Pokec pro Ostrávaky

Zde pište vše o srazech Squadry a alfistů celkově

Moderátoři: SQMadmin, GIONARDI, crashta

Příspěvekod Raduza+Monča » 15 bře 2008, 10:45

gloom píše:
GIONARDI píše:to víš že jo - přímo v tom baru za 159kou. Už jsem tam tež byl na kafe - zprvu měla asi problem mě poznat (bo jsem neměl tepláky :D ) ale pak se chytla. Má to tam fajne - a teď to musí být teprve pohoda když má Alfu za barem. Hele ale má to dobře zorganizované, že jí tam nepostavily třeba Mytyky nebo Dačku* - že?


Tak to jsem nevěděl. Sice jsem ve futuru tak jednou týdně, ale tamější bary nenavštěvuji.


Ty ještě nevíš věcí a taky nesmíš chodit s hlavou u země ,ale koukat trochu výše :?:
AR 166-2.4JTD + chip od sarkana 1998 -ex, VW Passat 1,9 TDI,2004, škoda octávia 2,0 LPG-ex, AR 166 3.0 V6
sedmsedm46953dvanáct
Uživatelský avatar
Raduza+Monča
Moderátor
 
Příspěvky: 977
Registrován: 12 úno 2007, 10:47
Bydliště: Praha

Příspěvekod gloom » 15 bře 2008, 17:50

Raduza+Monča píše:
gloom píše:
GIONARDI píše:to víš že jo - přímo v tom baru za 159kou. Už jsem tam tež byl na kafe - zprvu měla asi problem mě poznat (bo jsem neměl tepláky :D ) ale pak se chytla. Má to tam fajne - a teď to musí být teprve pohoda když má Alfu za barem. Hele ale má to dobře zorganizované, že jí tam nepostavily třeba Mytyky nebo Dačku* - že?


Tak to jsem nevěděl. Sice jsem ve futuru tak jednou týdně, ale tamější bary nenavštěvuji.


Ty ještě nevíš věcí a taky nesmíš chodit s hlavou u země ,ale koukat trochu výše :?:


Nonono, taky nemusím vědět všechno. :mrgreen:
Alfa Romeo 145 1.6TS 16V (AR67601) 12/97
Gloom [:glum:] :finga:
Uživatelský avatar
gloom
2.0 V6 TB
 
Příspěvky: 609
Registrován: 17 úno 2007, 10:13
Bydliště: Ostrava

Předchozí

Zpět na Srazy, párty, luky (Meetings)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků