Smííííích na mě přišel dneska po ránu.

Pokec o všem a o ničem..

Moderátoři: SQMadmin, GIONARDI

Smííííích na mě přišel dneska po ránu.

Příspěvekod ice.cool.man » 14 led 2009, 10:01

Admini naši zlatí, já vás mám tak rád, jsem rád že se s vámi dá rozumně domluvit a že nejste takové lampy jak IDIOT provozující své dětské stránky ... co si dovolí on to už je vrchol. Změnil mi V MÉM OSOBNÍM PROFILU MŮJ PODPIS A ZDE JE DŮVOD : PROSÍM VŠICHNI RIČRDOVI ZATLESKÁME A TŘIKRÁT HURÁÁÁÁ

Obrázek
l__/==\°/==\__l čili 75tka a pár dunovek se žlutou střechou
Uživatelský avatar
ice.cool.man
2,5 V6
 
Příspěvky: 1602
Registrován: 27 črc 2007, 23:56
Bydliště: Ostrava Michálkovice

Příspěvekod ice.cool.man » 14 led 2009, 10:39

takže proč ne... pokračujem.
KAMARÁDI POZOR!! ten člověk chtěl adminit tady na squadře. Díky bohu že tomu tak není, pže by si už nikdo z nás neškrtnul. Viz foto
Obrázek
Vysvětlení :

Obrázek

a dokonce jad(e)rná reakce Miláčka všech žen s chutí na widle ale nechuti k práce s nimi na hnoji :

Obrázek


všichni povinně ZATLESKÁME :-) za krásný srdceryvný výkon RIČRDA
A kdokoli ho potká, nechť píchne widlema do hnoje :smich: :smich: :smich:
l__/==\°/==\__l čili 75tka a pár dunovek se žlutou střechou
Uživatelský avatar
ice.cool.man
2,5 V6
 
Příspěvky: 1602
Registrován: 27 črc 2007, 23:56
Bydliště: Ostrava Michálkovice

Příspěvekod Marek » 14 led 2009, 10:48

Je mi Tě líto, měl jsi pro jejich komunitu přínos. Jen nevím, o jakých problémech se tam zmiňuje pisatel v tomto příspěvku:
Obrázek

Z veřejně dostupných zdrojů (zazálohovaných) je zřejmé, že problémy jsou nejspíš někde jinde.

Ale nechci klesnout na jejich úroveň, ono i "žumpa" je kolikrát lepší, než nablýskané hnojiště.

Jinak kdo má zájem, nechť zkusí poptat nějaký ND na M. u zastoupení v Praze a třeba ve Vídni. Pak bude jasné, že se pár ovcí dostane na nějakou akci.
Obrázek
Uživatelský avatar
Marek
3,0V6
 
Příspěvky: 2016
Registrován: 13 úno 2007, 11:02
Bydliště: Ostravsko

Příspěvekod Radar » 14 led 2009, 11:30

Moc fajn chlapi. Už mi to po rozdělení se Slovákama začínalo chybět. Bude moc dobře, když se i na webech o AR budeme národnostně dělit a urážet. Když už nic jiného, tak bude alespoň legrace. Jenom škoda, že Richard má vymezené určité hranice, takže na CS se teď nedozvíme, že Pražáci jsou blbí vidláci, Ostraváci vymaštěný chachaři, Hanáci lakomci atd.
Doufám, že se to rozjede alespoň tady a každý si náležitě přihřeje svoji polívčičku. A hlavně se ukáže kdože je kurva nejlepší. :(
A kdo má novější a dražší Alfu a větší túning, má bod navíc a je větší borec. Takhle jsme to přece vždycky chtěli.
"Obrněnce nesnáším, radši bych vzal Alfu. Mám pocit jistoty."
Gonzales. La Piovra 4
Radar
1,7 16V
 
Příspěvky: 140
Registrován: 11 dub 2007, 13:52

Příspěvekod Michéla » 14 led 2009, 11:46

Prosím já jsem z Ústí a nikoho takto nedělím, děkuji za pozornost :D
Alfa Romeo 33 1,7 BOXERKA
ADMIN - ARUL - www.alfaromeoul.cz
Uživatelský avatar
Michéla
ARUL admin
 
Příspěvky: 290
Registrován: 07 črc 2008, 10:45
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvekod jerremiash » 14 led 2009, 11:53

Hodně drsné řešení pravda, ovšem na druhou stranu je pravdou, že občas se místní humor opravdu dá chápat velice těžce (nebo vůbec).

Pak se těžko rozkývá, kdy jde o vtipkování které pár lidem připomíná vtipnou historku ze srazu nebo je to něco jiného. Moc k tomu určení, o co vlastně původně šlo ani nepřispívá to, že se okamžitě chytáte každé kraviny a hned se snažíte vyprovokovat další "vtipnou" reakci.

Nerad to říkám, ale už je mi to jedno a ani se nad tím nepozastavuju.
Prostě si přečtu to co mě zajímá a zbytek neřeším, ještě by se tu pak objevilo hlasování o zrušení mého účtu :finga:
jerremiash
2,0 T
 
Příspěvky: 1187
Registrován: 12 úno 2007, 08:40

Příspěvekod Libor Veselý » 14 led 2009, 12:00

tak to je opravdu husté :finga: nějak jsem nepobral oč mu jde,vidle jsou od toho aby sa snimi pracovalo a neé jen vokecávaly :butthead: .. na CS radějin už néé,když jsem měl jen takovej jednoduchej dotaz v čem sa liší motor v 33 1,8tdII od 33 tdIII tak jediná odpověd byla at stakovejma blbostma neotravuji na foru a to jsem snad nechtěl moc :(
já jsem nějak nepoznal rozdíl když jsem použil hlavy z III60kw do motoru II50kw :cinka:
tu na squadře je to stejně nejlepší :thanks: :man: :supz:
vlastním alfy 146 1,6Ts 97' a 147 1.8tsProgres. 2002
Uživatelský avatar
Libor Veselý
1,7 16V
 
Příspěvky: 135
Registrován: 08 led 2008, 16:40
Bydliště: Mirotice

Příspěvekod ice.cool.man » 14 led 2009, 12:01

Radar píše:Moc fajn chlapi. Už mi to po rozdělení se Slovákama začínalo chybět. Bude moc dobře, když se i na webech o AR budeme národnostně dělit a urážet. Když už nic jiného, tak bude alespoň legrace. Jenom škoda, že Richard má vymezené určité hranice, takže na CS se teď nedozvíme, že Pražáci jsou blbí vidláci, Ostraváci vymaštěný chachaři, Hanáci lakomci atd.
Doufám, že se to rozjede alespoň tady a každý si náležitě přihřeje svoji polívčičku. A hlavně se ukáže kdože je kurva nejlepší. :(
A kdo má novější a dražší Alfu a větší túning, má bod navíc a je větší borec. Takhle jsme to přece vždycky chtěli.
Viděl jsi snad někdy zde že by se tady něco řešilo tebou popsaným způsobem ? ne. Tady jsou lidi NORMÁLNÍ ať je to totálně praštěná Mischéla která se válí po autě vedne vnoci a je jí jedno čí ta alfa je, nebo Knihomol Elba jezdící v naprosto natuněné Pandě, nebo Ice.cool.man jezdící na srazy tramvají ... no dobře su kapečke jeblé, ale kdo není že :-D a neřešíme jestli si z KV nebo z Košic...
l__/==\°/==\__l čili 75tka a pár dunovek se žlutou střechou
Uživatelský avatar
ice.cool.man
2,5 V6
 
Příspěvky: 1602
Registrován: 27 črc 2007, 23:56
Bydliště: Ostrava Michálkovice

Příspěvekod lukee » 14 led 2009, 12:06

jerremiash píše:Hodně drsné řešení pravda, ovšem na druhou stranu je pravdou, že občas se místní humor opravdu dá chápat velice těžce (nebo vůbec).

Pak se těžko rozkývá, kdy jde o vtipkování které pár lidem připomíná vtipnou historku ze srazu nebo je to něco jiného. Moc k tomu určení, o co vlastně původně šlo ani nepřispívá to, že se okamžitě chytáte každé kraviny a hned se snažíte vyprovokovat další "vtipnou" reakci.

Nerad to říkám, ale už je mi to jedno a ani se nad tím nepozastavuju.
Prostě si přečtu to co mě zajímá a zbytek neřeším, ještě by se tu pak objevilo hlasování o zrušení mého účtu :finga:


Tak tak.
939, 930, 167
Motociclo: Moto Guzzi Stelvio 1200
Uživatelský avatar
lukee
Site Admin
 
Příspěvky: 1589
Registrován: 12 úno 2007, 07:48

Příspěvekod Elba » 14 led 2009, 12:06

moc to hrotite....zbytecne.
holt tady jsou same vesele kopy/proto sem tu a ne tam bo je tu legrace/
na CS to ty lidi berou desne vazne a jsou to suchari.....
nicmene....kdyz se to o nich vi tka proc do nich rypat....smysl pro humor si v Tescu ve vyprodeji nekoupily......akorat se citi dotceni provokacemi tak se brani jak umi.
Teda,ne ze bych to tu chtel piskat jak si tu date do tlamy....nicmene....admin je admin od toho aby dal serveru rad....a pokud Richie je clovek se kterym neni moc legrace....je holt takovy nenadela se s tim nic....a i ten server vede timhle smerem.Tenhle server je sama srandicka.....tamten server je veden seriozne.....informativne osvetovy server AR ne pokecovy zabavny server/cimz netvrdim,ze tento server nema uzitnou hodnotu...i zde se vazne proberou veci kolem aut a dostane se rad/
Cimz sem chtel rict......ten clovek me nezna...presto o me prohlasil ,ze sem hovedo...jen proto ze si precetl od kluka kteremu sem prodal auto....ze se mu libilo jak sem ho provez a jel sem trochu rychleji nez je rychlostni limit pro jizdu v obci.
Proto nejsem registrovan na CS.....jsou tam divny lidi.....akorat se hadaji a sranda s nima vazne zadna.Takze kdyz chce nekdo legraci mel by byt tady.....a kdo leze tam mel by dodrzovat mistni pravidla.
Proc tam lezete kdyz si stezujete ze to tam stoji za prd?Jen aby jste je prudily?No se potom nedivte,ze se branej.....
Samozrejme tricka na Kameni me pobavila,nicmene lidi co nechapou srandu je lepsi si nevsimat a pokud je nekdo popichuje at se potom nedivi :P
Uživatelský avatar
Elba
knihovník
 
Příspěvky: 1889
Registrován: 01 čer 2008, 16:31
Bydliště: Heart of Europe

Příspěvekod Feri » 14 led 2009, 12:06

ice.cool.man píše:
Radar píše:Moc fajn chlapi. Už mi to po rozdělení se Slovákama začínalo chybět. Bude moc dobře, když se i na webech o AR budeme národnostně dělit a urážet. Když už nic jiného, tak bude alespoň legrace. Jenom škoda, že Richard má vymezené určité hranice, takže na CS se teď nedozvíme, že Pražáci jsou blbí vidláci, Ostraváci vymaštěný chachaři, Hanáci lakomci atd.
Doufám, že se to rozjede alespoň tady a každý si náležitě přihřeje svoji polívčičku. A hlavně se ukáže kdože je kurva nejlepší. :(
A kdo má novější a dražší Alfu a větší túning, má bod navíc a je větší borec. Takhle jsme to přece vždycky chtěli.
Viděl jsi snad někdy zde že by se tady něco řešilo tebou popsaným způsobem ? ne. Tady jsou lidi NORMÁLNÍ ať je to totálně praštěná Mischéla která se válí po autě vedne vnoci a je jí jedno čí ta alfa je, nebo Knihomol Elba jezdící v naprosto natuněné Pandě, nebo Ice.cool.man jezdící na srazy tramvají ... no dobře su kapečke jeblé, ale kdo není že :-D a neřešíme jestli si z KV nebo z Košic...




lépe říct se to nedá 8)
Alfa Romeo 33 1.7ie, r.v.1989
Uživatelský avatar
Feri
1,9 JTD
 
Příspěvky: 241
Registrován: 15 čer 2007, 09:06
Bydliště: Písek

Příspěvekod Feri » 14 led 2009, 12:08

Myslím, že se tady i sebemenší spory vyřešili nakonec s úsměvem. :D
Alfa Romeo 33 1.7ie, r.v.1989
Uživatelský avatar
Feri
1,9 JTD
 
Příspěvky: 241
Registrován: 15 čer 2007, 09:06
Bydliště: Písek

Příspěvekod Radar » 14 led 2009, 12:13

ice.cool.man píše:
Radar píše:Moc fajn chlapi. Už mi to po rozdělení se Slovákama začínalo chybět. Bude moc dobře, když se i na webech o AR budeme národnostně dělit a urážet. Když už nic jiného, tak bude alespoň legrace. Jenom škoda, že Richard má vymezené určité hranice, takže na CS se teď nedozvíme, že Pražáci jsou blbí vidláci, Ostraváci vymaštěný chachaři, Hanáci lakomci atd.
Doufám, že se to rozjede alespoň tady a každý si náležitě přihřeje svoji polívčičku. A hlavně se ukáže kdože je kurva nejlepší. :(
A kdo má novější a dražší Alfu a větší túning, má bod navíc a je větší borec. Takhle jsme to přece vždycky chtěli.
Viděl jsi snad někdy zde že by se tady něco řešilo tebou popsaným způsobem ? ne. Tady jsou lidi NORMÁLNÍ ať je to totálně praštěná Mischéla která se válí po autě vedne vnoci a je jí jedno čí ta alfa je, nebo Knihomol Elba jezdící v naprosto natuněné Pandě, nebo Ice.cool.man jezdící na srazy tramvají ... no dobře su kapečke jeblé, ale kdo není že :-D a neřešíme jestli si z KV nebo z Košic...

Tož ja, beru. Ty taky ber můj příspěvek trochu s nadsázkou. De jen o to, že každý to nemosí pochopit v dobrém, nebo jako prdel. Jde hlavně o to v jaké komunitě se nacházíš. Třeba tady tě možu poslat do řiti a projde to. Jinde bych dostal výstrahu nebo ban. To ovšem neznamená, že jiné komunity jsou pro to špatné a že se v nich nemožu něco dobrého dovědět. I přes to, že mi nikdo neřekne rozdíl mezí tříhrnkovými TD. :mrgreen:
A důfam, že na tej šalině máš scudetto a alfa rosso barvu. A taky su zvědavý, jak ju dovalíš na Kameň.
"Obrněnce nesnáším, radši bych vzal Alfu. Mám pocit jistoty."
Gonzales. La Piovra 4
Radar
1,7 16V
 
Příspěvky: 140
Registrován: 11 dub 2007, 13:52

Příspěvekod jerremiash » 14 led 2009, 12:25

Radar: Jo, šaliny máme červené, ale scudetto se snažil nacpat na tramvaj zatím jen Lizmen a to ještě někde v Čechách :finga:
jerremiash
2,0 T
 
Příspěvky: 1187
Registrován: 12 úno 2007, 08:40

Příspěvekod Kůrkyn » 14 led 2009, 12:28

Tak si postupně analyzuju všechny googlu dostupné informace na squadře, maserati, libimseti a závěr je asi takový:

http://www.youtube.com/watch?v=7ybnWJ5qZog
xxxx
Uživatelský avatar
Kůrkyn
1,9 TD
 
Příspěvky: 182
Registrován: 03 črc 2008, 18:28
Bydliště: Pacov

Další

Zpět na Pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků

cron