já a moje černá mamba

Spojené témata Moje Alfa a Galerie členů SqM

Moderátoři: SQMadmin, GIONARDI

já a moje černá mamba

Příspěvekod koksa » 07 bře 2011, 20:53

Sem tu nový, tak je slušnost se uvést :D

20. března oslavím snad úspěšně 20 let :partyman:
Mou zálibou jsou auta, žadné extra super sporty, ale spíše normální autíčka :twisted:
Tuning mě ani tak moc nebere, spíše co možná nejoriginalnější stav auta s pár drobnostma a hlavně pěknýma kolama :?:
Od 18 let jsem vlastnil dva renaulty 19 1.8 54 kW, ale druhý nedávno odešel :roll:
Díval jsem se po autech a naskytla se mi nabídka na černou alfičku 146 1.6 8V boxer...
Tak jsem se jel podívat a zkusil se svézt :driver:
Stav je docela slušný,najeto má 153 000 km podle ukazatele, je tam pár věcí v elektrice, je garážována a tak tomu je i u mě, ale bude třeba na ni trochu zapracovat a myslím si, že by to mohla být fešanda :twisted:
Nestihl jsem ji zatím umýt :oops:
Jméno sem odvodil od hada ve znaku a barvy auta :oops: :D
Pár dnů před prohlídkou jsem si o tomto motoru četl, ale co sem pocítil na vlastní kůži se nedá slovy popsat :oops:
Není to žádný extra výkonný stroj, ale jakmile jsem nastartoval a po zahřatí na teplotu kolem 80 stupňů tomu šlápnul, tak mě to dostalo :prayer:
Ten zvuk je překrásný,zátah slušný, jak kdyby mi říkala: Neboj se a pohraj si se mnou trošku, já ti neublížím. :twisted: :D
Možná to popisuju jak blázen, ale přestoupil jsem z 54kW na 76kW a hlavně na boxera :prayer:
Jelikož koupě byla přes známého, tak jsem ji dostal za 14 000 Kč, což je dle mě vyhovující cena :wink:
Fotek zatím moc nemám :?
Doufám, že s ní zažiji jen ty nejlepší zážitky a snad taky někdy spolu dorazíme i na nějáký ten sraz :supz:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
koksa
1,4 TS
 
Příspěvky: 17
Registrován: 04 bře 2011, 12:22

Re: já a moje černá mamba

Příspěvekod GIONARDI » 07 bře 2011, 21:31

dojed ji ukazat do Bruntalu na sraz 8)
Fajne je byt alfista
T: sei zero otto quattro otto zero quattro tre zero
Uživatelský avatar
GIONARDI
elegan* z Vrbna
 
Příspěvky: 5602
Registrován: 22 dub 2007, 08:57
Bydliště: Vrbno

Re: já a moje černá mamba

Příspěvekod koksa » 07 bře 2011, 21:33

GIONARDI píše:dojed ji ukazat do Bruntalu na sraz 8)

Teď jsem se díval na srazy a bohužel to nestihnu, musím pomáhat strýcovi na baráku, bo už je to domluvené a ještě mě čekají státní maturity, takže se musím drtit jak jelito, mrzí mě to a hlavně je to blízko, snad tento rok nějáký ten sraz stihnu :roll:
koksa
1,4 TS
 
Příspěvky: 17
Registrován: 04 bře 2011, 12:22

Re: já a moje černá mamba

Příspěvekod Shandor » 08 bře 2011, 09:10

Na co máš ten Kýbl? Teče ti střešní okno? ne :prayer: bo je to special TUNINGOVÝ držák na bordel?
Shandor
2,4 JTD
 
Příspěvky: 991
Registrován: 16 bře 2007, 19:44

Re: já a moje černá mamba

Příspěvekod koksa » 08 bře 2011, 09:25

Shandor píše:Na co máš ten Kýbl? Teče ti střešní okno? ne :prayer: bo je to special TUNINGOVÝ držák na bordel?


No, ten kbelík přidává 15 - 23 kW, ale musíš ho správně v autě položit před spolujezdce :D
To sem se snažil dělat vevnitř trochu pořádek, tak v tom kbelíku mám hadry a bordel :wink:
koksa
1,4 TS
 
Příspěvky: 17
Registrován: 04 bře 2011, 12:22

Re: já a moje černá mamba

Příspěvekod Shandor » 08 bře 2011, 10:17

aha chápu něco jako turbo, kýbluješ vzduch do sání pod tlakem!
Shandor
2,4 JTD
 
Příspěvky: 991
Registrován: 16 bře 2007, 19:44

Re: já a moje černá mamba

Příspěvekod MacGyver » 09 bře 2011, 00:58

Ale zase bacha na to plato vajíček co máš na sedadle spolujezdce to když si dáš za zadní vokno tak to ubere 50kW a v kombinaci s klouboukem na hlavě s toho nevytáhneš víc jak 60 Km/h :D
....a když jsem se pak v patnácti rozhodoval co budu mít po fechtlovi doma, itálie pro mě byla jasná volba
Alfa romeo 166 3.0 V6
Moto Guzzi V35C
Uživatelský avatar
MacGyver
1.7 TS
 
Příspěvky: 86
Registrován: 03 bře 2009, 20:29
Bydliště: Štatl

Re: já a moje černá mamba

Příspěvekod koksa » 09 bře 2011, 21:31

MacGyver píše:Ale zase bacha na to plato vajíček co máš na sedadle spolujezdce to když si dáš za zadní vokno tak to ubere 50kW a v kombinaci s klouboukem na hlavě s toho nevytáhneš víc jak 60 Km/h :D


A já si říkal, že to něják divně táhlo :?: ale jak sem je dal ven, tak pohodička :driver: :D
koksa
1,4 TS
 
Příspěvky: 17
Registrován: 04 bře 2011, 12:22

Re: já a moje černá mamba

Příspěvekod lizmen » 09 bře 2011, 22:39

koksa píše:
GIONARDI píše:dojed ji ukazat do Bruntalu na sraz 8)

Teď jsem se díval na srazy a bohužel to nestihnu, musím pomáhat strýcovi na baráku, bo už je to domluvené a ještě mě čekají státní maturity, takže se musím drtit jak jelito, mrzí mě to a hlavně je to blízko, snad tento rok nějáký ten sraz stihnu :roll:

taky letos dělám sttátní maturitu..ale čas si udělám alespoň na jeden den
AR 155 1.8 t.s 93 kW, rok. v 93,Alfa romeo 146 1.4,76 kW,r narození 2000.
lizmen
2,0 T
 
Příspěvky: 1045
Registrován: 12 úno 2007, 19:03
Bydliště: Opava-Zlatníky

Re: já a moje černá mamba

Příspěvekod ice.cool.man » 11 bře 2011, 16:37

Bacha ať tě kajsyk ta tvoje mamba nepohryze. Kerysyho tak tež par dni zpatky pohryzala jakasyk mamba a byl z teho chory že aji teho čmelaka sňim do keresi řitě poslali... mam ten pocit že to jaka si vesnica byla... jo praha... a synek z teho je cely špatny ješče včil. Gionardi by ho mohl znat... bo je tež kajsi z jeseniku :-)
l__/==\°/==\__l čili 75tka a pár dunovek se žlutou střechou
Uživatelský avatar
ice.cool.man
2,5 V6
 
Příspěvky: 1602
Registrován: 27 črc 2007, 23:56
Bydliště: Ostrava Michálkovice

Re: já a moje černá mamba

Příspěvekod lizmen » 11 bře 2011, 18:24

ice.cool.man píše:Bacha ať tě kajsyk ta tvoje mamba nepohryze. Kerysyho tak tež par dni zpatky pohryzala jakasyk mamba a byl z teho chory že aji teho čmelaka sňim do keresi řitě poslali... mam ten pocit že to jaka si vesnica byla... jo praha... a synek z teho je cely špatny ješče včil. Gionardi by ho mohl znat... bo je tež kajsi z jeseniku :-)

ta vesnice je Úvalno a ten týpek je už v pohodě,jinak je to několikanásobný mistr ve valetudu,nechtěl bych s ním přijít do kontaktu.
AR 155 1.8 t.s 93 kW, rok. v 93,Alfa romeo 146 1.4,76 kW,r narození 2000.
lizmen
2,0 T
 
Příspěvky: 1045
Registrován: 12 úno 2007, 19:03
Bydliště: Opava-Zlatníky

Re: já a moje černá mamba

Příspěvekod koksa » 11 bře 2011, 23:06

lizmen píše:
ice.cool.man píše:Bacha ať tě kajsyk ta tvoje mamba nepohryze. Kerysyho tak tež par dni zpatky pohryzala jakasyk mamba a byl z teho chory že aji teho čmelaka sňim do keresi řitě poslali... mam ten pocit že to jaka si vesnica byla... jo praha... a synek z teho je cely špatny ješče včil. Gionardi by ho mohl znat... bo je tež kajsi z jeseniku :-)

ta vesnice je Úvalno a ten týpek je už v pohodě,jinak je to několikanásobný mistr ve valetudu,nechtěl bych s ním přijít do kontaktu.



Jj Petr Kelner :wink: sem z Krnova a jeste nedavno tu bydlel...
koksa
1,4 TS
 
Příspěvky: 17
Registrován: 04 bře 2011, 12:22


Zpět na Moje Alfa (My Alfa)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků