Giulietta QV-1750 vs. Abarth 595

Pokec o všem a o ničem..

Moderátoři: SQMadmin, GIONARDI

Giulietta QV-1750 vs. Abarth 595

Příspěvekod michaldostal » 18 úno 2019, 22:05

Zdravím,
po pár letech potřebuji fundovanou radu ohledně itala, takže logicky kam jinam, než sem.

O co jde ... začínal jsem u Alfy 145 (což upřímně nebyl důvod k navrácení se ke značce), dostal jsem se k V8 u japonců, která byla skvělá, ale dost těžkopádná a parkování v Praze taky nic moc, stejně jako ceny bytů. Tak šla pryč.

Teď venku začalo být trochu teplo, tak už jsem se začínal vidět v cabriu na cestě z práce k vodě. Bohužel jsem posléze zjistil, že pokud nechci auto pro kadeřníky nebo němce v naftě, tak mám s tímhle finančním stropem stejně smůlu.

Zalíbil se mi ale Abarth 595, se kterým vypadá, že by při 118kW a nízké hmotnosti mohla být docela sranda. Při hledání jsem ještě narazil na Giullietu, která mě ve své nejsilnější verzi taky docela zaujala.
Je teda těžší, ale zase výkonově má docela navrch.
Strop mám tak 300k, našel jsem 2 inzeráty - jednoho pěknýho Abartha, s docela nízkým nájezdem, jediný co mě momentálně děsí je ten původ z USA, protože mi nějak nejde do hlavy, proč to někdo dotáhnul a prodáva za docela malý peníze.

https://auto.bazos.cz/inzerat/100453265/Fiat-500-Abarth-595119kW1Majitel.php

Další inzerát je od Squadrového dvorního dodavatele Alf:
viewtopic.php?f=23&t=8131


Na co auto hodlám využívat?
Ježdění po městě, do práce, parkování, okresky, zábava, většinou sám, občas ve dvou do kina.
Delší cesty po dálnici minimálně.

Tak bych byl rád za Váš názor, s čím by mohla být větší prdel a taky bych nerad dělal po každé sezoně GO motoru. Je tedy lepší pro tyto účely menší, slabší, lehčí Abarth s nižším nájezdem nebo Giullieta s o dost větším nájezdem, ale zas trochu silnější?

PS: Co zvuk? :driver:
ex.Alfa Romeo 145 1.6TS 00'; Corolla TS; IS250; GS460
Uživatelský avatar
michaldostal
1.7 TS
 
Příspěvky: 88
Registrován: 02 čer 2013, 20:20

Re: Giulietta QV-1750 vs. Abarth 595

Příspěvekod jerremiash » 26 bře 2019, 21:21

Japonské V8? To mne zajímá...
Asi něco většího...

Z toho bych do 500, byť Abarth nešel. Já zkoušel podobný krok a měl jsem z toho deprese... za mne doporučuju něco většího...
...jsem z5...
jerremiash
2,0 T
 
Příspěvky: 1187
Registrován: 12 úno 2007, 08:40


Zpět na Pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron