak cuker. :D
Alfa Romeo 166 2,4JTD 10V 100kW PROGRESSION
Erik166
1,4 TS
 
Příspěvky: 22
Registrován: 11 lis 2012, 13:38
Bydliště: Piešťany SVK

Předchozí

Zpět na Moje Alfa (My Alfa)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků