cvaká startér

Vše o benzínech..

Moderátoři: SQMadmin, GIONARDI

cvaká startér

Příspěvekod valine » 29 lis 2008, 18:10

Ahoj,mám taký menší problém. Při otočení klíčkem mi startér jen cvakne. I po 100 pokusech pořád jen cvaka. Myslel jsem, že to bude špatná cívka,ovšem ta je tam nová a navíc ten startér venku funguje...zasazený do auta opět cvaká. Kostry všechno v poho...zkoušel jsem překostřit cely motor,ovšem pořád jen cvaká. Nevíte nekdo o nečem co by mi mohlo pomoct. Děkuji. Můžete psát i na valine@atlas.cz
AR 156 1.8 TS
valine
1,6 TS
 
Příspěvky: 56
Registrován: 07 srp 2008, 18:35
Bydliště: Krnov

Příspěvekod Hrnec » 30 lis 2008, 19:46

Venku bez zátěže asi pude, ale ze zátěží nejde, tak se skus podívat na uhlíky.
Uživatelský avatar
Hrnec
2,5 V6
 
Příspěvky: 1207
Registrován: 12 úno 2007, 17:34
Bydliště: Ostrava-Výškovice

Re: cvaká startér

Příspěvekod lukee » 02 pro 2008, 10:13

valine píše:Ahoj,mám taký menší problém. Při otočení klíčkem mi startér jen cvakne. I po 100 pokusech pořád jen cvaka. Myslel jsem, že to bude špatná cívka,ovšem ta je tam nová a navíc ten startér venku funguje...zasazený do auta opět cvaká. Kostry všechno v poho...zkoušel jsem překostřit cely motor,ovšem pořád jen cvaká. Nevíte nekdo o nečem co by mi mohlo pomoct. Děkuji. Můžete psát i na valine@atlas.cz


Jak jsi ho venku zkoušel? Přímo na baterku?
939, 930, 167
Motociclo: Moto Guzzi Stelvio 1200
Uživatelský avatar
lukee
Site Admin
 
Příspěvky: 1589
Registrován: 12 úno 2007, 07:48

Re: cvaká startér

Příspěvekod valine » 02 pro 2008, 22:30

lukee píše:
valine píše:Ahoj,mám taký menší problém. Při otočení klíčkem mi startér jen cvakne. I po 100 pokusech pořád jen cvaka. Myslel jsem, že to bude špatná cívka,ovšem ta je tam nová a navíc ten startér venku funguje...zasazený do auta opět cvaká. Kostry všechno v poho...zkoušel jsem překostřit cely motor,ovšem pořád jen cvaká. Nevíte nekdo o nečem co by mi mohlo pomoct. Děkuji. Můžete psát i na valine@atlas.cz


Jak jsi ho venku zkoušel? Přímo na baterku?


jj primo na baterku...
AR 156 1.8 TS
valine
1,6 TS
 
Příspěvky: 56
Registrován: 07 srp 2008, 18:35
Bydliště: Krnov


Zpět na TS & JTS motory (TS & JTS engines)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron