Loketní opěrka

Vše o Alfě 156 - údržba, problémy

Moderátoři: SQMadmin, GIONARDI

Re: Loketní opěrka

Příspěvekod Radek » 31 led 2008, 11:06

chamry píše:
Radek píše:
ice.cool.man píše:
Radek píše:Čau všichni, jsem čerstvým majitelem meho Alfonze 156, 1.6, r.v 99 a chci se pouze zeptat zda- li je možno někde objednat loketní opěrku. Díky moc za odpověď.

odkud jsi ? dneska na mě někdo mával s identickou alfou 156 1.6 silver u Tesca v OV- poruba... tak nevím


Tak to jsem nebyl já. Můj mazlik je červený a bohužel teď už s škrábancem (nějaký chcípák a jeho klíč) :evil: a jsem z FM. Každopádně bych se chtěl podívat do OV na sraz.

Cauky nebydlis nahodou na slezske vidavam tady pred barakem stat cervenou 156 8)


Jj to jsme já, parkuju ale v práci, páč jak sem říkal nějaký sráč se na tom "podepsal", už sem musel i blbé poklice "přidrátovat". Jinak tvůj Alfonz moooc pěkný, hlavně kola. 8) Jedeš na sraz?
Uživatelský avatar
Radek
1,7 twin carb
 
Příspěvky: 95
Registrován: 29 led 2008, 17:52

Re: Loketní opěrka

Příspěvekod chamry » 31 led 2008, 16:21

Radek píše:
chamry píše:
Radek píše:
ice.cool.man píše:
Radek píše:Čau všichni, jsem čerstvým majitelem meho Alfonze 156, 1.6, r.v 99 a chci se pouze zeptat zda- li je možno někde objednat loketní opěrku. Díky moc za odpověď.

odkud jsi ? dneska na mě někdo mával s identickou alfou 156 1.6 silver u Tesca v OV- poruba... tak nevím


Tak to jsem nebyl já. Můj mazlik je červený a bohužel teď už s škrábancem (nějaký chcípák a jeho klíč) :evil: a jsem z FM. Každopádně bych se chtěl podívat do OV na sraz.

Cauky nebydlis nahodou na slezske vidavam tady pred barakem stat cervenou 156 8)


Jj to jsme já, parkuju ale v práci, páč jak sem říkal nějaký sráč se na tom "podepsal", už sem musel i blbé poklice "přidrátovat". Jinak tvůj Alfonz moooc pěkný, hlavně kola. 8) Jedeš na sraz?

Jj dik ale ty kola chci prave menit za 17 mi se moc nelibi, jinak k tomu poskrabani mi rikej jsem mel pred tim modreho alfonze a toho mi obesli jednou z jedne strany a pak nekdy i z druhe, proto ted uz neparkuju u chodniku bo bych to mel znovu, je to tu proste silene. Jinak na sraz jedu na 100pro
8)
Alfa Spider 2.0TS
Alfa 159 2.4JTDm 147KW
Uživatelský avatar
chamry
1,9 JTD
 
Příspěvky: 240
Registrován: 11 črc 2007, 15:19
Bydliště: Frydek-Mistek

Příspěvekod zmulin » 21 bře 2008, 18:42

Přesně,na dálnici dobrý a jindy jde vyklopit vždycky.Každopádně bych radši sháněl rovnou celou sicnu na vrakáči.Stojej bez pytle asi 1500,- i s opěrkou
zmulin
1,5 twin carb
 
Příspěvky: 32
Registrován: 10 kvě 2007, 12:31
Bydliště: Litoměřice

Předchozí

Zpět na Alfa 156 (932)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron