Mp3ka místo CD měniče

Vše o Alfě 166 - údržba, problémy

Moderátoři: SQMadmin, GIONARDI

Mp3ka místo CD měniče

Příspěvekod Lukyjozo » 07 dub 2009, 15:57

Zdravím Vás kolegové alfisti :driver: Chci se zeptat, jestli lze napojit místo changeru mp3 přehrávač, konkrétně iPod nano. Zkoušel jsem mp3ku zapojit místo měniče jen na ty cinche a přes jacka, na rádiu jsem přepl mód CD a jen vyhledává CDčka z měniče a zvuk z mp3 nic :( Poradí mi prosím někdo, kdo s tím má zkušenost,??? :roll: Předem moc díky!
*L*U*K*Y*J*O*Z*O* 2,4 JTD
Lukyjozo
1,4 TS
 
Příspěvky: 20
Registrován: 19 úno 2009, 23:06

Re: Mp3ka místo CD měniče

Příspěvekod XxX Vitouch XxX » 07 dub 2009, 22:31

zdarec ja sem to taky tak zapojil,akorát postup při zapínání je následující :zapneš cd a pak zmáčkneč tlačítko "REP" a ozve se ti že je navigační sistém v pořádku v jazice jakej máš nastavenej na ICSce a poté začne hrát to co doní pouštíš přes cinche.má to jednu podmínku musíš mít vloženo v navigaci mapu,aspon nejaké jiné země nevadí že naní mapa CR.po aktivaci můžeš využívat v menu audia veškeré audio nastavení jak normálně.pak se dá využít ještě dalších vstupu do ICSky třeba na TV tel nebo navig,ale ty jsou mono.
s pozdravem vitouch ....jo akorát si nepamatuju ešivá sem musel odpojit komunikační kabel od changeru nebo sem ho tam musel nechat,ale asi ho tam mám zapojen aby si ICSka myslela ze to jede.
ALFA ROMEO......to není záliba,to je DIAGNÓZA
Uživatelský avatar
XxX Vitouch XxX
1,7 IE
 
Příspěvky: 73
Registrován: 15 bře 2009, 01:52
Bydliště: Tišnov


Zpět na Alfa 166 (936)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron