ICS videointerface

Vše o Alfě 166 - údržba, problémy

Moderátoři: SQMadmin, GIONARDI

Re: ICS videointerface

Příspěvekod XxX Vitouch XxX » 12 črc 2009, 21:00

ještě de voto v jakym stavu maš baterku.ja se divám na dvd třeba celou noc a rano v poho nastartuju
ALFA ROMEO......to není záliba,to je DIAGNÓZA
Uživatelský avatar
XxX Vitouch XxX
1,7 IE
 
Příspěvky: 73
Registrován: 15 bře 2009, 01:52
Bydliště: Tišnov

Re: ICS videointerface

Příspěvekod zip166jtd » 12 črc 2009, 21:59

XxX Vitouch XxX píše:ještě de voto v jakym stavu maš baterku.ja se divám na dvd třeba celou noc a rano v poho nastartuju


A prosím tě jaký máš ten měnič nebo aspon výkon ?
zip166jtd
1,7 twin carb
 
Příspěvky: 105
Registrován: 14 úno 2008, 22:41
Bydliště: Zlín

Re: ICS videointerface

Příspěvekod Kodlas » 12 črc 2009, 23:59

zip166jtd píše:ja tak, no aha vono to jde vypočítat tak to jo no já to ještě nemám ale tak právě se ptám kdo s tím má zkušenosti a má to už v autě že by poradil za jak dlouho +/- se mu podařila vymlátit baterka

Nazdárek, oni taky existujou DVD přehravače na USB nebo SD karty a přes tohle by to mělo žrát nejmíň,když se tam vlastně nic netočí a samozřejmě nebude ani nic skákat jako třeba DVD :wink:
Alfař
Uživatelský avatar
Kodlas
1,4 IE
 
Příspěvky: 4
Registrován: 11 črc 2009, 15:00

Re: ICS videointerface

Příspěvekod XxX Vitouch XxX » 14 črc 2009, 21:42

mam měnič 300W tento víkon bohatě postačí pro tyto přehrávače,nabíječky,...
ALFA ROMEO......to není záliba,to je DIAGNÓZA
Uživatelský avatar
XxX Vitouch XxX
1,7 IE
 
Příspěvky: 73
Registrován: 15 bře 2009, 01:52
Bydliště: Tišnov

Re: ICS videointerface

Příspěvekod zip166jtd » 15 črc 2009, 23:21

vitouch mám ještě jeden dotaz. Jelikož to dvd na ics jede pouze v monu tak bych se chtěl zeptat jestli při aktivaci dvd na ics se dá přehrávat stale i kazeta protože nemám cd changer a tudíš nemám jinou možnost jak vyčarovat do repráků stereo než použít kazetu na převádění signálu.
zip166jtd
1,7 twin carb
 
Příspěvky: 105
Registrován: 14 úno 2008, 22:41
Bydliště: Zlín

Re: ICS videointerface

Příspěvekod XxX Vitouch XxX » 16 črc 2009, 23:08

jakmile se aktivuje TV signal tak nejsou dostupné žádné funkce krom ovládání hlasitosti,ale mam v plánu tovyřešit tak,že do auto zabuduju zesilovač(4 kanál) a přes relátka která odpojí vstupy od ICS a přípojí zesilovač.takto by se dal vyřešit i prostorový zvuk domácího kina konektory k reproduktorům jsou pěkně přístupný pod zadní sedačkou na zadní pár a na předek se dají najít na svorkovnici kabeláže co jde ze dveří.
Naposledy upravil XxX Vitouch XxX dne 18 črc 2009, 00:51, celkově upraveno 1
ALFA ROMEO......to není záliba,to je DIAGNÓZA
Uživatelský avatar
XxX Vitouch XxX
1,7 IE
 
Příspěvky: 73
Registrován: 15 bře 2009, 01:52
Bydliště: Tišnov

Příspěvekod .mycTD » 16 črc 2009, 23:18

tyvole, vitouchu - kvuli gramatice sem rozhodne nechodim, ale KYNO uz je fakt moc :mrgreen:
166V6
Che cosa si può fare...
Uživatelský avatar
.mycTD
zender member
 
Příspěvky: 7556
Registrován: 13 čer 2007, 10:25
Bydliště: 8ЯИ0

Re: ICS videointerface

Příspěvekod cuhan » 17 črc 2009, 09:44

Vaše problémy s ICS bych chtěl mít teda,já sednu do auta a kochám se muzikou v6ky :driver:
Toyota Celica 1.8 T20
Smart 0.8Cdi 30kw
Volvo S60 R 2.5T 20V AWD 255 Kw 500Nm+3"downpipe...
Uživatelský avatar
cuhan
2,5 V6
 
Příspěvky: 1589
Registrován: 01 pro 2007, 22:15
Bydliště: Zlaté Hory v Jeseníkách: 604 348 122

Re: ICS videointerface

Příspěvekod Marek » 18 črc 2009, 00:20

Obrázek
Uživatelský avatar
Marek
3,0V6
 
Příspěvky: 2016
Registrován: 13 úno 2007, 11:02
Bydliště: Ostravsko

Re:

Příspěvekod XxX Vitouch XxX » 18 črc 2009, 00:47

vtom spěchu není čas ptát se kdo je kdo,úkol zněl jasně!
.mycTD píše:tyvole, vitouchu - kvuli gramatice sem rozhodne nechodim, ale KYNO uz je fakt moc :mrgreen:
ALFA ROMEO......to není záliba,to je DIAGNÓZA
Uživatelský avatar
XxX Vitouch XxX
1,7 IE
 
Příspěvky: 73
Registrován: 15 bře 2009, 01:52
Bydliště: Tišnov

Re: ICS videointerface

Příspěvekod XxX Vitouch XxX » 18 črc 2009, 00:50

já se též kochám ,ale často přespávám na závodech v autě,tak se to hodí. :wink:
cuhan píše:Vaše problémy s ICS bych chtěl mít teda,já sednu do auta a kochám se muzikou v6ky :driver:
ALFA ROMEO......to není záliba,to je DIAGNÓZA
Uživatelský avatar
XxX Vitouch XxX
1,7 IE
 
Příspěvky: 73
Registrován: 15 bře 2009, 01:52
Bydliště: Tišnov

Re: ICS videointerface

Příspěvekod Decimek » 09 bře 2010, 22:45

Zdravíčko kolegové,

mohl by mi někdo zkušený osvětlit co to v tom maďarském manuále na instalaci USB do popelníku je? Nějak nevládnu tímto jazykem a hlavně ani technicky na tom nejsem tak, abych z obrázků poznal o co jde... Zrovna řeším problém s CD changerem a rád bych něco odpovídajícího době. Děkuji za reakce a odpovědi:-)
Decimek
1,4 IE
 
Příspěvky: 1
Registrován: 09 bře 2010, 22:21

Re: ICS videointerface

Příspěvekod XxX Vitouch XxX » 12 čer 2010, 00:31

zdarec DVD přes ICS už mám 2 roky plně funkční,mam i couvací kameru.zvuk je sice mono,ale mam ho namyšlený v 5+1 přemostěním vývodů repro přes zesilovač.vše pracuje spolehlivě.videoout aktivuji připojením konektoru v kterým jsou propojeny dva piny,taže jakmile se připojí scart do auta tak se přivede z konektor.kostry mínus na mnou zvolený volný pin,kerí je připojen do ICS jako aktivace VIDEO.couv.kameru spouští rele ovládané couv.světly
ALFA ROMEO......to není záliba,to je DIAGNÓZA
Uživatelský avatar
XxX Vitouch XxX
1,7 IE
 
Příspěvky: 73
Registrován: 15 bře 2009, 01:52
Bydliště: Tišnov

Re: ICS videointerface

Příspěvekod mike18 » 15 srp 2010, 19:47

XxX Vitouch XxX píše:zdarec DVD přes ICS už mám 2 roky plně funkční,mam i couvací kameru.zvuk je sice mono,ale mam ho namyšlený v 5+1 přemostěním vývodů repro přes zesilovač.vše pracuje spolehlivě.videoout aktivuji připojením konektoru v kterým jsou propojeny dva piny,taže jakmile se připojí scart do auta tak se přivede z konektor.kostry mínus na mnou zvolený volný pin,kerí je připojen do ICS jako aktivace VIDEO.couv.kameru spouští rele ovládané couv.světly


bylo by možné mi poslat podrobnější návod na zapojení dvd a couvací kamery? kdyby k tomu byly nějaký fotky, bylo by to super

dík Michal
mike18
1,4 IE
 
Příspěvky: 2
Registrován: 15 srp 2010, 19:18
Bydliště: Praha

Re: Zapojení TV-in

Příspěvekod mike18 » 15 srp 2010, 19:50

wraith771 píše:
Milan166 píše:Zdarec,

tak už mám hotovo, ICS je i s DVD přehrávačem na svém místě a vše funguje!!

Na samotném zapojení nic složitého není, i s natažením kabelu do kufru zabralo asi hodinku a půl, nejdéle trvalo testování a zjišťování zapojení.
Jedná se o to, že TV-in RGB vstup má v sobě již od výroby KAŽDÁ ICS, jen není využíván a zapojen. Jelikož SCART výstup na video zařízeních využívá rovněž RGB signál, není problém pak tyto dvě zařízení spojit a používat. Samotný TV-in vstup se aktivuje spojením pinu č.5 na zeleném 26ti pinovém konektoru na ICS s kostrou vozidla. Pak už stačí přivést video signál na vstup do ICS a koukat. Zapojení konektorů ICS včetně SCART najdete na:

http://www.sweb.cz/honda.vfr

V případě nejasností nebo pokud byste chtěli vidět zařízení v akci, zastavte se klidně ke mně do práce. Pomůžu klidně i se zapojením.
Dělám na servise v OV-Třebovicích, hned vedle Benziny na Martinovské ulici. Kdyžtak si vemte už i zimní pneu a při jednom můžeme i přezout :?:

Milan
P.S. Do 14ti dnů plánuju zprovoznit i couvací kameru.


zdravim, aky si si pripojil DVD player?


ahoj Milane, chtěl sem se dostat na odkaz, kterj si tu napsal, ale nějak mi to nejde. mohl by si mi případně poslat jinej odkaz nebo mi poslat návod na mail?

dík Michal
mike18
1,4 IE
 
Příspěvky: 2
Registrován: 15 srp 2010, 19:18
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Alfa 166 (936)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron