přední světlomety a vše kolem světel

Vše o Alfě 145/146, údržba, problémy

Moderátoři: SQMadmin, GIONARDI

Příspěvekod ice.cool.man » 22 pro 2008, 20:51

Joe píše:Jo, nechtělo se mi kupovat nová světla ... stejně na ně momentálně nemám :D :D
Tak jsem si tak pomoh a ušetřil jsem prachy, za které si pak koupím nové svíčky a možná mi zbude ještě něco na tuning ale na kola asi ne :o Ty musí počkat

na tuning se vykašli... to je pro děcka... k čemu ti je vozit na autě deset tun kokotinek , kitu, a zbytečných plastů, to nech folksvágnistům... ty plečky jim nejedou, tak aby přitáhli pozornost mají na tom vše možné i nemožné ... lepší je nepřitahovat se silnou károu pozornost... já mám stopadesát kobyl pod kapotou a nikdo by to do toho auta neřekl a tím líp když všem ukazuju jen prdel auta :D ( teda krom alfistů, bo mě to víc jak 210 nejede :lol: a squadráci mi vždycky na dálnici zdrhnou bo nemají uctu ke starším /vozům/) :lol:
l__/==\°/==\__l čili 75tka a pár dunovek se žlutou střechou
Uživatelský avatar
ice.cool.man
2,5 V6
 
Příspěvky: 1602
Registrován: 27 črc 2007, 23:56
Bydliště: Ostrava Michálkovice

Příspěvekod PEDRO » 22 pro 2008, 23:49

ice.cool.man píše:
Joe píše:Jo, nechtělo se mi kupovat nová světla ... stejně na ně momentálně nemám :D :D
Tak jsem si tak pomoh a ušetřil jsem prachy, za které si pak koupím nové svíčky a možná mi zbude ještě něco na tuning ale na kola asi ne :o Ty musí počkat

na tuning se vykašli... to je pro děcka... k čemu ti je vozit na autě deset tun kokotinek , kitu, a zbytečných plastů, to nech folksvágnistům... ty plečky jim nejedou, tak aby přitáhli pozornost mají na tom vše možné i nemožné ... lepší je nepřitahovat se silnou károu pozornost... já mám stopadesát kobyl pod kapotou a nikdo by to do toho auta neřekl a tím líp když všem ukazuju jen prdel auta :D ( teda krom alfistů, bo mě to víc jak 210 nejede :lol: a squadráci mi vždycky na dálnici zdrhnou bo nemají uctu ke starším /vozům/) :lol:
kdyby jenom na dálnici :?:
Alfa Romeo MITO QV
Alfa Romeo GT -ex
bejvalka-AR 145 1.6TS Pedro spomal ty nám ujíždíš :-)
Uživatelský avatar
PEDRO
2,0 TS
 
Příspěvky: 389
Registrován: 13 úno 2007, 16:14
Bydliště: Rychvald

Příspěvekod ice.cool.man » 23 pro 2008, 09:55

PEDRO píše:kdyby jenom na dálnici :?:
ty hade :finga: , ja to tušil že se ozveš :finga: když jsem to psal.... jen počkej až někam pojedem a bez bab!!!! :lol:
l__/==\°/==\__l čili 75tka a pár dunovek se žlutou střechou
Uživatelský avatar
ice.cool.man
2,5 V6
 
Příspěvky: 1602
Registrován: 27 črc 2007, 23:56
Bydliště: Ostrava Michálkovice

Příspěvekod Joe » 23 pro 2008, 13:34

Jo jo to auto pojede hned líp bude lehčí :D a navíc tvoje noha si bude moct sešlapávat na pedál jak bude chtít 8)
Uživatelský avatar
Joe
1,9 TD
 
Příspěvky: 181
Registrován: 12 lis 2008, 15:13
Bydliště: Slavkov u Opavy

Předchozí

Zpět na Alfa 145/146 (930)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron