Prosím o pomoc

Diskutujte o diagnostice pro Alfy Romeo, o konektorech a komunikačních protokolech...

Moderátoři: SQMadmin, GIONARDI

Prosím o pomoc

Příspěvekod Majky » 25 dub 2012, 11:30

zdravim všechny Alfisti chci vas poprosit o radu mam alfu 146 1,6 TS chci se zeptat jeslti nekdo umi dobre z diagnoustikou protoze mam ze svím autem nejaky problem a nejhorsi je ze nikam stim nedojedu :-( dela to strasnou neplechu a tak se chci zeptat kde bych nasel zasuvku na diagnostiku r.v je 97... kazdy mi rika ze je u praveho tlumice ale ja tam nemuzu nic najit tak jeslti mi to nekde konkretne popise moc dekuji pak budu reagovat dal zatim bych chtel pomoct stimhle dekuji ;-)
Majky
1,5 twin carb
 
Příspěvky: 33
Registrován: 07 dub 2012, 10:53
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Prosím o pomoc

Příspěvekod lukee » 25 dub 2012, 12:03

Zásuvku diagnostiky najdeš tady:
Obrázek

3-pin FIAT konektor - normálně je zacvaknutý v plastové krytce. Samotná jednotka je pod podlahou spolujezdce.
939, 930, 167
Motociclo: Moto Guzzi Stelvio 1200
Uživatelský avatar
lukee
Site Admin
 
Příspěvky: 1589
Registrován: 12 úno 2007, 07:48

Re: Prosím o pomoc

Příspěvekod Majky » 25 dub 2012, 12:29

díky moc... a chci se zeptat jeste neznas nekoho kdo ma a fakt umi z diagnostikou v pardubickem kraji ? nechci to davat nekam do servisu pot ze jim neverim podle toho co pisete o tech Alfa servisech tak tam se mi to nechce davat :-( a taky se chci zeptat pokud vimenim nejaky dil jako je vaha vzduchu tak jeslti se musi neco naprogramovat pres diagnostiku pokud byla baterka dlouho odpojena diky
Majky
1,5 twin carb
 
Příspěvky: 33
Registrován: 07 dub 2012, 10:53
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Prosím o pomoc

Příspěvekod Majky » 27 dub 2012, 15:30

Tak jsem byl na diagnostice a ta byla za 20 min hotova :-D super ale mam tam 2 chyby jedna je vanda lambda sonda ta neukazovalal zadne hodnoty a taky spínač polohy škrtící klapky :-( tak že jsem se rozhodl vimenit oboje at mam uz klid a doufam ze to bude v pohode ;-)
Majky
1,5 twin carb
 
Příspěvky: 33
Registrován: 07 dub 2012, 10:53
Bydliště: Ústí nad Orlicí


Zpět na Autodiagnostika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron