Kafe v Ženevě

Zde pište vše o srazech Squadry a alfistů celkově

Moderátoři: SQMadmin, GIONARDI, crashta

Kafe v Ženevě

Příspěvekod Pchavli » 03 bře 2008, 23:02

Nepřemýšlel z vás někdo o tom, že by si dal o víkendu kafe v Ženevě? :D :drinkers:

http://www.salon-auto.ch

Obrázek
Millerka do perka :drinkers:
Pchavli
Support
 
Příspěvky: 3013
Registrován: 08 črc 2007, 20:58
Bydliště: okres OP, Moravskoslezský kraj, CZ, EU

Příspěvekod .mycTD » 03 bře 2008, 23:59

myslim, ze hampi o tom uvazuje :D
166V6
Che cosa si può fare...
Uživatelský avatar
.mycTD
zender member
 
Příspěvky: 7556
Registrován: 13 čer 2007, 10:25
Bydliště: 8ЯИ0

Pro velký zájem o akci info z Ženevy

Příspěvekod Pchavli » 11 bře 2008, 21:20

Takhle to vypadalo na sobotním kafeti v Ženevě. Neskutečné množství valících se lidí ze všech stran, semtam v nekonečném davu lidí zazněla čínština i čeština. Výstava zabírala obrovskou plochu všech hal PALEXPO, včetně odlehlé haly vystavující servisní vybavení, doplňky, tuning, autohifi apod.

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

Showprostor AR jako již tradičně byl velmi osobitý s velkým zájmem návštěvníků, Stánek byl pojat jako Světová premiéra 8C Spider, Junior nic, všechny vystavené vozy (tzn. 159ti, 147 Ducati Corse, GT, Brera, Spider vyjma 8C) byly "oděny" do krásné červené "8C" metalízy. 159 SW Ti je skutečně povedené auto s úžasným interierem a pohodlnýma sedačkama a s cenou pro švýcarský trh o 300tis níže než v ČR... Součást výstavní plochy byla kavárna Alfa Café a vkusný FAN SHOP s několika doplňky, které jsem ještě u nás v nabídce zatím neviděl.

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek

"Nejfunkčnější" stánek se jevil od škodovky, kde vedle vystavených škodovek byla i tribuna pro (unavené) návštěvníky - zjevně jako stvořená pro české batůžkáře, aby měli kde v klidu cpát své nabalené paštiky a řízky z domů :roll:

ObrázekObrázek

Cérky-hostesky v porovnání s ostatními lety a výstavami celkem bída co se týče do kvantity, celkově jich bylo všude poskrovnu, nebo se nacházely pouze ve V.I.P. prostorách jednotlivých stánků (že by strach :? ). Ovšem výjimky se našly! :friends: Citroën měl velice zdařilou prezentaci i cééérky :P

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázek

PS: bílá barva stále zažívá obrození, mnoho exponátů bylo výlučně v bílé barvě (BMW, částečně Lambo, Mercedes aj.). Kombinace s černými koly je velice působivá, mnoho aut jsme v této kombinaci potkali na cestě. V ČR zatím nic, asi s tím začnu sám :mrgreen:

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Millerka do perka :drinkers:
Pchavli
Support
 
Příspěvky: 3013
Registrován: 08 črc 2007, 20:58
Bydliště: okres OP, Moravskoslezský kraj, CZ, EU

Příspěvekod GIONARDI » 12 bře 2008, 08:03

Qou: "Nejfunkčnější" stánek se jevil od škodovky, kde vedle vystavených škodovek byla i tribuna pro (unavené) návštěvníky - zjevně jako stvořená pro české batůžkáře, aby měli kde v klidu cpát své nabalené paštiky a řízky z domů

Hele tribunu měla alfa už na Motorshow v Bologni v 2004 roce - pohledam fotky - to jen tak aby jste věděli že od VW* nevzešlo nic převratného ale spiše to skopli :?

Jinak fotky nádherné - chystal jsem se taky - ale nakonec mi to nevyšlo
a Junior - tam nebyl takže jsem o nic nepřišel. Zatim jsou fotky Junioru jen takové - no nic ten zasran UKAZto zas nejde tak nic - příště (pošlu to Jerrymu ať to dá na home* - jsou to fotky ze zkoužek (seriovky) cca 20ks
Fajne je byt alfista
T: sei zero otto quattro otto zero quattro tre zero
Uživatelský avatar
GIONARDI
elegan* z Vrbna
 
Příspěvky: 5602
Registrován: 22 dub 2007, 08:57
Bydliště: Vrbno

Příspěvekod CoolTour » 12 bře 2008, 14:17

Ten server ukazto.com je opravdu tragický, každý obrázek jsem refreshoval tak 10x, než se zobrazil :evil:
Jinak fotky parádní, no a ty hadříky, zvláště pak softshellka, luxus! To logo přední mřížky je dobrá inspirace na ty naše flaušky 8)
GT Forever
Tak změna :-) Missile Nero project!

"Maybe you are Juliet but I love Romeo" :-D
Uživatelský avatar
CoolTour
1,8 TS
 
Příspěvky: 227
Registrován: 29 dub 2007, 18:40
Bydliště: KoprKoprPrrrr

Příspěvekod .mycTD » 12 bře 2008, 14:27

ad fotky: ja je postuju na cuoresportivo a pred odeslanim prispevku text zkopnu sem :mrgreen:

jinak ja vsechny kola nastrikal na tmavo uz na podzim :mrgreen:
166V6
Che cosa si può fare...
Uživatelský avatar
.mycTD
zender member
 
Příspěvky: 7556
Registrován: 13 čer 2007, 10:25
Bydliště: 8ЯИ0

Příspěvekod chamry » 12 bře 2008, 19:07

Fotky nadhera jinak alfu junior jsem uz predjizdel ja si rikal co je to zaigelitovane auto jedno jsem poznal byl to nejaky fiat 500 asi v nejake uprave a to druhe ne jak jsem zhlidl fotky tak uz mam jasno ale maskovani pekelne :mrgreen:
Alfa Spider 2.0TS
Alfa 159 2.4JTDm 147KW
Uživatelský avatar
chamry
1,9 JTD
 
Příspěvky: 240
Registrován: 11 črc 2007, 15:19
Bydliště: Frydek-Mistek

Příspěvekod jerremiash » 13 bře 2008, 08:11

Pavli , pošli mi fotky přes úschovnu, udělám z toho článek na homepage, když už jsi s tím dal tolik práce..Díky
...jsem z5...
jerremiash
2,0 T
 
Příspěvky: 1187
Registrován: 12 úno 2007, 08:40


Zpět na Srazy, párty, luky (Meetings)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků