přístrojová deska, blinkry

Vše o Alfě 156 - údržba, problémy

Moderátoři: SQMadmin, GIONARDI

přístrojová deska, blinkry

Příspěvekod gondal » 30 lis 2009, 22:00

Včera jsem si vyndával celu palubní desku už mě štvalo klapání na straně spolujezdce atd to e mi podařilo odstranit nicméně ted k problemu nasadil sem včera vše zpátky a skusil jestli vše funguje blinkry párkrát problikli a za budíkama rychlosti pod plastem u skla několikrát hlasitě svaklo pak už vše šlo jak má dnes jsem jel do práce a všiml se že si kousek pootočil volant takže jsem se nato dnes vrhl volant přesadil do roviny zamontoval a ted nastal problem přestali fungovat blinkry ani výstražná nefunguje a nesvítí přístrojová deska(svítí jen počet ujetých km, teplota která se dá čudlíkem měnit na ujete km). zkontroloval jsem pojistky a byla vypálená na vástražné tu jsem vyměnil ostatní jsou ok spodní i vrchní ale i přesto pořád nefungujou a nesvítí nevíte co stim? 1.8TS r.v.98 :(
Uživatelský avatar
gondal
1,5 twin carb
 
Příspěvky: 40
Registrován: 06 říj 2009, 18:39
Bydliště: vysočina

Re: přístrojová deska, blinkry

Příspěvekod gondal » 01 pro 2009, 21:49

tak dneska asi po 20km zase začalo zničeho nic fungovat tak nevim asi je někde skřípnutý kabel zatim funguje tak řešit nebudu
Alfa romeo GT (1.9JTD) black.
Uživatelský avatar
gondal
1,5 twin carb
 
Příspěvky: 40
Registrován: 06 říj 2009, 18:39
Bydliště: vysočina

Re: přístrojová deska, blinkry

Příspěvekod gondal » 02 pro 2009, 09:25

tak dnes už zase nefunguje :( nevíte někdo kudy prochízí kabely od blinkrů a výstražnýho abych nemusel rozdělávat zase celou desku?
Alfa romeo GT (1.9JTD) black.
Uživatelský avatar
gondal
1,5 twin carb
 
Příspěvky: 40
Registrován: 06 říj 2009, 18:39
Bydliště: vysočina

Re: přístrojová deska, blinkry

Příspěvekod gondal » 03 pro 2009, 20:08

takže abych řekl jak to dopadlo tak jsem to našel bylo to relátko blinkrů pod volantem nějak nechtělo doléhat trochu jsem ho podložit a už funguje jak má :?:
Alfa romeo GT (1.9JTD) black.
Uživatelský avatar
gondal
1,5 twin carb
 
Příspěvky: 40
Registrován: 06 říj 2009, 18:39
Bydliště: vysočina

Re: přístrojová deska, blinkry

Příspěvekod fastcrash » 15 bře 2012, 20:32

Cau. jak ti dopadlo to osvetleni pristrojovky? mam ten samej problem. taky jsem prohazoval pristrojovku a ted mi to nesviti. sviti taky jen ukazatel ujetych kilometru
fastcrash
1,4 TS
 
Příspěvky: 20
Registrován: 15 pro 2008, 21:06
Bydliště: Písek


Zpět na Alfa 156 (932)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron