rizeni -vedecky vyzkum

Vše o Alfě 156 - údržba, problémy

Moderátoři: SQMadmin, GIONARDI

Příspěvekod Marek » 30 dub 2008, 13:05

Rabiatti píše:No, je na case abych se opet vlozil do diskuze. Moje kocka zatoci drive a s mensim polomerem nez ostatni benzinovi pritomni. Dokumentaci vlozim zitra. Italove vyrabi auta podle nalady a pocasi, v kazdym pripade tam ta prevodovka hraje dulezitou roli a priste muzeme zmerit radius u 2,5 s 5ti a 6ti kvaltem.
To Marek: Pozor na strep, ma ostry hrany a tve barumky nebudou valne kvality


Mám to vytištěno, jedná se o veřejnou výhrůžku, poškozování dobrého jména (Barum), a zcela jistě se najde ještě nějaké další naplnění skutkové podstaty trestného činu. Díky skutečnosti, že jsi provedl platbu z vlastního účtu na náš účet, nebude problém ztotožnit Tvůj alias zde na webu s adresou majitele účtu a zaslat odpovídající návrh na prošetření orgánům činným v trestním řízení.
Obrázek
Uživatelský avatar
Marek
3,0V6
 
Příspěvky: 2016
Registrován: 13 úno 2007, 11:02
Bydliště: Ostravsko

Příspěvekod Rabiatti » 30 dub 2008, 13:19

Marek píše:
Rabiatti píše:No, je na case abych se opet vlozil do diskuze. Moje kocka zatoci drive a s mensim polomerem nez ostatni benzinovi pritomni. Dokumentaci vlozim zitra. Italove vyrabi auta podle nalady a pocasi, v kazdym pripade tam ta prevodovka hraje dulezitou roli a priste muzeme zmerit radius u 2,5 s 5ti a 6ti kvaltem.
To Marek: Pozor na strep, ma ostry hrany a tve barumky nebudou valne kvality


Mám to vytištěno, jedná se o veřejnou výhrůžku, poškozování dobrého jména (Barum), a zcela jistě se najde ještě nějaké další naplnění skutkové podstaty trestného činu. Díky skutečnosti, že jsi provedl platbu z vlastního účtu na náš účet, nebude problém ztotožnit Tvůj alias zde na webu s adresou majitele účtu a zaslat odpovídající návrh na prošetření orgánům činným v trestním řízení.

O dobrem jmene znacky Barum bych se moc nezminoval a vyrobcum alfy by se take nelibylo, ze nezyvas jejich vrcholny vyrobek tim velmi ohavnym slovem.
V kazdem pripade jsem ponaucen, na pristi sraz pouze s pravnikama. Z tohoto rozhovoru v zadnem pripade nevyplyva souvislost zcela rozdilnych prispevku. Jen jsem ti chtel pratelsky poradit, abys bezpecne dojel do Brna a nikoho neohrozil na pozemni komunikaci.
Prossimamente certamente
Alfa Romeo- ne?mam
Podložky SPZ- mam
Cuore Spivo- mam
Uživatelský avatar
Rabiatti
Doktor
 
Příspěvky: 574
Registrován: 29 úno 2008, 12:11
Bydliště: Brno

Příspěvekod Marek » 30 dub 2008, 13:41

Zajímavý názor, avšak rozdílný od toho, který jsem k Tvým příspěvkům zaujal já. Vem si sebou na sraz umělou ledvinu, budeš ji potřebovat, můžeš si tím vydělat na případný soudní spor. Pokud by jsi chtěl nějak pozitivně ovlivnit protistranu a zabránit drahé a zbytečné soudní při, můžu Ti vyjmenovat, co mi udělá radost (hmotné i nehmotné statky).

Jinak si o výdaje z mé strany za právní ochranu nedělej starost, již delší dobu(3- 4 roky) spolupracuji s jedním právníkem za paušál, takže případný spor pouze opodstatní oprávněnost paušálních výdajů před FU.
Obrázek
Uživatelský avatar
Marek
3,0V6
 
Příspěvky: 2016
Registrován: 13 úno 2007, 11:02
Bydliště: Ostravsko

Příspěvekod .mycTD » 30 dub 2008, 15:02

Marek píše:...můžu Ti vyjmenovat, co mi udělá radost (hmotné i nehmotné statky).


...jsem to prokouk, marek pase po bile 156ce v nafte 8)
166V6
Che cosa si può fare...
Uživatelský avatar
.mycTD
zender member
 
Příspěvky: 7556
Registrován: 13 čer 2007, 10:25
Bydliště: 8ЯИ0

Příspěvekod Rabiatti » 01 kvě 2008, 08:02

Dukaz vedeckeho vyzkumu: Obrázek Obrázek
Prossimamente certamente
Alfa Romeo- ne?mam
Podložky SPZ- mam
Cuore Spivo- mam
Uživatelský avatar
Rabiatti
Doktor
 
Příspěvky: 574
Registrován: 29 úno 2008, 12:11
Bydliště: Brno

Příspěvekod Slíma » 15 kvě 2008, 16:05

S řízením úzce souvisí i čepy na ramenech, netušíte někdo, jak je promazat?
Nějak se mě kvůli čepu nechce měnit celé spodní rameno. :roll:

A zvuky jsou to strašný i chodci se za tím zvukem otáčejí.
.. infiammare rullo
.. enflammer rouleau
Uživatelský avatar
Slíma
3.2 V6 purple :-)
 
Příspěvky: 5420
Registrován: 15 bře 2008, 01:23
Bydliště: BRNO (převážně)

Příspěvekod GIONARDI » 15 kvě 2008, 16:21

pokud to boucha - je ponich sumdej kolo a zkus jestli to ma vule - pokud ano - vyměň to - jinak je ti od toho rozmr... umlně všechno - vule k vuli a maš wartburg v combíku :D
Fajne je byt alfista
T: sei zero otto quattro otto zero quattro tre zero
Uživatelský avatar
GIONARDI
elegan* z Vrbna
 
Příspěvky: 5602
Registrován: 22 dub 2007, 08:57
Bydliště: Vrbno

Příspěvekod Slíma » 15 kvě 2008, 23:30

GIONARDI píše:pokud to boucha - je ponich sumdej kolo a zkus jestli to ma vule - pokud ano - vyměň to - jinak je ti od toho rozmr... umlně všechno - vule k vuli a maš wartburg v combíku :D


vuli nema, jen vydava hrozne zvuky (teda vydaval nez zaprselo :D ) pujde z domu soucasne s druhym a stabilizatorem
doba warbecu je jiz dlouho minula a ja nejsem historik :mrgreen:
.. infiammare rullo
.. enflammer rouleau
Uživatelský avatar
Slíma
3.2 V6 purple :-)
 
Příspěvky: 5420
Registrován: 15 bře 2008, 01:23
Bydliště: BRNO (převážně)

Předchozí

Zpět na Alfa 156 (932)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků