Alfa romeo myčka(neškrábe pouze pro alfisty)

Vše o Alfách - novinky, diskuse nad Alfama, ...
(all about Alfa Romeo)

Moderátoři: SQMadmin, GIONARDI

krkavci otec

Příspěvekod Elba » 30 čer 2008, 11:43

chlebem a vodou?teda.....ty jsi ale otec.....
Uživatelský avatar
Elba
knihovník
 
Příspěvky: 1889
Registrován: 01 čer 2008, 16:31
Bydliště: Heart of Europe

Re: krkavci otec

Příspěvekod lizmen » 30 čer 2008, 11:55

Elba píše:chlebem a vodou?teda.....ty jsi ale otec.....
jsem si dělal srandu..mmch nejsem ještě otcem a doufám že ještě nějakou dobu nebudu.a doufám že se ke mně nic nepříhlásí...tohle jsou děti od ségry... :D 8)
AR 155 1.8 t.s 93 kW, rok. v 93,Alfa romeo 146 1.4,76 kW,r narození 2000.
lizmen
2,0 T
 
Příspěvky: 1045
Registrován: 12 úno 2007, 19:03
Bydliště: Opava-Zlatníky

tak bacha

Příspěvekod Elba » 30 čer 2008, 12:02

hele nikd ynevis kolik mycich kartacku ti pobiha po svete....tka bacha at se neprihlasej...
vazne drahy provoz :D
Uživatelský avatar
Elba
knihovník
 
Příspěvky: 1889
Registrován: 01 čer 2008, 16:31
Bydliště: Heart of Europe

Re: tak bacha

Příspěvekod Pchavli » 30 čer 2008, 12:15

Elba píše:hele nikd ynevis kolik mycich kartacku ti pobiha po svete....tka bacha at se neprihlasej...
vazne drahy provoz :D


OT Elba: Zdá se mi to nebo ne, ale Tvoje krásné GT je k mání? :woow:
Millerka do perka :drinkers:
Pchavli
Support
 
Příspěvky: 3013
Registrován: 08 črc 2007, 20:58
Bydliště: okres OP, Moravskoslezský kraj, CZ, EU

Pavli

Příspěvekod Elba » 30 čer 2008, 12:24

nezda...premyslim nad tim...sem s nim naprosto spokojen...ale protoze sem cvok tak jedinou chybicku an krase ma nedostatek vykonu.Takze kdyby nahodou ho nekdo chtel dam ho pryc a poridim V6tku....kdyby ne tak si udelam turbo kit od Autodelty.Protoze krome toho,ze to nejede je to fakt skvele auto....asi nejlepsi co se da v soucasne dobe koupit....jezdil sem i z 159 a proste GTecko je ze soucasnych modelu me nejlepe vyhovujici.
Vypada jako sportak.....chova se jako sportak a presto je dostatecne pouzitelne na cokoliv...od mista na zadnich sedackach pres slusny kufr....to je duvod proc GT a ne Breru i kdyz ta predni cast je samozrejme fascinujici a designove se mi libi vic.Proste sem na vazkach....bud ho dam pryc a poridim silnejsi seriovku nebo si z toho silnejsi udelam a bude to jeste lepsi nez ta seriovka V6 :D
Uživatelský avatar
Elba
knihovník
 
Příspěvky: 1889
Registrován: 01 čer 2008, 16:31
Bydliště: Heart of Europe

Re: Pavli

Příspěvekod Pchavli » 30 čer 2008, 12:29

Elba píše:nezda...premyslim nad tim...sem s nim naprosto spokojen...ale protoze sem cvok tak jedinou chybicku an krase ma nedostatek vykonu.Takze kdyby nahodou ho nekdo chtel dam ho pryc a poridim V6tku....kdyby ne tak si udelam turbo kit od Autodelty.Protoze krome toho,ze to nejede je to fakt skvele auto....asi nejlepsi co se da v soucasne dobe koupit....jezdil sem i z 159 a proste GTecko je ze soucasnych modelu me nejlepe vyhovujici.
Vypada jako sportak.....chova se jako sportak a presto je dostatecne pouzitelne na cokoliv...od mista na zadnich sedackach pres slusny kufr....to je duvod proc GT a ne Breru i kdyz ta predni cast je samozrejme fascinujici a designove se mi libi vic.Proste sem na vazkach....bud ho dam pryc a poridim silnejsi seriovku nebo si z toho silnejsi udelam a bude to jeste lepsi nez ta seriovka V6 :D


Jo táááááááááááák. Včera jsme se právě o tom mj. bavili, jestli Tě náhodou neomezují menší možnosti úprav, narozdíl od JTD (Q2) + absence 6kvaltu, ale na ten AutoDelta kit jsem úúúúúplně zapoměl... Osobně si myslím, že to auto bude s kitem pohyblivější (a lepší :P ), než s těžším V6... Je to na Tobě :D

Konec OT :mrgreen:
Millerka do perka :drinkers:
Pchavli
Support
 
Příspěvky: 3013
Registrován: 08 črc 2007, 20:58
Bydliště: okres OP, Moravskoslezský kraj, CZ, EU

Pavli

Příspěvekod Elba » 30 čer 2008, 12:44

Neomezuje....zjistoval sem diferencial od toho pana co si ho delal Gionardi.....neni moznost namontovat original Q2,ale je moznost diferencial od Autodelty...jen cena je samozrejme o dost vyssi.Sestikvalt je sice mrzuty,ale da se bez nej zit...staci dat delsi prevod na petku a mas vyreseno.JTD sem nechtel....mel jsme predtim 2,4jtd a jit do 1.9 by mi prislo degradujici....navic se mi do kupatka nelibi to klapani....tak sem chtel benzin....z duvodu nizsi ceny a spotreby a ovladatelnosti sem vzal 2l nez 3.2....no vyzkousel sem si GT a zjistil sem,ze mi opravdu vyhovuje ze vsech aut nejvic....nez bych porizoval Breru nebo 159 chci GTecko.Cenove me vyjde nastejno tohle prodat a pridat si na V6tku nebo udelat upravy od Autodelty.Ale 2l s upravami od Autodelty je lehci a ovladatelnejsi,s mensimi naklady na provoz....oproti tomu V6 je moznost dalsich uprav/potom je to cenove ale zas jinde/ takze konecny vykon by byl vyssi....a hlavne.......kdyz slysim V6.....no ani ta super muzika Bose co tam mam se tomu nevyrovna..........to je poste symfonie ten zvuk V6tky...to clovek radi sem a tam jak blazen jen aby to poslouchal.
Takze tezka volba...zda upravovat stavajici nebo poridit jine.....tudiz sem to nechal na rozhodnuti obyvatelum teto zeme co tyto krasne vozy tak podcenuji,ze je nikdo nekoupi....dla sem si inzerat vyprasi za tyden...dalsi uz davat nebudu a stahnu to z prodeje...tak na ten tyden sem tam hodil nejnizsi akceptovatelnou cenu.....vyrazne nejlevnejsi GT v CR a neni spatne,nebourane se serviskou,novymi svickami a gumami jen sednout a jezdit.......no a za tyden zacnu ladit at ma Autodelta co delat:o))))
Byl sem se podivat na to auto co ma PavelB a je to super s tim turbickem tak se na to moc tesim jen si domluvit upravce :D [/quote]
Uživatelský avatar
Elba
knihovník
 
Příspěvky: 1889
Registrován: 01 čer 2008, 16:31
Bydliště: Heart of Europe

Re: Pavli

Příspěvekod Pchavli » 30 čer 2008, 12:51

Elba píše:Neomezuje....zjistoval sem diferencial od toho pana co si ho delal Gionardi.....neni moznost namontovat original Q2,ale je moznost diferencial od Autodelty...jen cena je samozrejme o dost vyssi.Sestikvalt je sice mrzuty,ale da se bez nej zit...staci dat delsi prevod na petku a mas vyreseno.JTD sem nechtel....mel jsme predtim 2,4jtd a jit do 1.9 by mi prislo degradujici....navic se mi do kupatka nelibi to klapani....tak sem chtel benzin....z duvodu nizsi ceny a spotreby a ovladatelnosti sem vzal 2l nez 3.2....no vyzkousel sem si GT a zjistil sem,ze mi opravdu vyhovuje ze vsech aut nejvic....nez bych porizoval Breru nebo 159 chci GTecko.Cenove me vyjde nastejno tohle prodat a pridat si na V6tku nebo udelat upravy od Autodelty.Ale 2l s upravami od Autodelty je lehci a ovladatelnejsi,s mensimi naklady na provoz....oproti tomu V6 je moznost dalsich uprav/potom je to cenove ale zas jinde/ takze konecny vykon by byl vyssi....a hlavne.......kdyz slysim V6.....no ani ta super muzika Bose co tam mam se tomu nevyrovna..........to je poste symfonie ten zvuk V6tky...to clovek radi sem a tam jak blazen jen aby to poslouchal.
Takze tezka volba...zda upravovat stavajici nebo poridit jine.....tudiz sem to nechal na rozhodnuti obyvatelum teto zeme co tyto krasne vozy tak podcenuji,ze je nikdo nekoupi....dla sem si inzerat vyprasi za tyden...dalsi uz davat nebudu a stahnu to z prodeje...tak na ten tyden sem tam hodil nejnizsi akceptovatelnou cenu.....vyrazne nejlevnejsi GT v CR a neni spatne,nebourane se serviskou,novymi svickami a gumami jen sednout a jezdit.......no a za tyden zacnu ladit at ma Autodelta co delat:o))))
Byl sem se podivat na to auto co ma PavelB a je to super s tim turbickem tak se na to moc tesim jen si domluvit upravce :D


JJ, cena je skvělá! :P to se za ty prachy na to nikdo neozval? :?
Millerka do perka :drinkers:
Pchavli
Support
 
Příspěvky: 3013
Registrován: 08 črc 2007, 20:58
Bydliště: okres OP, Moravskoslezský kraj, CZ, EU

Pavli

Příspěvekod Elba » 30 čer 2008, 12:57

tu cenu sem tam dal v noci dneska....
jinak tam bylo vic.......jako posledni pokus....jinak na to kaslu zadarmiko to davat nebudu :D
ale stejne pocitam,ze by se nikdo neozval.....Alfa je v nasich krajich pomerne neprodejne auto pro par nadsencu....Golfa bych prodal za vic nebo Octavii :D
ale je mi to fuk...stejne dalsi auto bude zas Alfa a vsichni kdo si ze me delaj srandicky ze si kupuju Italsky srace mi muzou trhnout......vzdycky kdyz je vidim ve zpetnym zrcatku jak jsou radi ze projedou zatacku 20 a po hodine kdy na ne cekam me dojedou se svymi moudry o kvalite nemeckych vozu......no se vuzdycky jen smeju a je mi to ukradeny....
Alfa je auto pro individualisty...a ja se citim byti individualni v tom,ze kdyz na parkovisti hledma svoje auto nespletu si ho s deseti dalsimi ve stejne barve
Uživatelský avatar
Elba
knihovník
 
Příspěvky: 1889
Registrován: 01 čer 2008, 16:31
Bydliště: Heart of Europe

Re: Pavli

Příspěvekod Pchavli » 30 čer 2008, 13:09

Elba píše:tu cenu sem tam dal v noci dneska....
jinak tam bylo vic.......jako posledni pokus....jinak na to kaslu zadarmiko to davat nebudu :D
ale stejne pocitam,ze by se nikdo neozval.....Alfa je v nasich krajich pomerne neprodejne auto pro par nadsencu....Golfa bych prodal za vic nebo Octavii :D
ale je mi to fuk...stejne dalsi auto bude zas Alfa a vsichni kdo si ze me delaj srandicky ze si kupuju Italsky srace mi muzou trhnout......vzdycky kdyz je vidim ve zpetnym zrcatku jak jsou radi ze projedou zatacku 20 a po hodine kdy na ne cekam me dojedou se svymi moudry o kvalite nemeckych vozu......no se vuzdycky jen smeju a je mi to ukradeny....
Alfa je auto pro individualisty...a ja se citim byti individualni v tom,ze kdyz na parkovisti hledma svoje auto nespletu si ho s deseti dalsimi ve stejne barve


JJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ 8)
Cena je velice dobrá, na to by se skutečně někdo chytit mohl. Btw. jedeš do ČB? :wink:
Millerka do perka :drinkers:
Pchavli
Support
 
Příspěvky: 3013
Registrován: 08 črc 2007, 20:58
Bydliště: okres OP, Moravskoslezský kraj, CZ, EU

CB

Příspěvekod Elba » 30 čer 2008, 13:12

jedu jedu...sme to Diakonovi slibil....a moznost vyfotit si auti pred Hlubokou...tomu se neda odolat :D
sraziky jsou fajn......protoze clovek potka stejne postizeny lidi.......
mezi normalnima lidma si pripadam jak magor......ze musim mit cervenobile tricko....rucnik se znakem a hrnicek na kafe s logem ....
vzdycky na me koukaj a nechapou....mezi postizenymi si nepripadam jak magor :D :D :D
Uživatelský avatar
Elba
knihovník
 
Příspěvky: 1889
Registrován: 01 čer 2008, 16:31
Bydliště: Heart of Europe

Předchozí

Zpět na Alfa Romeo všeobecně (Alfa Romeo Info)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků