První "možná" problém

Vše o Alfě 156 - údržba, problémy

Moderátoři: SQMadmin, GIONARDI

Příspěvekod ice.cool.man » 02 říj 2008, 10:46

Pišta píše:
Kocour666 píše:
LIBOR STŘÍBNÝ píše:My to ale nechcípá, jen se na chvíli ztratí výkon :(
Vyměn to za benzín a je to :wink:

:smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich:Dobrá rada.Ty by ses hodil u nás v servise.
u forda mají tyhle lidi rádi ze :-D
l__/==\°/==\__l čili 75tka a pár dunovek se žlutou střechou
Uživatelský avatar
ice.cool.man
2,5 V6
 
Příspěvky: 1602
Registrován: 27 črc 2007, 23:56
Bydliště: Ostrava Michálkovice

Příspěvekod LIBOR STŘÍBNÝ » 09 říj 2008, 04:54

Hadislav píše:Taky se mi stalo minulej týden, že při cestě mi asi 100koní uslo. Auto jelo bez problémů dál, akorát to zrychlení bylo mizerný. Na křižovatce, mi na volnoběh otáčky nekolísaly. Doma jsem zvedl kapotu a odpojil váhu. Projel jsem ji a táhla jak za mlada. Když jsem ji zapojil, tak problém se už neopakoval. Na Cuoresportivo mi někdo radil EGR ventil, ale čím víc o tom přemýšlím, tak tím míň se mi to zdá jako reálný. V mým případě bych to viděl na špatnej kontakt, kterej se spojil při pohnutí kabelu od váhy. Víc jsem nezjišťoval, co to může(mohlo) být, protože mám málo času. O výkendu se chystám Alfici trochu víc věnovat.
Zkusil jsem to taky udělat a ted budu sledovat, jestli to pomohlo.
ALFA ROMEO 156 1.9JTD SW r.v.2001 + Sarkan - EX / Teď ALFA ROMEO 156 1.9 JTD SW 103KW r.v. 2004 + chip ala SARKAN!
Uživatelský avatar
LIBOR STŘÍBNÝ
2,0 TS
 
Příspěvky: 324
Registrován: 25 zář 2007, 21:25
Bydliště: OPAVA

Příspěvekod Alfik » 10 říj 2008, 21:24

No,kedysi som riesil obdobnu vec.Idem si po ceste na 4 prevod stupni,dam plny,auto sa rozbehne,preradim do 5,dam plny a ono nic.Mesiac na to som menil turbo. Bol v prdeli regulator na turbe a tak tlacilo do maxima......Je ale pravda,ze sa mi pri tom zaspani konikov rozsvecovala kontrolka vstreku.
Alfa 156 2.4 JTD + Sarkan Chip+Katik na majzel
Uživatelský avatar
Alfik
1,5 twin carb
 
Příspěvky: 37
Registrován: 28 úno 2008, 18:30

Příspěvekod LIBOR STŘÍBNÝ » 12 říj 2008, 19:43

quote]Zkusil jsem to taky udělat a ted budu sledovat, jestli to pomohlo.[/quote]Hmmm, tak to nepomohlo. Dělá to pořád a nejhorší je, že se ani nerozsvítí žádná kontrolka. To je zase záhada :( :( :( Budu muset napojit diagnostiku a jezdit tak dlouho, až to zase udělá a snad diag. něco napíše.
ALFA ROMEO 156 1.9JTD SW r.v.2001 + Sarkan - EX / Teď ALFA ROMEO 156 1.9 JTD SW 103KW r.v. 2004 + chip ala SARKAN!
Uživatelský avatar
LIBOR STŘÍBNÝ
2,0 TS
 
Příspěvky: 324
Registrován: 25 zář 2007, 21:25
Bydliště: OPAVA

Předchozí

Zpět na Alfa 156 (932)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků