Pomoc se spotřebou

Vše o Alfě 145/146, údržba, problémy

Moderátoři: SQMadmin, GIONARDI

Pomoc se spotřebou

Příspěvekod Alfisko » 15 úno 2009, 19:24

Potřebuju poradit , mam strašně vysokou spotřebu na svoji alfě 145 1,4 boxer . Vyměnil jsem svíčky kabely a lambdu vše za orig díly. Dále auto bylo na diagnostice a vše je v pořádku. Po dnešní rozsvícení hladoveho oka jsem přišel na spotřebu 12 litru . Už nevím co s tím kde by mohl být problém . Jediný prodlém je v tom že mam menší dírku ve vyfuku ve spoji za katem. ale aby to dělalo tolik na spotřebě se mi nezda. poradte prosím.
Alfisko
1,4 IE
 
Příspěvky: 1
Registrován: 15 úno 2009, 19:10

Re: Pomoc se spotřebou

Příspěvekod Neoncek » 16 úno 2009, 17:51

Lahka noha na pedali, otacky drz nad 2k, precisti si klapku do sacieho otvoru (jej poloha sa meni plynovym pedalom), vymen vzduchovy filter, vylej stary olej a daj tam daku mnamku pre TS (ja davam 10W40), tiez ked som mal otvorene hadice na privod vzuchu (jedna bola puknuta tak sa zalievala) tak som vycistil aj membranu na vahe vzduchu.

Ako merias spotrebu? Ja to robim tak, ze dam plnu nadrz, vynulujem km, pojazdim coto, pridem na tu istu pumpu, najlepsie k rovnakemu stojanu, znova dam plnu nadrz (ze to stopne samo) a z poctu natankovanych L a prejdenych km vypocitam spotrebu na 100km.
Alfa Romeo 145 1.4TS 16V, 07/1998, 76kW, čierne
Uživatelský avatar
Neoncek
1,7 IE
 
Příspěvky: 71
Registrován: 09 říj 2007, 21:50
Bydliště: Banská Bystrica (work BA)


Zpět na Alfa 145/146 (930)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků