Autorádio LG šumí

Zkušenosti, rady, postupy, fotky našich instalací..

Moderátoři: SQMadmin, GIONARDI

Autorádio LG šumí

Příspěvekod Sukyskill » 19 črc 2011, 11:40

Dobrý den....vlastně ani nemám alfu, jen už prostě nevím kde se zeptat, mám Formana s původními přednímy reproduktory a přidanými zadními reproduktory, vše jsem zapojil a rádio jelo bez problému asi měsíc. včera večer mi auto z ničeho nic chcíplo a poměrně dlouho nešlo nastartovat, když jsem ho nastartoval a zapnul rádio, byl ve skladbách z CD/ AUX / i rádia, při normální střední hlasitosti slyšet silný šum který tam dříve nebyl. se snížením hlasitosti se sníží a na určité hlasitosti zcela zmizí. :evil: :evil: Předem děkuju za všechny tipy co by to mohlo dělat.
Sukyskill
1,4 IE
 
Příspěvky: 3
Registrován: 19 črc 2011, 11:34

Re: Autorádio LG šumí

Příspěvekod Marek » 19 črc 2011, 12:19

Zkusil bych radio demontovat a připojit na baterii mimo vozidlo, co to bude dělat. Ať se eliminuje vliv chyby v autě. Pokud to bude dělat i mimo auto, je v radiu nějaký chybus.
Obrázek
Uživatelský avatar
Marek
3,0V6
 
Příspěvky: 2016
Registrován: 13 úno 2007, 11:02
Bydliště: Ostravsko

Re: Autorádio LG šumí

Příspěvekod Sukyskill » 19 črc 2011, 12:40

mám to napojený na relé předních mlhovek který je napojený přímo na baterii. http://favorit.unas.cz/index/elektro/7.jpg
Sukyskill
1,4 IE
 
Příspěvky: 3
Registrován: 19 črc 2011, 11:34

Re: Autorádio LG šumí

Příspěvekod Sukyskill » 19 črc 2011, 14:13

problém byl ve vyskratovaných kabelech u jednoho ze zadních repro, samozřejmně jsem si toho všimnul až když jsem u ostatních natáhl nový vedení a šel jsem to udělat i u těchhle .... :D :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Sukyskill
1,4 IE
 
Příspěvky: 3
Registrován: 19 črc 2011, 11:34


Zpět na Autohifi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron