Už mám stáj

Spojené témata Moje Alfa a Galerie členů SqM

Moderátoři: SQMadmin, GIONARDI

Příspěvekod ice.cool.man » 29 led 2008, 22:16

pánové a dámy, tak váha vzduchu v prdeli... johohohohoooo, mám vyměněný snad uplně všechno.... rozvody,kladky , vodní pumpu. svíčky , filtry, kable ke svíčkám, olej , váhu vzduchu... apropo co se ještě může posrat na alfě ? :axe:
l__/==\°/==\__l čili 75tka a pár dunovek se žlutou střechou
Uživatelský avatar
ice.cool.man
2,5 V6
 
Příspěvky: 1602
Registrován: 27 črc 2007, 23:56
Bydliště: Ostrava Michálkovice

Příspěvekod jerremiash » 29 led 2008, 22:24

Majitel, z ceny za opravy :finga:
...jsem z5...
jerremiash
2,0 T
 
Příspěvky: 1187
Registrován: 12 úno 2007, 08:40

Příspěvekod satelit » 29 led 2008, 23:00

Ahoj Jerremi! To mi nedělej! Málem jsem nad Tvou odpovědí,smíchem spad ze židle! Nutno uznat,že jsi trefil hřebík na hlavičku! Když se to s...,tak se to se.. !!!!!
satelit
2.0 V6 TB
 
Příspěvky: 870
Registrován: 12 úno 2007, 13:43
Bydliště: Příbor

Příspěvekod jerremiash » 29 led 2008, 23:55

:?: :mrgreen:
...jsem z5...
jerremiash
2,0 T
 
Příspěvky: 1187
Registrován: 12 úno 2007, 08:40

Příspěvekod ice.cool.man » 30 led 2008, 10:54

at se propadnu do zapadniho nemecka jestli na tomhle něco nebude :finga: už mám novou váhu vzduchu ,tak a ted se poseru já... :mrgreen: myslím si že na to mám po tomhle maratonu nárok. Ještě ale nejsem uplně za vodou, momentálně čekám na to až trošku zasvítí sluníčko na auto a já budu moci dotáhnout svorky na váze.. pak už jen nastartuju
l__/==\°/==\__l čili 75tka a pár dunovek se žlutou střechou
Uživatelský avatar
ice.cool.man
2,5 V6
 
Příspěvky: 1602
Registrován: 27 črc 2007, 23:56
Bydliště: Ostrava Michálkovice

Příspěvekod ice.cool.man » 30 led 2008, 14:57

dneska se jede ožrat...ja ne ale moje alfinka jo>..jezdíííí jak pila, prostě nádhera jupííí natankuju dneska plnou... at se vozere... a já jsem šťastný to pilot... (střízlivý) :-D
l__/==\°/==\__l čili 75tka a pár dunovek se žlutou střechou
Uživatelský avatar
ice.cool.man
2,5 V6
 
Příspěvky: 1602
Registrován: 27 črc 2007, 23:56
Bydliště: Ostrava Michálkovice

Příspěvekod LIBOR STŘÍBNÝ » 30 led 2008, 20:48

ice.cool.man píše:dneska se jede ožrat...ja ne ale moje alfinka jo>..jezdíííí jak pila, prostě nádhera jupííí natankuju dneska plnou... at se vozere... a já jsem šťastný to pilot... (střízlivý) :-D
Tak to ti gratuluju 8) užívej si to :D
ALFA ROMEO 156 1.9JTD SW r.v.2001 + Sarkan - EX / Teď ALFA ROMEO 156 1.9 JTD SW 103KW r.v. 2004 + chip ala SARKAN!
Uživatelský avatar
LIBOR STŘÍBNÝ
2,0 TS
 
Příspěvky: 324
Registrován: 25 zář 2007, 21:25
Bydliště: OPAVA

Příspěvekod ice.cool.man » 11 úno 2008, 21:28

kerysi zmrd mi dneska nabural alfu na parkovištu. tak jak teho zmrda potkate tak mu vyřidte že mu spřeražam všecki kosti v těle jak ho chytnu a je mi už kurva jedno estli to bude chlap nebo baba. Už je mi to jedno. Lidi sou kurvy. tož když něco takeho zrobim tak tam aspon počkam nebo necham kontakt na sebe. že se nějak domluvime. či vim estli mě kajsi cosi nesleduje?! ja to fakt seru. pět let se o moje auta nikdo ani neopře ale kurrrrrva jak mam nove auto , tak je behem 14ti dnu naburane. Jen přeju tomu, kdo to zrobil, at ho rakovina honi po polu, a at mu všici auto objedu kličami, gumy zpropichaju, šruby na kolach povoliju, do nadrže cukr nasypu , at mu rozvody přeskočiju, svičky do valca spadnu, sedačka at se aji snim do všickych pekel propadne.
l__/==\°/==\__l čili 75tka a pár dunovek se žlutou střechou
Uživatelský avatar
ice.cool.man
2,5 V6
 
Příspěvky: 1602
Registrován: 27 črc 2007, 23:56
Bydliště: Ostrava Michálkovice

Příspěvekod Jiri » 11 úno 2008, 21:55

ice.cool.man píše:kerysi zmrd mi dneska nabural alfu na parkovištu. tak jak teho zmrda potkate tak mu vyřidte že mu spřeražam všecki kosti v těle jak ho chytnu a je mi už kurva jedno estli to bude chlap nebo baba. Už je mi to jedno. Lidi sou kurvy. tož když něco takeho zrobim tak tam aspon počkam nebo necham kontakt na sebe. že se nějak domluvime. či vim estli mě kajsi cosi nesleduje?! ja to fakt seru. pět let se o moje auta nikdo ani neopře ale kurrrrrva jak mam nove auto , tak je behem 14ti dnu naburane. Jen přeju tomu, kdo to zrobil, at ho rakovina honi po polu, a at mu všici auto objedu kličami, gumy zpropichaju, šruby na kolach povoliju, do nadrže cukr nasypu , at mu rozvody přeskočiju, svičky do valca spadnu, sedačka at se aji snim do všickych pekel propadne.

No čoveče musíš být hooooooodně nasr........ takováto slovní zásoba no ani se ti nedivím.
Alfa Ródeo 156 19 JTD také čiplá Sarkanem.

www.alfazapad.7x.cz
Uživatelský avatar
Jiri
Moderátor
 
Příspěvky: 672
Registrován: 13 úno 2007, 21:40
Bydliště: Karlovy Vary

Příspěvekod chamry » 11 úno 2008, 21:56

ice.cool.man píše:kerysi zmrd mi dneska nabural alfu na parkovištu. tak jak teho zmrda potkate tak mu vyřidte že mu spřeražam všecki kosti v těle jak ho chytnu a je mi už kurva jedno estli to bude chlap nebo baba. Už je mi to jedno. Lidi sou kurvy. tož když něco takeho zrobim tak tam aspon počkam nebo necham kontakt na sebe. že se nějak domluvime. či vim estli mě kajsi cosi nesleduje?! ja to fakt seru. pět let se o moje auta nikdo ani neopře ale kurrrrrva jak mam nove auto , tak je behem 14ti dnu naburane. Jen přeju tomu, kdo to zrobil, at ho rakovina honi po polu, a at mu všici auto objedu kličami, gumy zpropichaju, šruby na kolach povoliju, do nadrže cukr nasypu , at mu rozvody přeskočiju, svičky do valca spadnu, sedačka at se aji snim do všickych pekel propadne.

Lidi jsou svine no jinak kura ty mas ale peknou smulu to by me taky pekne nasralo, ale napsal jsi to dost vystizne co bys jim udelal az jsem se smichy popadal ale mas pravdu. 8)
Alfa Spider 2.0TS
Alfa 159 2.4JTDm 147KW
Uživatelský avatar
chamry
1,9 JTD
 
Příspěvky: 240
Registrován: 11 črc 2007, 15:19
Bydliště: Frydek-Mistek

Příspěvekod jerremiash » 11 úno 2008, 22:42

No rekord tuším drží Monča. Te ženská rozstřelila na autě zadek hned jak jela z koupě auta :?:
...jsem z5...
jerremiash
2,0 T
 
Příspěvky: 1187
Registrován: 12 úno 2007, 08:40

Příspěvekod chamry » 11 úno 2008, 22:49

jerremiash píše:No rekord tuším drží Monča. Te ženská rozstřelila na autě zadek hned jak jela z koupě auta :?:

Jo no to mas pravdu :mrgreen:
Alfa Spider 2.0TS
Alfa 159 2.4JTDm 147KW
Uživatelský avatar
chamry
1,9 JTD
 
Příspěvky: 240
Registrován: 11 črc 2007, 15:19
Bydliště: Frydek-Mistek

Příspěvekod Raduza+Monča » 12 úno 2008, 22:42

jerremiash píše:No rekord tuším drží Monča. Te ženská rozstřelila na autě zadek hned jak jela z koupě auta :?:


Já ho nerozstřelila,ale ta paní co jela za mnou , prej přehlédla ,že já a další 3 auta stojíme kvůli přechodcům :mrgreen:
No co a takovýto bylo krásný auto jen půl hodiny po přepisu :(
AR 166-2.4JTD + chip od sarkana 1998 -ex, VW Passat 1,9 TDI,2004, škoda octávia 2,0 LPG-ex, AR 166 3.0 V6
sedmsedm46953dvanáct
Uživatelský avatar
Raduza+Monča
Moderátor
 
Příspěvky: 977
Registrován: 12 úno 2007, 10:47
Bydliště: Praha

Příspěvekod Pribina » 13 úno 2008, 10:18

Raduza+Monča píše:Já ho nerozstřelila,ale ta paní co jela za mnou , prej přehlédla ,že já a další 3 auta stojíme kvůli přechodcům :mrgreen:
No co a takovýto bylo krásný auto jen půl hodiny po přepisu :(


no ja bych ji asi na miste zabil . . .
Alfa Romeo 146 1.6TS "Pribina Edition" (1998)
Citroen C-Elysee 1.6VTi Tendance (2015)
----
ex: Alfa Romeo 166 2.4 JTD (2001)
ex: Alfa Romeo 166 3.0 V6 Sportronic (1999)
ex: Lancia Lybra SW Emblema 2.4 JTD (2003)
Uživatelský avatar
Pribina
Moderátor
 
Příspěvky: 3150
Registrován: 12 úno 2007, 14:43
Bydliště: Okolí Brna

To ice.cool.man:

Příspěvekod LacoT » 16 úno 2008, 00:16

Ahoj kamo z Moravy....
Na jednej strane som sa nesmierne pobavil na tvojom vyreve emocii ... nehnevaj sa na mna prosim ta preto....
....ale na druhej strane presne viem, co si asi prezival, pretoze aj mne do stareho auta v zivote nikdy nikto nazamrdol, ale ked sme si s manzelkou kupili novu Alfu GT, mesiac na to nam ju niekto na parkovisku oskrel, hned sme vedeli podla otlackov na nasich dverach, akej farby auta vedla nas parkovali a asi pol roka na to nam ju niekto z boku pekne celu najeb... vsak vies, co som chcel povedat:-). Po oprave tej najeb... strany nam este silny vietor zhodil lampu - osvetlenie ulice na nu a uz blolo dokonane.... Takze ju uz mame tiez pokrstenu, stalo nas to peniaze, cas i nervy. Vsak to urcite poznas. Tiez by som zabijal ... ale tak ako si to ty pekne napisal...to by som ja nikdy nedokazal.
Čize, aj napriek vsetkemu zlemu, co sa tvojej alfinke prihodilo .... nech ju mas co najskor opat v poriadku a nech brazdi cesty-necesty moravy, slezka i slovenska....:-))).

Maj sa, citi s tebou a zdravi ta alfamaniak zo Slovenska ...Laco
alfaromeogt
Uživatelský avatar
LacoT
1,7 IE
 
Příspěvky: 63
Registrován: 23 říj 2007, 11:38
Bydliště: Bratislava

PředchozíDalší

Zpět na Moje Alfa (My Alfa)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků

cron