zadní horní ramena

Vše o Alfě 166 - údržba, problémy

Moderátoři: SQMadmin, GIONARDI

zadní horní ramena

Příspěvekod zip166jtd » 08 črc 2009, 17:51

Mám dotaz jak poznám že jsou v háji zadní horní ramena ? Už od začátku co jsem alfičku koupil mám pocit že když vjedu zadním kolem např do kanálu který je jen trochu snížený tak se mi prdel alfi jako by do nej celá zhoupne jako jako by tam ujela a změnila na okamžik stopu. Nevím jak jinak to popsat ale ještě u žádného auta jsem ten pocit nezažil. Jinak unibali v těhlicích vyměněné spodní ramena tak též.
zip166jtd
1,7 twin carb
 
Příspěvky: 105
Registrován: 14 úno 2008, 22:41
Bydliště: Zlín

Re: zadní horní ramena

Příspěvekod XxX Vitouch XxX » 11 črc 2009, 00:46

u jiných aut to většinou nedělá,mají trochu jinou koncepci podvozku.tyto podvozky jsou pohodlné na jízdu a dobře drží na vozovce,do té doby než se něco vydrbe.tyto nápravy sou náchylnější na opotřebení a hlavně je to hned poznat.zkus vůle v gumových uložení.ta hliníková rozpěra je dost mastná údajně něco kolem 18tis.
vůle se daj tak nějak zjistit rozpíráním pajsrem ,nebo mačkání čepů pomocí blicek,atd.brostě se to v tej gumě nemuže mocka vinglat.nejlepší je kdiž to můžeš s něčím porovnat.
ALFA ROMEO......to není záliba,to je DIAGNÓZA
Uživatelský avatar
XxX Vitouch XxX
1,7 IE
 
Příspěvky: 73
Registrován: 15 bře 2009, 01:52
Bydliště: Tišnov

Re: zadní horní ramena

Příspěvekod zip166jtd » 12 črc 2009, 10:12

tak to vypadá že problém je vyřešen byl jsem na geometrii kde mi řekli že to bylo ůplně rozhozené což jsem tušil jelikož jsem dával nové silentbloky ale nenapadlo by mě že to bude mít teda kromě sjíždění pneu i takoví vliv na jízdní vlastnosti.
zip166jtd
1,7 twin carb
 
Příspěvky: 105
Registrován: 14 úno 2008, 22:41
Bydliště: Zlín


Zpět na Alfa 166 (936)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků