Anti Rain WS Shop (od Helmuta)

Vše o Alfě 156 - údržba, problémy

Moderátoři: SQMadmin, GIONARDI

Anti Rain WS Shop (od Helmuta)

Příspěvekod slovi » 17 čer 2009, 15:52

Chlapci, mám takový problém. Chtěl jsem vyzkoušet zmíněný Anti rain na svém miláčkovi a hned druhý den jsem litoval....Tenhle Anti Rain dodávají s tou leštěnkou. Tu leštěnku používáme v práci na rozpálený nástroje (300 stupňů), bo v tom je teflon a pak z nich jdou pěkně sundávat měďený cívky (to abyste nemysleli, že bych to za ty prachy koupil).

Čím bych nejlíp očistil všechny skla na auti? Nějaká okena, odmašťovadlo, nebo něco jinýho?
Alfa Romeo 156 1,8TS 106kW stříbrná, r.v. 2000 - Alfonzie
ex Škoda 120 L, bílá krémová, r.v. 1987 - Bílá Labuť
Uživatelský avatar
slovi
1,4 TS
 
Příspěvky: 28
Registrován: 25 kvě 2009, 09:29
Bydliště: Lanškroun (okr. Ústí n. O.)

Re: Anti Rain WS Shop (od Helmuta)

Příspěvekod Marek » 17 čer 2009, 20:08

Kladívko, cihla, neb něco jiného tuhého. :-)

Ale vážně, zřejmě Ti pomůže nějaké čistidlo se čpavkem.
Obrázek
Uživatelský avatar
Marek
3,0V6
 
Příspěvky: 2016
Registrován: 13 úno 2007, 11:02
Bydliště: Ostravsko

Re: Anti Rain WS Shop (od Helmuta)

Příspěvekod slovi » 19 čer 2009, 10:23

OK, díky. Zkusím něc sehnat, nebo máš nějaký tip?
Alfa Romeo 156 1,8TS 106kW stříbrná, r.v. 2000 - Alfonzie
ex Škoda 120 L, bílá krémová, r.v. 1987 - Bílá Labuť
Uživatelský avatar
slovi
1,4 TS
 
Příspěvky: 28
Registrován: 25 kvě 2009, 09:29
Bydliště: Lanškroun (okr. Ústí n. O.)

Re: Anti Rain WS Shop (od Helmuta)

Příspěvekod Foli » 21 črc 2009, 19:14

slovi píše:Chlapci, mám takový problém. Chtěl jsem vyzkoušet zmíněný Anti rain na svém miláčkovi a hned druhý den jsem litoval....Tenhle Anti Rain dodávají s tou leštěnkou. Tu leštěnku používáme v práci na rozpálený nástroje (300 stupňů), bo v tom je teflon a pak z nich jdou pěkně sundávat měďený cívky (to abyste nemysleli, že bych to za ty prachy koupil).

Čím bych nejlíp očistil všechny skla na auti? Nějaká okena, odmašťovadlo, nebo něco jinýho?


Pokud se ti jedná čistě o odmaštění oken, tak normálně technickým benzínem nebo čističem brzd
Foli
1,4 TS
 
Příspěvky: 19
Registrován: 16 lis 2008, 18:32

Re: Anti Rain WS Shop (od Helmuta)

Příspěvekod ice.cool.man » 23 črc 2009, 08:36

něco co má v sobě alkohol. tzn... kvůli nám bezdomovcům ten alkohol přestali dávat do okeny, když jsme ju degustovali před kauflandy přes chleba, tak teď je na to dobrý třeba Clean, nebo něco takového , prostě cokoli co má na etiketě napsáno + alkohol. Cena do padesáti kč s rozprašovačem v kterém koli hyper super mini marketu

mě to v alfici taky hodně pomáhá dokonce zevnitř, neb hulím jak fabrika, a když má člověk na skle neviditelnou vrstvu dehtu a toho bordelu z cigaret, tak se mu daleko více mlží okna. Je to u mě naprosto prověřená praxe. :supz:
l__/==\°/==\__l čili 75tka a pár dunovek se žlutou střechou
Uživatelský avatar
ice.cool.man
2,5 V6
 
Příspěvky: 1602
Registrován: 27 črc 2007, 23:56
Bydliště: Ostrava Michálkovice


Zpět na Alfa 156 (932)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků