váha vzduchu

Vše o dieselech..

Moderátoři: SQMadmin, GIONARDI

váha vzduchu

Příspěvekod Mari » 30 říj 2013, 11:53

Ahoj přátelé!Potřeboval bych půjčit na zkoušku něčí funkční váhu vzduchu pro JéTéDé 85 kw v AR 156!Nejsem pořád spokojený s výkonem,ale zase nechci kupovat váhu naslepo :roll: !Měl jsem Alfonse na diagnóze a právě že to vypadá na tu váhu.Nehledě na to,že to jede stejně jak při připojené váze ,tak jede stejně i při odpojené
AR156 sw 1.9 Jtd r.v.01,104kw
Mari
1.7 TS
 
Příspěvky: 86
Registrován: 17 úno 2007, 23:37
Bydliště: Ženklava

Re: váha vzduchu

Příspěvekod OVEN » 30 dub 2015, 15:50

Zdravím Môže to byť špatnou reguláciou turba - zatuhnutá regulácia lopatiek-ventil turba + hadičky k nemu od podtlaku a tiež hadica resp.plastová rebrovaná trubka od váhy vzduchu do turba- býva prasknutá a nie je to vidieť.Treba to všetko prekontrolovať.Viem o čom píšem teraz chodí alfa ako hodinky. :axe:
OVEN
1,4 IE
 
Příspěvky: 5
Registrován: 31 pro 2009, 16:02

Re: váha vzduchu

Příspěvekod Ondrus84 » 08 bře 2017, 19:52

zdarec, sice už alfiku nemám,ale při prolízání internetu jsem natrefil na toto téma. Potřeboval bych pomoci s diagnozou problému, mam MultiJet 103kw ve Stilu, trošku mám problém s výkonem. Když mám připojenou váhu,sešlápnu plyn tak auto začne okamžitě akceerovat ale během asi 2 vteřin se začne chovat jako by za mě někdo připojil plnej valník,pak zase zrychluje,pak zase ne...prostě taková střídačka. Když přidávám plynule tak to jede normálně,stejně tak když váhu odpojím.
Dám sem Log,kdyby byl někdo z Vás tak hodný a zkusil na to mrknout a říct zda by to tou váhou mohlo být.Děkuji

https://mega.nz/#!cZljSaID!K4y_YGPJGavk ... Uktqp1slCc
Punto 1.2 8V 44kw
Stilo mJet 103kw
Ondrus84
1,7 twin carb
 
Příspěvky: 90
Registrován: 02 kvě 2009, 14:07
Bydliště: Domašov


Zpět na TD & JTD motory (TD & JTD engines)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron