Alfa 159 Sportwagon 1.9 JTD 8V

Spojené témata Moje Alfa a Galerie členů SqM

Moderátoři: SQMadmin, GIONARDI

Re: Alfa 159 Sportwagon 1.9 JTD 8V

Příspěvekod alf159 » 08 kvě 2012, 21:17

Díky za pochvalu.
Já mám auto rok - najel jsem s ním něco kolem 8000km (spíše manželka) - je to druhé auto do rodiny.
Každopádně je to mazel - nedal bych ho za nic na světě. Vždycky se těším, když se jdu projet.. a když to jde jedu Alfičkou.
Když jsem auto kupoval, tak mi byl 8V doporučen jako bezproblémový a jelikož nejsem odborník na motory, tak jsem tomu věřil - snad se to osvědčí. Je to jak píšeš - na klidnější jízdu. I když i s 88Kw se dá projet zatáčka svižně a 200 na dálnici to taky jede.. jen na okruhy je to opravdu nereálné :mrgreen:
Zatím mám EGR i DPF - ale DPF je otázkou času. Jen pořád jsou jiné priority a zatím nemám problém, tak jsem ho tam zatím nechal.
Auto jezdí hlavně krátké jízdy pár Km takže dlouhodobá spotřeba kolem 8,3l ale na delší trasy není problém i těch 6,5.

Je fakt, že po roce co ji mám se ze mě stal totální Alfomaniak - a toužím zoufale po něčem s V6 - asi nejspíš nějakou 156.. jen tak pro radost. Ono taky s tou spotřebou to na normální ježdění moc není :axe:
Alfa 159 Sportwagon 1.9 JTD 8v (ex Marea 1.6 16V)
Kawasaki ZX-6R
Uživatelský avatar
alf159
1.7 TS
 
Příspěvky: 86
Registrován: 01 črc 2011, 19:23
Bydliště: Ostrava

Předchozí

Zpět na Moje Alfa (My Alfa)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků