Svíti blinkry na straně řidiče

Vše o Alfě 166 - údržba, problémy

Moderátoři: SQMadmin, GIONARDI

Svíti blinkry na straně řidiče

Příspěvekod Kutil83 » 06 bře 2011, 19:10

Chlapi zdravím.
Mám takový problém trvale mě svíti blinkry na straně řidiče,když dálkáčem zkusím zamknout nebo odemknout tak zablikají všechny blinkry tak jak mají a pak zůstane celá strana u řidiče svitít (blinkry).
Nevíte náhodou někdo čím to může být?
Myslíte že to bude relátko?Dle mého by snad blby všechny nebo ne?
Prosím o radu,řešil jste to už někdo?A čím to když tak bylo.
S pozdravem.

Chlapi tak už neřeším jen tenhle problém! Včera jsem nechal odvézt auto k mechanikovi kvůli výěně řízeni neb mě začlo téct.Ale to není to co chci říct. Jak mi začli svítit ty blinkry tak jsem raději odpojil baterku aby to zbytečně nevybíjelo a včera jak to tam vezli tak už nesvítili tak se baterka nechala zapojena a dneska ráno jak mechanik přišel k autu tak už toho svítilo daleko víc a ještě ke všemu teď v autě pěkně smrdí spálená elektrika!Mám s toho vážně velikou radost zase další výdaje!Nevíte někdo čím se to stalo?Alespoň že mě to auto neshořelo!!
Kutil83
1,4 IE
 
Příspěvky: 7
Registrován: 15 črc 2009, 19:05

Re: Svíti blinkry na straně řidiče

Příspěvekod MacGyver » 06 bře 2011, 21:46

No kombinace blbnoucích blinkrů a spálenýho smradu v interieru vypadá na takzvanou "klasiku" :D
asi některý s těch relátek v tunelu pod řadící pákou, přístup je k nim od spolujezdce oddělat tapec z boku tunelu. Začal bych tam protože ono není moc míst v interieru kde by se mohlo něco vypálit, zbytek elektriky je v kufru a směrek k motoru, navíc to zelený ralátko z těch tří co tam jsou ovládá kontrolky blinkrů na palubce a určitě má ještě nějáký funkce navíc týkající se blinkrů, no a to že se to sere kvůli kapajícímu radíatoru to je jasný.
....a když jsem se pak v patnácti rozhodoval co budu mít po fechtlovi doma, itálie pro mě byla jasná volba
Alfa romeo 166 3.0 V6
Moto Guzzi V35C
Uživatelský avatar
MacGyver
1.7 TS
 
Příspěvky: 86
Registrován: 03 bře 2009, 20:29
Bydliště: Štatl


Zpět na Alfa 166 (936)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků