Chybné údaje o rychlosti na tachometru

Vše o Alfě 166 - údržba, problémy

Moderátoři: SQMadmin, GIONARDI

Re: Chybné údaje o rychlosti na tachometru

Příspěvekod Dusajn » 06 bře 2008, 05:48

Dusajn píše:Cus lidi, prosím poraďte, byl jsem předevčírem se svojí Alfičkou na myčce a od té doby mi tachometr ukazuje chybné informace o rychlosti. Podle toho, co jsem vypozoroval to bude asi polovina momentální dosažené rychlosti. Bohužel stejně se chová i "warning" překročení nastavené rychlosti, který se nastavuje přes středový LCD panel. A s tím jsou spojené i další informace jako průměrná spotřeba (nyní je dojnásobná) :( Díky za info Dusajn


Cus lidi, tak diky za info o vasich presnych a nepresnych tachometrech, ale bohuzel odpoved na muj problem jsem tu nenalezl :o( Jde o to, ze mi to neukazuje "trosku" do plusu, nebo do minusu, ale ferove cca polovinu rychlosti, coz je docela usmevne kdyz na tachaci mam 50, jedu tak odhadem tak kilo deset a jeste nevim co reknu soudruhum az me nameri. Nevite proc mi to ukazuje mene nez polovinu ??? Pochopil bych kdyby neukazoval vubec, ale tohle je divna chyba.

Cuzzan Dusan
Uživatelský avatar
Dusajn
1,4 IE
 
Příspěvky: 5
Registrován: 24 bře 2007, 13:12
Bydliště: Ostrava Poruba

Re: Chybné údaje o rychlosti na tachometru

Příspěvekod ifosek » 25 led 2009, 08:28

ahoj moje Alficka mi taky zkresluje rychlost jedu 60 a ve skutecnosti jedu 120 i udaje spotreby se mi lisi jedu za 8l a pocitac pise 16l,tak nevim kde bude problem
ifosek
1,4 IE
 
Příspěvky: 4
Registrován: 08 pro 2008, 22:51
Bydliště: Chlum 17

Předchozí

Zpět na Alfa 166 (936)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků